Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 26.10.2017 19:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Tak jsem to hned zkusil a menší baterky už fakt jdou koupit. Aspoň něco. :)

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 26.10.2017 19:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Jeste sem na bg nenakupoval, jen ali a ebay, chapu to dobre ze je to pouze z ciny a ne treba jako na hobbykingu ze si vyberu eu,usa,uk? Vidim tam totiz taky neco zdarma a neco za necelych 30kc. Ale vyzkousim asi konecne hk protoze to chci mit rychlej doma,takze vezmu vic veci at se vyplati posta (stejne to vyjde levneji nez u nas) a vyberu si eu sklad, takze mi z toho nejlip vychazej turnigy nano-tech 750mAh 3x baterie za 10.5usd i s postou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 26.10.2017 20:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Jeste sem na bg nenakupoval, jen ali a ebay, chapu to dobre ze je to pouze z ciny a ne treba jako na hobbykingu ze si vyberu eu,usa,uk? Vidim tam totiz taky neco zdarma a neco za necelych 30kc. Ale vyzkousim asi konecne hk protoze to chci mit rychlej doma,takze vezmu vic veci at se vyplati posta (stejne to vyjde levneji nez u nas) a vyberu si eu sklad, takze mi z toho nejlip vychazej turnigy nano-tech 750mAh 3x baterie za 10.5usd i s postou

Vsak uvidis, z pravidla BG je rychlejsi nez ALI a vetsinou to trva cca 14 dnu. Maji take ruzne sklady, ale vetsinou zase jen cina, ale jsou vice zamereni na RC nez ALI a prehlednejsi a celkove lepsi. Pokud chces caj, tak ale doporucuju ALI :D...

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 26.10.2017 20:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Na ali nakupuju skoro vic nez v cr :-D ale posledni dobou je to katastrofa, veci chodej az tak za mesic a pul a nekdy vubec, proto zacinam volit alternativy. Kazdopadne ted litam max 1minutu takze to dost specha a tak si klidne priplatim :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 27.10.2017 8:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Na ali nakupuju skoro vic nez v cr :-D ale posledni dobou je to katastrofa, veci chodej az tak za mesic a pul a nekdy vubec, proto zacinam volit alternativy. Kazdopadne ted litam max 1minutu takze to dost specha a tak si klidne priplatim :-D

Ja zacal mit problemi, kdyz jsem tam zacal nakupovat RC veci. Wizard prisel bez vrtuli a kdyz jsem reklamoval, tak prodejce vrtule poslal, ale padelane a ja s nema spadl do kaluze. Skoda cca 1500 korun. Ted jsem kupoval DVR na EV100 brejle a nefunguje. Reklamace na dva tejdny a prodejce se skubal sec mohl. Nakonec jsem musel otevrit spor a az dnes mi to ALI uznal a dostanu penize zpet. Asi 2x jsem pred lety obednal tlacitko MI key a nikdy nedoslo. Prijde me to tak, ze tam muze prodava kazdy. Proto jsem cca dva roky zpet hledal nahradu a narazil jsem na BG a jsem spokojeny. Obcas na ALI neco neduleziteho koupim a ted jsem i pokukoval po baterkach, ale BG uz pomalu umoznuje veskere baterky zase taky. Nejsou zatim vsechny, ale je to docasu. A ja pockam, az dostanu penize a DVR koupim na BG :)

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 27.10.2017 8:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Jenom nepřechválit. Kupoval jsem DVR EV100 na BG přesně před měsícem a zatím nedorazil. :(

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 27.10.2017 8:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Me nedoslo uz hafo veci z ali a ted taky resim spor, prisla mi do notebooku jina baterie, no hroznej cirkus s tim,musel sem natacet videa jak to strkam do pc a zapinam a tak,uz se s nima neseru a otviram spory rovnou, mobil me tenkrat nedorazil a penize mi zpet nikdo nedal. Ci se tyce rc tak zacinam taky nakupovat jinde, no nic jdu objednat na hk ty baterie, jeste tam hledam nakej malinkej bzucak ale nemuzu najit kdyby nekdo vedel, samozdrejme co nejlehci, taky sem si tam prihodil pidsvetleni displaye do me flysky a naky konektory at ta objednavka stoji za to:-D Jestlu vite jeste o nake veci na tuhle mrsku ktera by se mohli hodit tak dejte vedet prosim diky;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 27.10.2017 9:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Me nedoslo uz hafo veci z ali a ted taky resim spor, prisla mi do notebooku jina baterie, no hroznej cirkus s tim,musel sem natacet videa jak to strkam do pc a zapinam a tak,uz se s nima neseru a otviram spory rovnou, mobil me tenkrat nedorazil a penize mi zpet nikdo nedal. Ci se tyce rc tak zacinam taky nakupovat jinde, no nic jdu objednat na hk ty baterie, jeste tam hledam nakej malinkej bzucak ale nemuzu najit kdyby nekdo vedel, samozdrejme co nejlehci, taky sem si tam prihodil pidsvetleni displaye do me flysky a naky konektory at ta objednavka stoji za to:-D Jestlu vite jeste o nake veci na tuhle mrsku ktera by se mohli hodit tak dejte vedet prosim diky;-)

Tak ten bzucak na ni je dobrej na hledani kopterky. Nekam spadnes a zapnes si pipani at ji najdes, ale na hlidani baterky neni moc dobrej. Ty jednoclanky ho sepnou celkem rychle, ale je mozne, ze lepsi baterky to delat nebudou. Koupil jsem na BG 3X 5V Buzzer Alarm Beeper With Cable for QX70 QX90 QX95 NAZE32 F3 DIY Micro Brushed FPV Quadcopter. Je lepsi koupit tri nez jeden, protoze jeden se mi u pajeni rospadl.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 27.10.2017 10:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
No prave koukam ze tady ty na hk ani nemaj nebo sou moc tezky takze tohle beru taky z bg diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 24.11.2017 11:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Kluci mam dalsi dotaz, posunul sem se na dalsi level a koupil bzucak napajel sem ho a rovnou hezky funguje jen resim nastaveni v cleanflight. Je tam primo polozka nastaveni battery tak sem tam v kolonce alarm zadal 3.3v, jakou hodnotu doporucujete? Jde mi spis o napeti v zatezi, tedy minimum 3.0v ale abych to neprehanel. A druha vec kterou bych moc rad nastavil je pipani na prepinaci (uz sem ji jednou hledal v poli dlouho) muze me nekdo navest na nejaky postup v cleanflight? Myslim si to spravne ze je to beeper a dam mu treba aux 3 a roztahnu ho v plnem rozsahu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 24.11.2017 14:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Tak problem je asi jinde, beeper sem nastavil na aux 3 a posunul linku nekam za pulku abych mohlo prepinat vyp. zap. to uz chapu, ale ja mam problem v opentx priradit k tomu aux3 kanal :-( neumi nekdo poradit? Nechapu proc je v cleanflight vsude aux, proc tam nejde vybrat treba kanal nebo tak nejak, asi tomu porad nerozumim. V radiu sem si nastavil na ch7 spinac gear a na ten bych potreboval v cf priradit aux 3, sem se v tom zas zamotal co?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pon 27.11.2017 14:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Vynechal sem mod horizon a misto toho dal beeper taky na aux 2 protoze aux 3 se mi nedari zaktivovat. Ale nyni nastal jiny problem, stala se mi takova ta supr vec ze sem copteru prepoloval, myslel sem ze vsehny moje baterie uz mam s upravenyma konektorama, na jednu mrsku sem zapomel a ta mela zrovna prohozeny + a - :-( no k veci, po pripojeni baterie sviti na desce kontrolky, na radio ale nereaguje, po pripojeni na pc vse funguje a dokonce reaguje i na radio, jakoby to bralo napajeni z pc ale ne z baterie, nevi nekdo co sem tam spalil? Obavam se ze na tohle sam neprijdu, dekuju

Edit: pokud budu muset koupit desku mam jit do te stejne? Ma integrovany receiver flysky cos se mi libi protoze tam nezavazi dalsi prijimac, ale ptam se proto, jestli se nevyplati pouzit neco lepsiho kdyz uz prijde na vec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 09.02.2018 11:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Cau, tak po dlouhe dobe sem se zase dokopal k dronu. Prisla mi nova deska na qx95ku a zkousim to slozit, dlouho sem se o to nezajimal tak snad to pujde. Jen se zeptam, kamera byla zapojena primo na vstupy od baterie? Protoze napeti ma byt udajne 5V ale koukam ze to maj lidi na videich na baterii, omlouvam se uz si to fakt nepamatuju uplne sem z toho vypadl po te dobe

Odesláno z mého LG-D802 a podpis odstraním


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 09.02.2018 14:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Cau, tak po dlouhe dobe sem se zase dokopal k dronu. Prisla mi nova deska na qx95ku a zkousim to slozit, dlouho sem se o to nezajimal tak snad to pujde. Jen se zeptam, kamera byla zapojena primo na vstupy od baterie? Protoze napeti ma byt udajne 5V ale koukam ze to maj lidi na videich na baterii, omlouvam se uz si to fakt nepamatuju uplne sem z toho vypadl po te dobe

Odesláno z mého LG-D802 a podpis odstraním


Cau no podle vseho by se to melo napajet primo na baterku, ktera ma cca 3-4,2V a ty kamery maji podobny rozsah. Neboj jednoclankovou baterkou to nespalis.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 09.02.2018 15:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Napsal sem ti a rovnou sem to tam praskl sem netrpelivej protoze sem dlouho nelital. Jen se ted trapim s chromem, nechce mi najit vubez rozsireni cleanflight. Jo a flashnul sem novej cleanflight do coptery v2.2.0rc1 nebo jak to tam ted je tak sem zvedavej

Odesláno z mého LG-D802 a podpis odstraním


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz