Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: stř 02.08.2017 11:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Tak jsem udelal navod jak jsem ja postupoval u prehravani softu ve FC. Nepoustej se do toho pokud si nezalohujes nastaveni kopery. Dal jsem tam i odkaz na manual, ktery popisuje co delat po flashy desky. V dalsim videu udelam popis toho jak mam co nastavene...


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: stř 02.08.2017 14:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Takze kdyz to flashnu tak se s tim neda hned letet na nejaky default nastaveni ale musim to odladit primo na konkretni coptery protoze verze firmware je obecne pro vsechny jestli sem to dobre pochopil jo? Jinak videa parada, jednoduchy a vyztizny proste


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: stř 02.08.2017 23:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Takze kdyz to flashnu tak se s tim neda hned letet na nejaky default nastaveni ale musim to odladit primo na konkretni coptery protoze verze firmware je obecne pro vsechny jestli sem to dobre pochopil jo? Jinak videa parada, jednoduchy a vyztizny proste


No nastavuji se tam nejake veci. Deska muze mit ruzne porty, muze byt na ruznych kopterach, pracuje s ruznyma prijimacema a taky vysilacema, je spousta moznosti nastaveni led pasku a letove rezimy a armovani se taky samo nenastavy. Proste ji musis rict co mas a co chces aby to delalo. Nastaveni je rychlovka a pak uz si jen hrajes treba s tim led paskem a nebo si poladis ty PIDy no.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 10.08.2017 10:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Ahoj,neporadil bys mi ten postup jak nastavit ty 3 rezimy na 3 polohovej prepinas? A jak si zalohuju cely to nastaveni v cleanflight? Kdyztak si to ofotim jen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 10.08.2017 11:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Ahoj,neporadil bys mi ten postup jak nastavit ty 3 rezimy na 3 polohovej prepinas? A jak si zalohuju cely to nastaveni v cleanflight? Kdyztak si to ofotim jen


Nastaveni uz mam asi OK tak se na to dnes zkusim podivat...

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 10.08.2017 11:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Uz budu mit konecne lepsi obraz,jeste cekam na anteny a baterie a valim. Hele jeste dotaz i kdyz to asi smeruje do jinyho vlakna,rozjel nekdo cleanflight v linuxu?
Jak vložit fotku z tapatalku: /20170810/dd2173f150476197de68e5e948c9907c.jpg[/img]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: ned 13.08.2017 16:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: úte 15.08.2017 11:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Jednoduchy a vystizny jen dotaz, jak muzu otestovat motory? Mam pocit ze jeden z motory po zahrati miva vypadky protoze se mi casto stava ze coptera za letu jakoby cukne v horizontalni ose, zacne rotovat ale treba jen o 45° a ja hned zareaguju a srovnam to,vetsinou doprava. Vim ze jdou v CF motory spustit to jsem zkousel ale cekal jsem ze pujde graf zmenit na otacky abych mohl vypadky sledovat ale to je blbost protoze motory nemaji zadnou zpetnou vazbu abych je mohl stedovat, jak na to mam prijit? Mam dva nahradni tak leda experimentovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: úte 15.08.2017 19:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Jednoduchy a vystizny jen dotaz, jak muzu otestovat motory? Mam pocit ze jeden z motory po zahrati miva vypadky protoze se mi casto stava ze coptera za letu jakoby cukne v horizontalni ose, zacne rotovat ale treba jen o 45° a ja hned zareaguju a srovnam to,vetsinou doprava. Vim ze jdou v CF motory spustit to jsem zkousel ale cekal jsem ze pujde graf zmenit na otacky abych mohl vypadky sledovat ale to je blbost protoze motory nemaji zadnou zpetnou vazbu abych je mohl stedovat, jak na to mam prijit? Mam dva nahradni tak leda experimentovat?


Me to delalo v mensi mire na velke koptere. Otacel jsem pomalu prstem vsema vrtulema a na jednom motoru mi to obcas zadrhlo a ten stacilo vymenit. Bude treba vadne lozisko nebo tak. Bohuzel mala koptera nema nic pro zaznam a tak ji za letu neotestujes a na stole bys potreboval konstatni rychlost na vsech motorech pro otestovani a u toho sledovat grafy na otacky motoru.
V nejhorsim vymenit vzdy jeden motor. Mas ctyri pokusy :D , ale nezapomen dodrzet barvu kabelu mas nahradi levy a pravy.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: úte 15.08.2017 19:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Jojo toho sem si vedom,no v CF zapnu konstantni rychlost na vsech motorech na stole ale musel bych mit snimac otacek a to se mi kupovat nechce,tak zkusim asi jak rikas pokus omyl. Po dnesku zas resim problem s fpv takze porad neco ale to uz sem psal dotaz ve vlalne o fpv brylich,kazdopadne litani mi to neznechutilo a bavi me to cim dal vic, uz mam objednanej prvni dil na vetsi copteru takze z 95 sup primo na 250 ale to jeste potrva takze budu mit s qx95kou snad dost natrenovano,je to skvelej stroj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: sob 19.08.2017 17:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Jinde moc lidi nekomunikuje tak si dovolim to hodit sem jestli to neva. Dneska sem udelal mensi test, coptera eachine qx95 ve stock verzi tedy bez uprav,
bryle 1: quanum v2 - prijimac bocsam rc832 antena aomway cirkulatni
Bryle 2: mobil v cardboard s androidim prijimacem antena aomway cirkularni
Ten android mel daleko lepsi signal nez rc832, to me dost zklamalo, mel sem zapnuty oboje naraz a sledovali sme to ve dvou lidech, potreboval sem zkontrolovat komin na baraku (2patrovy), komin uprostred, android to dal s mensim sumem, rc832 ztrata signalu kdyz sem se ke kominu blizil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: ned 20.08.2017 9:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Jinde moc lidi nekomunikuje tak si dovolim to hodit sem jestli to neva. Dneska sem udelal mensi test, coptera eachine qx95 ve stock verzi tedy bez uprav,
bryle 1: quanum v2 - prijimac bocsam rc832 antena aomway cirkulatni
Bryle 2: mobil v cardboard s androidim prijimacem antena aomway cirkularni
Ten android mel daleko lepsi signal nez rc832, to me dost zklamalo, mel sem zapnuty oboje naraz a sledovali sme to ve dvou lidech, potreboval sem zkontrolovat komin na baraku (2patrovy), komin uprostred, android to dal s mensim sumem, rc832 ztrata signalu kdyz sem se ke kominu blizil.


Mel si anteny ve stejne poloze? Jako na stejnem miste cca a vodorovne? Nekdo totiz ma snahu vselijak klopit hlavu kdyz lita...
Taky bych zkusil prohodit ty anteny...

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: ned 20.08.2017 13:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Prohazoval sem je a hlavu sem moc neklopil ale i tak, ta vzdalenost nebyla velika, cekal sem ze s tim rc832 obletim celej barak tak nic no, cirkularne polarizovany anteny preci nemusej byt moc vodorovne, zkusim jiny frekvence jeste, mohlo tam byt okolni ruseni ale i tak, proste ten android to zmakl lip.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: ned 20.08.2017 14:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Musím potvrdit, že ty přijímače za moc nestojí a mezi jednotlivými kusy jsou velké rozdíly v citlivosti.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: ned 20.08.2017 19:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
A muzes doporucit neco lepsiho v podobne cenove kategorii? Na druhou stranu videl sem dost videi kde testovali tento prijimac ale s vysilacem kterej se k tomu od boscam prodava a litali s tim slusny dalky kdyz to prepnuli na vetsi mW.
Jeste porad nemam acro rezim uz bych to mel nastavit zacinam s tim delat dobry manevry jenze sem to jeste neflesnul na novejsi cf tak prvne udelam tohle podle videa od BANE. Jo a vsiml sem si ze ta obcasna rotace o ktere sem se zminoval se stava na obe strany, uvidim co to udela po flashnuti a pak to budu resit mozna motorama


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz