Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spidex V2
PříspěvekNapsal: stř 25.09.2013 0:24 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 4.7.2013
Příspěvky: 130
Vzhledem k tomu, ze tento quad se poslední dobou docela rozmaha a poradilo se mi jej prave dostavit. Dovolil jsem zalozit vlakno o tomto stroji z dilny http://www.quaternium.es/

Pro stavbu jsem zvolil vnitrnosti Phantomu který byl nevyhovujici pro trosku lepsi vyuziti. Maximum co jsem z nej dostal je tohle video http://www.youtube.com/watch?v=xHgOF0TOpSQ a dal uz jsem nechtel porkacovat.

Vyhody Spidexu jsou:
- vcelku fajn vyresene vibrace kdy na jedne platforme je gimbal a baterie a ta je odpruzena od zbytku
- ram ma "dead cat" ramena, takze narozdil od Phantomu vrtule ani podvozek nijak nestini a nerusi zabery
- prodava za cca 6tis vcetne kvalitního gimbalu

Asi tolik pro uvod tématu :-)
--------------------------------

Jinak po stavbe, jsem to osadil vrtulema DJI 8". Při celkove vaze bez baterek 1200gramu to lita s 3S 2200 asi dve minuty coz je prusvih. Pokud tam dam vetsi baterii (mam jen 3S 5500 - macek), anebo dve baterie 3S 2200 tak to jako celek chyta při stani na miste nejake podivne vibrace (jakoby se vlni). Nemate nahodou s necim podobnym zkusenosti. Jestli napr nedat na podobne velky quadcopter vetsi vrtule a tim se stroj zklidni - klidne uvitam jakykoliv typ ci zkušenost s timto související. Také mne zajima. Jake mate letove casy s podobne tezkym strojem.

EDIT: 3S 5000 Lipo - 8-9minut, 2x2200 - 7minut, vrtule 10"

Diky!


Naposledy upravil ditri dne ned 29.09.2013 23:37, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: čtv 26.09.2013 18:59 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2013
Příspěvky: 315
Bydliště: Letná
Ahoj
Dneska jsem byl v Telinku a řešil jsem tam dobu letu s Phantomem. Řešátko říkal, že všechno záleží na celkové váze stroje a výkonu baterky a motorů. Lítali jsme venku před budovou. Já mám Phantoma na 2baterky a (nestopovali jsme dobu zahřívání, ale potom) vydržel ve vzduchu 5,36 minuty (byl fakt hustej vítr). Dám pryč ty křídla pro baterky a zkusím jednu větší. Ty dvířka s elektrickou rozbočkou jsou větší a vejde se tam i delší macek (momentálně větší baterky nemám jenon 2400 ale taky to můžou být 2200 šikovně potisklý). Namontovat střeva z Phantomu na Spidexe je slepá větev - potřebuješ silnější motory. Taky uvažuji o přechodu a psal jsem Tomovi - co má ve Spidexu za komponenty a jak dlouho je ve vzduchu. Když odpoví - dám vědět.
Našel jsem tyhle motory na výměnu
http://www.aliexpress.com/item/Best-upg ... 00452.html
máte s nimi někdo zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 1:09 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 4.7.2013
Příspěvky: 130
ahoj. Diky za echo. Slepa vetev to zda se není. Dnes jsem to zkompletoval s novyma vrtulema 10" a dal poradne Lipo 3S 5000. Vse funguje jak ma. +/-7 az 9 minut pohodoveho poletovani. S puvodni Phantomovskou 3S 2200 baterii 2,5min do signalu opatrného letu...Na me ucely OK. Alespon po prvních testech. Ram nechyta vibrace, gimbal ma ciste video, nic se neprehriva. Snad to tedy nezakriknu a "deadcat" splni ucel a bude fungovat. Byla to docela rychta a tak bych byl moc rad. 5dni nepretrziteho bastleni.

Vypada to takto:
Obrázek

Nejake postřehy ze stavby:
- Nepouzil jsem nosníky motoru Spidex. Dal jsem motory primo na hlink jen dvěma sroubama. Hlinik ma uprostřed výztuhu aby to drželo utazene. Mozna casem ještě dam dva fixni srouby aby v kazdem motoru byly 4.

- Ram jsem potahl cernou folii aby se do nej nedostaval prach, beztak to nic nevazi

- Otocil jsem bile plastove nosníky gimbal/battery plata kvůli lepsi vyvazenosti stroje (není na fotkách)

- Zrejme by stalo za to "drzak horni casti" namontovat obracene. Ted ubiha dozadu tak aby ubihal dopředu, kvůli lepsi vyvazenosti.

- Cele jsem to orientoval dolu. Ostatní spidexy mají anteny a další nahoru. Mel jsem nohy jiz drive koupene. Anteny + gompas tedy jsou pod trupem. Bohuzel nevim jaky vliv by mělo otoceni anten smerem vzhuru. Neporadi někdo? Myslim od FPV a od prijimace. Pak bych cely kopter snizil ...

- Planuji ještě dat pryc drzak desky gimbalu a přichytit jej primo na trup. Ty plastove bazmeky na kterých drzi jsou zbytecne.

-----------
Poznamky ke swapu DJI Phantom do Spidex V2
- ESC+led se mi podarilo zachovat funkcni/svitici diky pruhlednym smršťovacím buzirkam taktéž USB v zadu
- deska Phantomu s prijimacem se pomerne dobře vesla do centralni casti stroje v "mezi patre" není zadna alektronika.
- GPS phantomu je nahore pod plastovou folii taktéž to docela dobře sedlo
- Kompas je na na zbytku nohy z Phantomu ve stejne poloze jako na puvodnim stroji...
- Z dostupných zdroju vim, ze cela elektronika Phantomu dokaze bezet na 4S bateriích. Jedine co tak odejdou ledky v ESC jednotkách. Ja mam bohužel FPV na 3S tak jsem s timto neexperimentoval
- Vysilacku z Phantomu "mýdlo" prozadim ponecham. Libi se mi, ze je mala a lehka. Beztak se divam do FPV

...
Problemy?
- po prehozeni se dlouze paruje vysilac s prijimacem (furt blika oranzove svetlo pak se to nejak chyti)

Zde jsou nejake fota:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Asi tak. Snad to bude cajk...az se objevi někdo se spidexem - prosim at sem hodi komentare, zkusenosti a fotky...


Naposledy upravil ditri dne ned 29.09.2013 23:41, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 8:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Muzes nejak zasadne vysvetlit vyhodnost migrace strev z funkcniho a spolehliveho Phantoma do Spidex ramu ? Chapu, kdyz to nekdo stavi od zacatku, tak je ram relativne levny, ale ten Tvuj swap ? Stejne by jsi pro dobry vysledek nakonec musel pouzit jine vrtule, motory i regulatory... Kdyz pominu NAZA, tak je to vlastne nova stavba ?
Proc si se vlastne do toho pustil, kdyz pominu obdiv k Tomu Hirschmanovi ?

Pises "...Ram nechyta vibrace, gimbal ma ciste video, nic se neprehriva...", kvuli tomu jsi to asi nedelal, muj (a myslim i jiny) Phantom napr. nicim takovym netrpi (po vymene motoru), a s plnou nalozi (tj. samozrejme BL gimbal + GoPro 3 B.E. + extra podvozek + iOSD + FPV atd...) leta se svou origo baterii cca 6 minut.

Chapu jediny argument, kdy Spidex umi natacet video diky sve architekture bez nebezpeci, ze do zaberu dostanu vrtule ci podvozek pri extremnim naklonu kamery na gimbalu, ale to je asi vse. Naopak velke investice do velkych a drahych baterii pri mizernem letovem case...

Neber to jako nejake odrazovani od takoveho tuneni, ale spise me unika smysl takove migrace...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 10:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2012
Příspěvky: 297
Bydliště: Zlínsko
možná tělo Phantoma rozbil, tak vnitřnosti předělal do Spidexu :wink:

_________________
1) quadcopter Locust (TBS clone), Cirus AIOP v2
2) original TBS Discovery PRO, Naza V2, Graphene 4S


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 10:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.2.2012
Příspěvky: 955
Bydliště: Holešov
Obrázky: 5
Pokud bych měl Phantoma za výrazně levnější cenu a nevyplatilo by se mi tedy kupovat komplet Naza+gps, tak bych to taky vykuchal už jen proto, že tenhle rám se mi líbí víc než Phantom. Tím nechci Phantoma nijak snižovat, ale každému se líbí něco jiného...mě se líbí rámy ve stylu Spidex a TBS Discovery.

_________________
Phantom 4 + Nvidia Shield K1
http://www.youtube.com/user/zskalfpv


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 12:42 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 4.7.2013
Příspěvky: 130
To garden route

- olitany Phantom je prakticky rozume neprodejny. Mesic zpet to bylo jiné. Muj olitany byl. a bude hur. když bych ho prodal obratem ruky za 8 tak za 2,5 mas ESC jednotky...jen GPS jednotka stoji kotel. Zkus si to alespoň odhadem spočítat > ESC, motory, prijimac, GPS s kompasem, LED+USB. Takhle jsem jen realne koupil smršťovací bužírky vetsich rozmeru, vrtule a jednu baterku > protože ty s Phantoma dam paralelne...

- video je pro me klicove. Když jsem domu donesl 30-40% zaberu z Phantoma které se daly na nejake semiprofi urovni pouzit a ještě pro uplne hladke zabery se to muselo stabilizovat warapem bylo to na houby. nemohl jsem si dovolit když startuje realne letadlo a ja ho tocim brat nejake ohledy na to ze mi tam při jeho rychlosti polezou nohy nebo a to hlavne - echa od vrtuli > ne ty jak to leze do zaberu, ale takove ty co sis o nich myslel, ze jsou magneticke ruseni tyhle >https://www.youtube.com/watch?v=sBae1clP9wQ které dokazaly pokazit zaber když bylo hezke počasí na ktere tyden cekas docela s prehledem. Jsou to drobnosti ale - ramena, nohy, tyhle vibrace proste zadnym gimbalem pod Phantomem neeliminujes. Navíc muj gimbal při prudkem letu vpred a vzad nejak extra nestihal, dlouhy pohled dolu pod sebe taky zadna slava..další GLB uz ne diky (mel jsem rychleji Spidexe nez rozchozeny gimbal z GLB). Zenmuse? Uff kamo za ty prachy si radeji zajedu na Mallorku za Mateem pojezdit na wakeboardu :-)

- na druhou stranu je to jeden z kusu techny co pouzivam, nechci nic slozite zase dal hledat, resit, ladit, shanet. mel jsem to za par noci..bylo mi jedno co a jak ale trosku jsem hledel na to proc..

- libi se mi mala vysílačka nechci kupovat jinou. cely cas cumim do FPV, vice funkci je mi k nicemu. tahat sebou na plac další velky kram je otravne...mydlo je cajk třeba casem kvůli delší vzdalenosti zmenim názor...zabery z copteru jsou pak třeba jen 10-30% z celku není důvod to nejak priorizovat. NA profi urovni jako najmemny vrtulnickar to resit nechci.

- s tomem to nemá nic spolecneho kdybys ten ram na cnccku hobloval ty koupim si ho taky. Cela ta saskarna s tomem je sranda :-)))

- v praxi moc nepotrebujes nejake dlouho sahle zabery. do videa davas 5-10s. když vzletnes s baterkou a uletíš minutu / dve stejne se mi s tim nikdy moc nechtělo do vzduchu podruhe (nemam merak na cesty ani velke OSD) takze jsem co zaber menil baterky.

- baterky odepisu z nakladu alespoň z casti, ale naklady na copter resim občas jsem v zapalu nataceni se strojem nekam seknul, tohle si ASI opravim sam je to z dostupných věci...

- když jsem to stavil vůbec mi nevadilo, ze uzivam komponenty z Phantomu. Cela elektronika je schopna migrovat i na 4S konfiguraci mimo Fatsharku a ledek v ramenech (ty shori). Komponenty z Phantmu jsou hole plosnaky takze zadny plast navíc. Taky mi hezky sviti ramena jako na Phantomu.

- chtěl jsem zkusit jestli to dam :-) naposledy jsem takto prekopaval motorovy clun (totalne vybydleny 5,5m dlouhy oldschool motorak) a před tom stareho ford takze další kram na holeni.... (do kastle z 1,9 komplet vse z 1,2). Obdivuji tady lidi co dokazi z nuly postavit aero ktere lita jak cert a jako dite to byl muj sen. Jsem to chtel alespon malinko zkusit...

- na Phantomu jsem mel letovy cas na sichr něco přes 5minut takze tady tech 6,5-7 mi staci...

- Jinak ten ram je taky polotovar, něco nesedi něco není domysleno

- Kamos si postavil CNC a chce zkusit udelat vlastní ram, takze další copter uz asi bude z naší dilny a podle nasich pozadavku a zkusenosti. Chtel by to i zkusit vyrábět na zakazku...

- Když klient videl Phantom obvykle prohlásil. Jeee takova hracka co to stoji? Tohle třeba vzbudi respekt. Proc chodi nekteri "profici" s kamerama na rameno? Aby nemuseli lidem vysvětlovat ze ten maly kram s velkym objektivem za 12k ma fullframe chip :-) a toci lip nez starsi velka kamera na rameno

no snad to nezakriknu > protože otestovane to ještě nenam. Taky se mi muze stat ze budu krute litovat hned za par dni...


Naposledy upravil ditri dne pát 27.09.2013 13:05, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 12:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2012
Příspěvky: 297
Bydliště: Zlínsko
ámen 8)

btw, další krajan :wink:

_________________
1) quadcopter Locust (TBS clone), Cirus AIOP v2
2) original TBS Discovery PRO, Naza V2, Graphene 4S


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 12:53 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
zskal píše:
Pokud bych měl Phantoma za výrazně levnější cenu a nevyplatilo by se mi tedy kupovat komplet Naza+gps, tak bych to taky vykuchal už jen proto, že tenhle rám se mi líbí víc než Phantom. Tím nechci Phantoma nijak snižovat, ale každému se líbí něco jiného...mě se líbí rámy ve stylu Spidex a TBS Discovery.


Asi tak... Ono při té současné ceně Phantoma něco kolem 11k vůbec není od věci si Phantom koupit, trochu s ním zablbnout a pak použít NAZA a další věci z něj samostatně do něčeho jiného.
Před tímto zlevněním to přeci jen vycházelo hůře, ale situace se posunula. Popravdě nemuset teď řešit nákup soutěžních F5J na příští sezónu, tak si Phantoma do své "copter stáje" koupím taky a dost možná by za čas skončil právě podobnou kanibalizací :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 12:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 4.7.2013
Příspěvky: 130
Kanibalizace :-)) nadherny nazev :-) !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 15:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Ditri: já Ti fandím, točíš dobře. Jsi šikovný, třeba já bych do toho šel jedině pokud bych měl odpovídající vybavení. Dělat to (přestavbu a úpravy) na koleně by mě nějak nebralo. Mimochodem jeden Zlíňák tu minulý týden prodával Phantoma za 7k, což byla bomba cena, takovou jsem ještě neviděl. Asi potřeboval prachy...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 16:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
ditri píše:
...olitany Phantom je prakticky rozume neprodejny. Mesic zpet to bylo jiné. Muj olitany byl. a bude hur. když bych ho prodal obratem ruky za 8 tak za 2,5 mas ESC jednotky...jen GPS jednotka stoji kotel...
Ale ano, takto to chapu, samozrejme se vzdy Phantom vyplatil, pokud nekdo do zacatku pocital jen s tim, ze pouzije jeho komponenty do neceho jineho...
ditri píše:
...video je pro me klicove. Když jsem domu donesl 30-40% zaberu z Phantoma které se daly na nejake semiprofi urovni pouzit a ještě pro uplne hladke zabery se to muselo stabilizovat warapem bylo to na houby.
Pokud pouzijes pro nataceni u GP rezim 2.7K, tak to warpem v AP vystabilizujes zcela perfektne, bez toho, ze by to bylo poznat, je treba ale dostatecne rozliseni kvuli ztrate, nacoz je 2.7K vyborne
ditri píše:
...echa od vrtuli > ne ty jak to leze do zaberu, ale takove ty co sis o nich myslel, ze jsou magneticke ruseni tyhle, které dokazaly pokazit zaber když bylo hezke počasí na ktere tyden cekas docela s prehledem...
Ano, ale tento problem je jiz davno poresen (alespon jsem si to myslel), tyto "pruzky a pruhy" jsou jen stiny vrtuli, vrhane prudkym sluncem zeshora do objektivu GP. Staci na objektiv GP vyrobit malinkou a lehouckou slunecni clonku (napr. ze stareho negativu a zvladne to asi i kazdy gimbal), jen takovy vyrez do vrchni casti objektivu (aby to nelezlo do zaberu), a prilipnout to mikrokapickou superglue. Zcela spolehlive to tento jev odstrani...
ditri píše:
...Jsou to drobnosti ale - ramena, nohy, tyhle vibrace proste zadnym gimbalem pod Phantomem neeliminujes. Navíc muj gimbal při prudkem letu vpred a vzad nejak extra nestihal, dlouhy pohled dolu pod sebe taky zadna slava..další GLB uz ne diky (mel jsem rychleji Spidexe nez rozchozeny gimbal z GLB). Zenmuse? Uff kamo za ty prachy si radeji zajedu na Mallorku za Mateem pojezdit na wakeboardu :-)...
Posmivas se Zenmuse, a pritom soucasne narikas na nedokonalosti jineho gimbalu (za polovic ceny Zenmuse) ? Ale to Zenmuse prave vubec nema zapotrebi, ten funguje po zapojeni napoprve a nemusis nic "rozchazet" :D

Jinak dobra prace, ale obavam se, ze spoustu dalsich klicovych komponentu budes muset casem vymenit, pokud se chces dobrat kyzeneho cile, tj. motory a regly.

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 17:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Máte pravdu oba. Gardenroute má výhodu v tom, že měl na velké investice, které se mu odvděčily v podobě vytuněného ptáka. Navíc sleduje rcgroups a zná tuny tipů a triků a řešení mnoha problémů.
Ditri, ty zase zkoušíš jinou cestu, která není jednoduchá. Kdybys měl k dispozici větší prostředky, volil bys profi nádobíčko, nebo bys chtěl opravdu zkoušet něco nového? Skládat, ladit...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 19:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 4.7.2013
Příspěvky: 130
ne do profi vybaveni jít nechci - můj názor je ze budoucnost je v menších quadech coz podtrhly brushless gimbaly ale určité se najdou taci co kvůli kvalite záběru budou volit jiné stroje. já poměrné přesně vim co potřebuji a tohle účel splní. obecné mi přijde ze čínské stroje předběhly elektronikou ergonomii takže je otázka času kdy phantomy a podobné stroje budou volit rámy koncepce ala disco či spidex. stroje jako phantom vycházejí ze zmensenin klasických copter coz není zrovna ideální protože ty nebyly osazeny brushless gimbaly ale klasikou....zmíněné rámy jdou ergonomicky dal než číňan který uvažuje primárně obchodně ale ma menší invenci a schopnost získávat feedback...

jinak jakou cestou jít to je na každém. v případe podobného swapů jako tento by bylo asi lepší vyjít tuším z male Walkery co již ma fpv vysílač Devo s monitorem coz muže byt investcne zajímavé. tuším ze i vykonejsi motory/a citlivější korekce letu z GPS takže pouzitelnejsi pro pomalý video let. každopádně finančně to nevychází zle - naopak

to garden> už se mi tady moc nechce vest polemiky nad phantomem. me proste přišel nevyhovující, jeho další tuning mi přišel jak placani tuningovych kravin na oktavku v tydycku ... chtěl jsem si zamodelarit (respekt všem co tady na fóru řeší modelarinu klasických letadel a všeho co nelita samo jako coptery) a výsledek odpovídá záměru. ad.. zenmuse já ho nehanim jen ty peníze opravdu raději utratim za wakeboard za lodi a dovolenou - copter si postavim. mimochodem do spidex gimablu jsem jen dal desku ze stareho s alexmosem a nebylo treba ladit nic..jinak pokud to bude litat tak jak to litá - nic dalšího nebude potřeba je to cajk....ono se to možná hůře vnímá ale každý ma jiné důvody proč něco děla. pro me je to nástroj nekoho baví ten nástroj ladit. me ne jen tise doufám ze do toho nebudu muset rok hrabat..

jo a co se tyká warp stabilizace v premiére tak to je hezky jenže na stabilizované sekvence nemůžeš navazovat např texty prichycene k obrazovým bodům v after effects proto že program je přichycuje k původní je NEstabilizované stopazi..a to nemluvim o časový zratach a otravnosti prace s warpovanou stopazi ....ale to už jsme jinde....


Naposledy upravil ditri dne pát 27.09.2013 19:13, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spidex V2
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 19:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2012
Příspěvky: 969
Bydliště: Vizovice
Obrázky: 70
náhodou ja jsem pro.. pobastlit si... ja napoprvé skládal quad a pak když sem si spočital náklady tak sem se tloukl do hlavy protože pták by vyšel levněji :-D a se stejným výkonem :-D pak sem ho prědělal na carbon dal trošku výkonější motory (ten sem rozlámal kvůli vadnému motoru) no a pak sem zase předělal na discovery klon a nyní už pracuji na hexe s t-motory mt4006.. za rok čtvrtý kopter :-D ale když mě to strašně baví skládat a ladit :-D nejvíc nuda byl koupenej rám toho klona.. nejradši si vše řežu brousim a navrhuji sám.. ale tak mě baví něco kutit už od mala :-D sice bych po výřezech z cnc byl raději páč to vypadá víc profi ale neumím v cadu a neznám žádného co by moh řezat.. :-D a styl spidex a disco sou dobrá řešení pro takové to adrenalinovější natáčení což sem zjistil moc pro mě není.. a s vtrulema v obraze to jde i u podvozkáčů dobře vyřešit..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz