Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 18.02.2016 23:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 1.11.2012
Příspěvky: 260
Bydliště: P 5 Košíře
Z Y6. Měřeno z logu Air modulu.
V režimu kalibrace ESC odběr 108 A.
V režimu kompas mount 98 A.
Za letu max 48 A,dělej si s plynem co chceš.......


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.02.2017 21:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.2.2017
Příspěvky: 13
Dobrý den,
Prosím o radu : v Mission pl. 1.3.41 jsem nastavil typ /X - to sedí /, v accel. calibr jsem provedl kalibraci dle první položky, kompas šel taky, radio ukazuje. Náklony ve flight data taky ukazují. Letové režimy stabile. Někde mám však chybu. Při snaze o vzlet se točí všechny motory správně směrově , ale taky všechny stejně rychle - plynule reagují "na plyn", nereagují však na zatáčení, klonění ..Kalibraci regulátorů a vůbec všeho jsem dělal dle youtube nějakých Rusů / zapnout, max vys. plyn, dvakrát připojit a odpojit kvadru , min. plyn atd../ Nechápu to, domnívám se, že regulátory nakalibrované být musí a APM je funkční / kanály zapojené 1 na 1, 2 na 2../, byť je divné, že kalibrace motorů musím po vypnutí dělat pořád znovu.
Druhý dotaz prosím, jak je to s napájením APM 2.6 / někde se tu psalo o hoření stabilizátorů../ Smím mít zaráz připojeno APM přes mikro usb k PC a navíc i lipolku / chci zkusit test motorů dle Mission.pl. /

Děkuji mirek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 17.02.2017 19:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.12.2014
Příspěvky: 232
Při snaze o vzlet? Jak to zkousis? Chyť kopteru do ruk nad hlavu a zkousej ovládání jestli reaguje na ovládání. Na zemi nic nezjistis.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 17.02.2017 20:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.2.2017
Příspěvky: 13
Ahoj, špatně jsem se vyjádřil, jasně, že jsem držel stroj i při vyšších otáčkách v ruce, ale nereaguje na pohyb, nemá vůbec snahu vyrovnávat náklon, nemění se otáčky, totéž pří pohybu kniplů. Reaguje jen na plyn, všechny 4 motory stejně, přidat, ubrat, šmytec. Přitom v Mission pl. mám pocit, že je to vše nastavené - teda ten základ dle youtube. Najde mne GPS, reaguje um. horizont na náklon, je to nakalibrované / vlevo vpravo, nabok,nazáda /, "zatancovali sme si" kuličku to namalovalo, radio reaguje na výchylky - ale jen na obrazovce, kvadra jen plyn. Doufám, že to bude jen nějaká konina, ale nevím kde hledat, co zkontrolovat. Musí se to nějak uložit nebo stačí hlášky finish, nebo vadí ten stabil režim všude? Nemá tam být acrobat / zelenal mi jen asi 4 řádek /, taky kalibr. reglů musím dělat po zapnutí vždy znovu. I firmware jsem přeinstaloval znovu a všechno a je to pořád stejné. Připadne mi to jako by všechny regly byly zapojené jen na "plyn" přímo z přijímače, ale nejsou. APM je propojené s přijímačem 1-1 2-2 3-3 a 4 na 4, výstupy na odpovídající regulátory, správně poskládané motory i orientace vrtulí....
Díky, pokud někoho něco napadne


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 17.02.2017 20:34 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.2.2017
Příspěvky: 13
Jo ještě doplním, při instalaci firm. zatrhávám celý řádek / myslím, že to druhej typ X /, myslím, že přesný typ x se tam volí i hned na začátku, nebo to mám dělat z té rozbalovací nabídky konkretně? Na vstupu 1 a 2 kanálu APM nemám jumper, nebyl tam a jak s tou lipolkou jak dělat test motorů - smím mít zaráz připojen mikro USB k PC a zaráz Lipolku - někde se tu psalo o hoření stabilizátorů APM, ale moc jsem nepochopil co přesně se nesmí zároveň zapojit.
Děkuji, mirek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 25.02.2017 15:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.2.2017
Příspěvky: 13
Dobrý den,
je někdo, komu funguje quadra s APM 2.6, a kdo by mi pomohl s nastavením? Youtube s MP znám zpaměti. Díky za ev. odpověď. M.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz