Switch to full style
Řídící desky, updaty FW, GPS, přenos dat souvisejících s copterami
Odeslat odpověď

FC racing F3 EVO mapování kanálů pro DX 7

čtv 18.05.2017 8:23

Tak se mi konečně podařilo aktualizovat firmware desky a spárovat vysílač DX7 na coptéře QX 95.
Nemohu se však domluvit s mapováním kanálů. Na monitoru vysílače
funguje vše správně,vysílač čistý,žádné mixy neaktivovány.
V cleanflight nastaveno TAER1234. Kanál plynu se motá třeba do
směrovky,výškovka chodí 1/2 na AUX 1,drudá na AUX 2 a podobné nesmysly.Coptérka na obr. se motá jako motyka hozená do vzduchu.
Prosím o každou radu.

Re: FC racing F3 EVO mapování kanálů pro DX 7

čtv 18.05.2017 14:08

Nejsem odborník ale jak máš připojenej příjmač a FC? PWM, S Bus, PPM? je potřeba to všechno nastavit v Cleanflightu. Já zatím lítám jenom se satelitem bez prijmače ale dosah nic moc. Včera přišel novej přijmač s PPM výstupem tak vešer budu laborovat.

Re: FC racing F3 EVO mapování kanálů pro DX 7

čtv 18.05.2017 19:46

Tipuju na blbě zvolený typ přijímače v CF. Nastav tam co ve skutečnosti máš a mělo by to chodit kotektně, tuším že jen reverz na výškovku ve vysílači budeš muset dát. Ale to uvidíš jak ti to bude chodit v CF na kanálech.

Re: FC racing F3 EVO mapování kanálů pro DX 7

pát 19.05.2017 19:20

Vyřešeno.
Soudruzi v ČLR zapoměli říci,že příkaz " set spektrum_sat _bind=5 " je pro DSM2 /11ms. Je potřeba to dodržet. Pro DSM2/22ms
je potřeba nastavit hodnotu bind=3 !!! (manual Cleanflight jsem jako správný uživatel četl až nakonec :D )
Nyní chodí vše jak má. Něco,co mělo letět tzv. z krabice jsem s potížema rozchodil za dva týdny.Snad budu konečně létat.

Re: FC racing F3 EVO mapování kanálů pro DX 7

stř 05.07.2017 22:52

Čau prosim tě když mám satelit SPM9645 http://www.astramodel.cz/cz/katalog/spektrum/spektrum-prijimac-doplnkovy-dsm2-dsmx-p19758.html tak jestly funguje na SP Racing F3 Evo. Nemůžu za boha to sparovat s DX6G2 přišlo mi tohle z číny https://www.banggood.com/Eachine-V-tail-210-FPV-Drone-1080P-HD-DVR-SP-Racing-F3-Flight-Controller-5_8G-40CH-200mW-VTX-OSD-ARF-p-1100099.html?rmmds=myorder a nedaří se mi to sprovoznit. Mám aji přijmač Spektrum AR6100 dalo by se to použít. podle navodu jsem to zkoušel ale nespáruje se. nevím co stím pomoz te mi někdo.
Odeslat odpověď