Switch to full style
Chcete začít s copterem a nenašli jste odpověď v některém z již existujících témat.
Odeslat odpověď

Jaké zvolit antény

pát 12.01.2018 13:20

Ahoj,

potřeboval bych poradit s výběrem antén - vysílač Matek 5.8G 40CH a brýle
Eachine Goggles Two.Děkuji za pomoc

Re: Jaké zvolit antény

sob 13.01.2018 6:16

jirilibser píše:Ahoj,

potřeboval bych poradit s výběrem antén - vysílač Matek 5.8G 40CH a brýle
Eachine Goggles Two.Děkuji za pomoc


Ahoj tu vsesmerovku na brylich bych vymenil za pagodu a na kopter tu stejnou pagodu. Tu smerovou bych nechal na tech brylich a nebo bych vymenil za nejakou lepsi, ale nejspis bude stacit ta puvodni. Pokud chces usetrit, tak na kopter nejakou vsesmerovku (hribek), jako mas na brylich a bryle bych nechal tak, jak jsou ted.

Re: Jaké zvolit antény

sob 13.01.2018 17:04

Ahoj,

jj. Jak píše BANE asi dobrý.
Důležitý hlavně je, aby byly všechny antény, který máš "točený" na jednu stranu. Tedy pravo, nebo levo. (RHCP, LHCP) Pravda je ta, že není , až tak nutný pálit 500 mW, ale klidně těch 25 na 200m (zaláží na počasí a místě) pakliže použijes kvalitní antény.
Pokud tedy nechceš úplně ušetřit a mít vystaráno, že jsi udělal maximum, tak já používám na brýle TUTO směrovou ( ČR jsem zatím nenašel) a všesměrovou TUTO. Na copter můžeš použít ten samý hříbek , ale v případě, že se s tím bude mlátit spokojeně tam dávám TYTO, které kupuji i po třech.
Prostě na anténách na brýle není asi nutné maximálně šetřit, (tam se ta anténa nezničí) což pak poznáš, když Ti bude padat/nepadat signál.

iF
Odeslat odpověď