Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: čtv 02.03.2017 13:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.1.2017
Příspěvky: 16
Zdravím,tak jsem pročítal vase rady,mockrát dekuji ale stejně jsem to koupil,clo + dph jsem stejně zaplatil v plné ceně, Eachine Falcon 250 Pro CC3D F3 FPV Racer RTF With OSD 700TVL HD Camera 5.8G 40CH VTX Quadcopter včera příšel jestě at si uděláte představu muj první drone byl syma x5c ze začatku paráda,ale chtěl jsem něco silnějšího,ale tohle co přišlo včera je proste pruser 8O ,po hodině zkoušení jsem konečne aktivoval vysílač eachine i6 mam MODE1,pak omylem přidal plyn Falcon vystrelil do stropu hroznou rychlostí,takže budu malovat :D ,jeste jak jsem ho chytal tak sekanec do ruky,dron drobné škody,takže ted hodne velkej respekt!!!! Chtěl bych se zeptat jestli se dá nastavit nebo přehrát software na cleanflightu?na druhou stranu jestli to vůbec dokážu :) ,a abych něco neudělal špatně ,je další věc,čekal jsem toto třeba https://www.youtube.com/watch?v=gx03Aeigc8U Prostě nějakej mod uplného začátečníka? fvp malou groundstation si začínám stavět


Přílohy:
FPV kufr.jpg
FPV kufr.jpg
[ 108.79 KiB | Zobrazeno 3252 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: čtv 02.03.2017 13:05 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
proto se maj sundavat vrtule kdyz si s tim clovek hraje doma

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: čtv 02.03.2017 18:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.1.2017
Příspěvky: 16
:D jasnačka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 05.03.2017 21:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
luiscarne píše:
Zdravím,tak jsem pročítal vase rady,mockrát dekuji ale stejně jsem to koupil,clo + dph jsem stejně zaplatil v plné ceně, Eachine Falcon 250 Pro CC3D F3 FPV Racer RTF With OSD 700TVL HD Camera 5.8G 40CH VTX Quadcopter včera příšel jestě at si uděláte představu muj první drone byl syma x5c ze začatku paráda,ale chtěl jsem něco silnějšího,ale tohle co přišlo včera je proste pruser 8O ,po hodině zkoušení jsem konečne aktivoval vysílač eachine i6 mam MODE1,pak omylem přidal plyn Falcon vystrelil do stropu hroznou rychlostí,takže budu malovat :D ,jeste jak jsem ho chytal tak sekanec do ruky,dron drobné škody,takže ted hodne velkej respekt!!!! Chtěl bych se zeptat jestli se dá nastavit nebo přehrát software na cleanflightu?na druhou stranu jestli to vůbec dokážu :) ,a abych něco neudělal špatně ,je další věc,čekal jsem toto třeba https://www.youtube.com/watch?v=gx03Aeigc8U Prostě nějakej mod uplného začátečníka? fvp malou groundstation si začínám stavět


Ahoj, on na tom videu bude mit nastaveny mod horizon, kterej ma stabilizaci, ale daji se delat salta a podobne. Nejvic amatersky je mod angle, pri kterem nemas moznost se prekulit a mas stabilizaci. Porad to ale bude raketa, ty mody neomezuji vykon kopteru. Je treba si zvyknout. Ja pouzivam tyto mody: angle , horizon + air, a acro + air. To acro je vlastne vsechny mody off a mam zaple jen to air, at se vrtule toci i kdyz mam plyn na minimum, abych mohl ty salta. Mam tam cleanflight.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: sob 11.03.2017 10:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
Může mi někdo podat užitečnou recenzi o tomto modelu? Předem objasním můj záměr. Bude to můj první quad, budu to mít na hobby polítání a seznámení s fpv. Lítám warbirdy, edfka, a heli soft acro. Pilotáž by asi nemusela být takový hrůza, ovšem naladit to,to bude veselo. S pády se počítá.
Jde mi o to, že se mi tento druh létání líbí a dnes už je celkem finančně dostupná možnost si to zkusit. Nevím o nikom z mého okolí, kdo by to lítal. Kolegové modeláři do toho asi nepůjdou se mnou, ale nikdy nevím. Třeba až to uvidí... A ani já nevím, zda mě to bude bavit, nebo jak dloho, ale zatím se mi to líbí moc.
Otázka je. Jak si na tom tyhle Eachine quady stojí? Celkem se dočítám, že to na začátek stačí. Mně se to líbí. Uvažoval bych o téhle verzi Falcon Pro. Pokukoval jsem i po Raceru, ale tady ten rám, ramena se zdají být bytelnější, než ten plast.
Mám Taranis a chtěl bych to bez rádia, takže jen quad. Ta arf verze je bez kamerky, baterky a přijímače?
No a nakonec doporučit nějakou kamerku a krabici na hlavu. Tam opravdu nevím co bude dostačující a zda ty 5" displeje s 800*480 na to stačí. Určitě si nebudu kupovat Fatsharka za osm... Díky za osvětu

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 9:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
Zkus sehnat nejake letiste kde se lita s copterama a budes si moct vyzkouset ruzne brejle. Me se treba dela z beden brutalne blbe (vadi me ta fresnelka) takze fatsharky byla jedina moznost. Kamosovi se naopak blbe lita s Fatsharkama a preferuje bednu protoze ani brejle s nastavitelnou vzdalenosti mezi ocima mu nestaci a ma dvojitej obraz. Prijde me to desne individualni a pokud to jen trochu jde tak doporucuju nekde zkusit.

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 15:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
To já se poptám, ty brýle co já bych chtěl, celkem užívají nízkorozpočtáři, jako jsem já :D Šlo by o Eachine VR D2. A k tomu toho Falcona. Pokud bych vzal arf verzi, tak kamerku Foxxer, nebo Eachine a mohlo by to fungovat ne? Samozřejmě, pokusím se najít někoho, kdo by tady na jihu lítal. Ideálně Táborsko, ČB.

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 20:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.11.2016
Příspěvky: 3
Bydliště: Kroměříž
Čau, já jsem řešil to samé co na začátek pro FPV.
Koupil jsem eachine falcon pro a k tomu brýle skyzone. Dron je pro začátek v pohodě a samozřejmě cena odpovídá kvalitě. Rám v celku vydrží, motory jsou takový základ. Ale lítá to :) . Po nějakém čase jsem zjistil, že je to těžký, kamera mi tam neseděla a k tomu pár drobností. Takže odlehčeno, kamerka vyměněna za foxxer a ještě pár drobností. Takže teď spokojenost.
Co se týká brýlí, dneska bych to vyřešil jinak. Ty skyzone nejsou špatný, ale kokupil jsem bratrovi eachine EV800 a za ty kačky super. Mají super obraz, ostřejší barvy, není nijak velká, přijímač je dobrý. Akorát jsem tam doplnil mezikus z 3D tiskárny, protozě se čočka nedá posunout a na mě to bylo moc blízko a tak nějak to tahalo oči. Dnes když můžu, tak šáhnu po ev800.
Na lítání to bohatě stačí, na profi závodění by to chtělo určitě něco jinýho :D což můj případ nikdy nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 21:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
To jsem rád že to funguje. Na ty V800 jsem taky koukal. U VRD2 se mi líbí možnost nahrávání obrazu. Ikdyž to mohla vyřešit nějaká malá solo kamera. Je ten odlehčovací upgrade výrazný? Určitě by mě taky čekal. Abych ve finále po měsíci lítání neměnil většinu pohonu a komponent, aby to bylo k něčemu. Zda nezvážit koupit to zvlášť a sestavit vlastní. Toho bych ale rád vyvaroval a pvně koupil set a pomalu se seznámil jak je t všechno zapojený a co k čemu je. Zatím jen pročítám, ale když vidím ty desky a plošňáky a kupu drátů, samý cizí zkratky a názvy, tak pomalu nevim co k čemu je.
Když jsem začínal s heli, tak jsem koupil lítanou pádlovku, na tý se naučil hw a po roce jsem upgradoval na bezpádlo a stretch na 480. S bezpádlem jsem se taky popral a lítá to k mé spokojenosti. Ale asi nikdy nevyužiju hranice a zkušený pilot by mi dal možná pohlavek, kdyby s tím letěl :D Ale snad né. Lehkou akrobatku s tím v pohodě dávám, spíš jsou hranice moje ruce.
A u quadu je toho mnohen víc. Vzhlížím na to s respektem, třeba to tak složitý není.

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 21:41 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2016
Příspěvky: 98
Bydliště: Nitra, SK
Ono to zložité iba vyzerá. Ja som teraz dokončil prvú kopteru. Celkovo modelarcim tak rok, takže je pre mňa všetko nové. Okuliare mám VR D2. Dnes som bol prvý krát vo vzduchu. Rozklepane kolená a palce ale všetko v pohode. Určite odporúčam stavbu. Človek sa do toho viac dostane. Ale beriem, každý to má inak. Mňa skôr baví tá cesta.

_________________
Taranis+,
Alpha 1500, Crack Pitts, Cessna 185


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 22:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.7.2014
Příspěvky: 602
Bydliště: ČR
Já koupil eachine falcon 210 arf s spf3 jednotkou. Doplnil jsem tam přepínatelný vtx, a kamerku hs1177.. přijímač a brýle jsem měl (ještě z hk - quanum v2). Vyšlo mě to na 3000 Kč a funguje to bez chybičky. Vzhledem k tomu, že na to teď už němám tolik času, tak mi to na občasné polétání bohatě stačí. Pokud máš ambice závodit, tak bych spíš pár týdnů létal na simu (ať to v tom acru hned nerozbiješ) a koupil něco lepšího. Nicméně koupit na to časem lehčí rám, tak ostatní komponenty jsou použitelné, jsou tam 20A regly, takže 4s i se 6" vrtulemi...
Já celkem přemýšlím, že to pošlu dál, protože mi to tu spíš leží a asi se to nezmění, což je škoda... teď jsem objednal micro quad eachine e010s (vylítat pár baterek doma, na to se čas najde vždycky).
Jen ještě malá poznámka, to co vidíš v těch brýlích je hrozně ovlivněno kamerou na koptéře. To co dávaj do těch setů, je na vnitřní použití, kde neni změna světelných podmínek, naprosto dostačující, ale venku je to tragédie a po flipu budeš mít sekundu černo... takže počítej s další investicí do těch ověřených jako je hs1177.

_________________
X650F, Sunnysky, Afro, Graupner 11x5, APM, Pixhawk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 22:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
Tak já taky rád modelařím, pitvám, ladím a hledám cestu. Ve finále je funkční model a odměna to, že to letí a funguje. Určitě to má větší radost a pocit z odvedené snahy. Ale jak říkám, nevím o tom nic. :) První výhodu vidím, máš Taranis. To se mi hodí. Půjde třeba použít DIY přijímač F802? Musí mít jednotka ppm signál na všech kanálech? Tyhle mají myslím jen jeden kanál. Ale v letadlech funguje všech 8.
Pokud bych stavěl, tak snad rám bych si vybral, ale to ostatní je horší. Nevim co spolu funguje, aby to dobře lítalo, nebylo to těžký, atd. Ale to už je do jiného vlákna.

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 22:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
j.s píše:
Já koupil eachine falcon 210 arf s spf3 jednotkou. Doplnil jsem tam přepínatelný vtx, a kamerku hs1177.. přijímač a brýle jsem měl (ještě z hk - quanum v2). Vyšlo mě to na 3000 Kč a funguje to bez chybičky. Vzhledem k tomu, že na to teď už němám tolik času, tak mi to na občasné polétání bohatě stačí. Pokud máš ambice závodit, tak bych spíš pár týdnů létal na simu (ať to v tom acru hned nerozbiješ) a koupil něco lepšího. Nicméně koupit na to časem lehčí rám, tak ostatní komponenty jsou použitelné, jsou tam 20A regly, takže 4s i se 6" vrtulemi...
Já celkem přemýšlím, že to pošlu dál, protože mi to tu spíš leží a asi se to nezmění, což je škoda... teď jsem objednal micro quad eachine e010s (vylítat pár baterek doma, na to se čas najde vždycky).
Jen ještě malá poznámka, to co vidíš v těch brýlích je hrozně ovlivněno kamerou na koptéře. To co dávaj do těch setů, je na vnitřní použití, kde neni změna světelných podmínek, naprosto dostačující, ale venku je to tragédie a po flipu budeš mít sekundu černo... takže počítej s další investicí do těch ověřených jako je hs1177.

Závodit určitě ne. Zatím nevím o nikom v okolí, kdo by lítal a zasvětil mě. Takže půjdu cestou samouk a polítání spíš pro sebe a jestli se jednou někdo hecne, tak spíš přátelský blbnutí kdesi. Ta kamerka hs1177 je asi první volba. Tu používají hodně. Ještě se zeptám. Pokukuju po 250, ale nevím, zda čim menší, tím lepší. Jestli třeba ta 210 není na tohle rejdění lepší. Já pořád uvžuju jako u letadel, čím větší, tím lepší... :lol:

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 22:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.11.2016
Příspěvky: 3
Bydliště: Kroměříž
No tím odlehčením jsem dostal dolů cca 40g. U této velikosti je každý gram znát. Bylo by lepší to prodat a postavit si vlastní, což už teď bych zvládl, ale když už to bylo doma :) A je fakt, že se tím vrtáním v tom člověk vše naučí. Udělal jsem flash regulátorů na bl-heli atd.
Lítám hlavně letadla, ale tohle byla pro mě výzva. Jinak mám futabu s jeti modulem a samozřejmě používám jeti přijímače se zapojením na PPM. Funguje výborně a je to připojeno jen jedním káblíkem :) .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2017 23:12 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2016
Příspěvky: 98
Bydliště: Nitra, SK
Wirda píše:
Závodit určitě ne. Zatím nevím o nikom v okolí, kdo by lítal a zasvětil mě. Takže půjdu cestou samouk a polítání spíš pro sebe a jestli se jednou někdo hecne, tak spíš přátelský blbnutí kdesi. Ta kamerka hs1177 je asi první volba. Tu používají hodně. Ještě se zeptám. Pokukuju po 250, ale nevím, zda čim menší, tím lepší. Jestli třeba ta 210 není na tohle rejdění lepší. Já pořád uvžuju jako u letadel, čím větší, tím lepší... :lol:

Ja som mal šťastie a podarilo sa mi pred stavbou stretnutie s ľuďmi čo koptery lietajú. Bolo mi povedané základ je rám kde sa dajú použiť 5" vrtule a všetci tam lietali na ráme Martian II 220mm. Aj váha rámu je cítiť. Čo sa týka kamery, rovno mi povedali HS1177 alebo ak chceš vidieť napätie batérie HS1190. Nič iné neskúšaj, toto je overené. A po prvých letoch môžem potvrdiť. Všetko sedí. A naozaj je cítiť každý gram, rozdiel v ovládaní pri 1500mAh 4s a 1300mAh 4s je veľký a to majú iba o 23 gramov rozdielnu váhu.

_________________
Taranis+,
Alpha 1500, Crack Pitts, Cessna 185


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz