Switch to full style
Chcete začít s copterem a nenašli jste odpověď v některém z již existujících témat.
Odeslat odpověď

Syma X5Csw - SYMA RC 16983

pát 06.05.2016 22:44

Čau, nikdy jsem dron neovládal, chci si koupit Symu X5C, kterou mně doporučil kamarád. Chtěl bych se zeptat, jak je to s natáčením videa, jestli se video přenáší pouze na wifi nebo se dá i ukládat na sd kartu. Dále něco ohledně nahrádního akumulátoru. Pro ty, kteří objednávali nějaký náhradní akumulátor pro tento model, jaký typ jste si přesně dokupovali, je kvalitní? Poslední otázka by byla, jak je to s typy X5C. Je jich víc, jaký je lepší a v čem? Je Syma dobrá volba?

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

sob 07.05.2016 8:47

Ahoj,do startu podle mně dobrá,jestli můžu poradit kup tady:
http://www.banggood.com/Syma-X5C-Explor ... 13827.html

náhradní baterky,tady:
http://www.banggood.com/Syma-X5-15-X5C- ... 41261.html

nevýhodou je dlouhé nabíjení, ale když budeš mít vic baterek tak přez noc nabije a přes den polítáš :mrgreen:
nahrává se a fotí přímo na SD kartu
Wal-heli

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

sob 07.05.2016 9:54

Tsisters, díky.
Je podle tebe teda lepší koupit tento typ dronu přes světové stránky banggood.com než přes české se zárukou?
Vím, že přes banggood taky asi záruka bude, ale posílat to někam přes svět není moc vyhovující.

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

sob 07.05.2016 10:48

No podívej se kolik vyjde u nás a kolik na BG Ohledně záruky tak tam není problém, buď pošlou novou celou koptéru a nebo nový náhradní díl, podle toho jak to vyhodnotí, jen nevím jak ohledně záruky, já jsem reklamoval jen když to bylo špatné hned při koupi

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

pon 09.05.2016 22:26

Kdybych to chtěl kupovat přes cz, tak kde nejlépe koupit i s náhradníma baterkama?

Syma x8c - názor na tento stroj?

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

pon 23.05.2016 14:42

X5C je podle mého názoru nejlepší dron ve své cenové kategorii. Prodali jsme jich opravdu velké množství a prakticky vůbec se nevrací. Model je to naprosto odolný. Jediné díly, které se občas dokupují, jsou kryty rotorových listů.
https://www.rcprofi.cz/rc-dron-syma-x5c ... merou.html

X8C také není špatný model, ale pokud bych se rozhodoval mezi těmito dvěma modely, tak bych řešil především to, co s dronem chci dělat. Pokud bys chtěl hlavně létat, naučit se dron pilotovat, občas něco natočit z ne moc velká vzdálenosti a výšky, doporučil bych X5C. Pokud bys chtěl spíš natáčet a létat delší vzdálenosti od sebe, X8C bude lepší, jelikož je výrazně větší a má větší výkon rotorů.
https://www.rcprofi.cz/rc-dron-syma-x8c ... nzova.html

Je potřeba ještě upozornit, že kamery u těchto dronů nejsou nějaké super...jedná se o hobby modely, takže i kvalita kamer tomu také odpovídá.

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

pon 23.05.2016 20:09

Mám X8W. Polietanie super. Je rozmernejšia a ťažšia ako X5 a tým pádom lepšie lieta aj vo vetre. Kameru som hneď zdemontoval lebo je to ako z praveku videa.Nahrávať vedela len cez apku do mobilu. Ako FPV let nepoužiteľné, pomerne veľké oneskorenie, výpadky signálu a rušenie. Možno niekde mimo mesta kde nie je prehustené 2,4 GHz pásmo možno. Teraz pripravujem ako zavesiť pod X8 akčnú kameru SJ7000 s wifi.

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

úte 24.05.2016 19:01

Dnes mi přišel x5sw a hned po asi 15 minutách mi spadl, rozbila se mi vrtule - přestala létat v plném výkonu, tak jsem ji vyměnil a stále to létá naprd - dron se nezvedne ze země, protože nemá stejný výkon na všech stranách. Co s tím dělat?

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

úte 24.05.2016 19:23

letový čas je okolo 8 minut. Teda bezpečný letový čas. Akonáhle začnú ledky v ramenách blikať treba ísť na pristátie. Je to signalizácia, že dochádza šťava na bezpečnú hranicu. každé predlžovanie letu neprospieva baterke a hrozí vypnutie motorov. kvadro bez čo i len jedneho motora= šuter. :cry:

Dúfam, že keď si menil vrtule dal si ich správne, A na vrtule na A na ramene a B na B. Ináč to nebude riadne lietať.

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

pon 27.06.2016 15:42

Chtěl bych se zeptat - když tu doporučujete ten Bang good - jak je to s clem a DPH?
Třeba ten odkaz, co sem dával Tsisters 8.5.2016 mají jen CN warehouse, tedy Čína, a taková bedna přes celnici určitě neprojde.
Snažil jsem se, ale nic jako European warehouse jsem tam nenašel.
Jinak mě ještě zaujala tahle fpv kamerka s displejem, myslíte, že je to úplnej shit?
http://www.banggood.com/Syma-X5C-1-X5SC ... 80090.html

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

úte 06.12.2016 1:41

A nebo je jednoduchá možnost objednat někde v ČR. :-) Sice to bude dražší, ale bude tam 2 roky záruka, technická podpora, poradenství, dostupné náhradní díly do druhého dne, servis, atd. Je to něco za něco. Setkávám se dnes a denně, že nás lidi prosí, abychom jim oservisovali jejich dr0n objednaný z Číny, když si něco rozsekají. Po přičtění nákladů na dopravu, DPH, clo se nějaká ta stovka navíc za výše zmíněné služby bohatě vyplatí. A nebo můžete mít kliku, dr0n dorazí v pořádku, nic vám tam neodejde, nebudete bourat a pak budete říkat, že z Číny objednávat je nejlepší. :-)

https://www.rcprofi.cz/rc-dron-syma-x5c ... merou.html

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

pát 30.12.2016 1:40

Ahoj mám dron syma X5 sc. Lítal jsem s ním na jaře a odešel mi jeden motor. Objednám ho nakonec v Česku protože nemám zřízenej pay pal. Chtěl bych se zeptat pokud má motor životnost 4 hodiny nebude lepší koupit všechny 4 motory? A jak se ten motor vyndá? Je přilepený a bojím se abych to nepoškodil. A poslední koupil jsem si let lampu z Lidlu. Můžu ji použít? Děkuji za rady :)

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

pát 30.12.2016 20:58

Mohl by někdo z adminů vypnout tu dronovou pípovinu?

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

pát 30.12.2016 21:03

Letlampa je výborná na okapy. Na model této velikosti bych s ní radši nešel.

Re: Syma X5Csw - SYMA RC 16983

pon 02.01.2017 1:59

Jo je to samozřejmě pájka. Záměna názvu :D Ta se dá použít? Můžete mi poradit jak ten motor vyndat když je přilepenej v pouzdře?
Odeslat odpověď