Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: INAV - přehřívání motorů
PříspěvekNapsal: pon 13.04.2020 12:09 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Vysočina
Ano, pořadí motorů je "klasika":
4 ↑ 2
3 ↑ 1
Zkusím ještě, jestli to bude bláznit i na novém rámu a uvidíme. Moje první informace, že jedna diagonála (4+1) jela na plno a druhá se flákala, byla zřejmě mylná. Usoudil jsem tak podle toho, že ty motory 4 a 1 byly po přistání výrazně teplejší než 2 a 3, ale to byla asi jen souhra náhod. Včerejší lety ukázaly, že všechny motory byly prakticky stejně teplé. Udělal jsem včera jen tři starty (zbytek baterek vylítal kluk ;) ):
- první let ověřovací, že to fakt blbne jako předchozí den (třepe se to, motory mají kolísavý zvuk, měnící se několikrát za sekundu),
- druhý let po výměně dvou vrtulí v jedné diagonále (jedna s prasklým listem, druhá s ohnutým listem), letový i zvukový projev beze změny,
- třetí let po změně PID konstant na hodnoty, které jsem měl ověřené v BF. Letový i zvukový projev prakticky beze změny.
Akorát s testováním to teď bude na pendrek. Začalo fučet a pršet. Takže tak den dva utrum.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: INAV - přehřívání motorů
PříspěvekNapsal: úte 02.06.2020 17:16 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Vysočina
Tak jsem na tohle vlákno trochu pozapomněl, nicméně:
výměna rámu za komerční moc změn k lepšímu nepřinesla. Výrazně pomohl až upgrade FW z 2.4.1 na 2.5.0 a následně ladění podle jednoho z videí Pawla Spychalského. Ještě to bude chtít kapku poladit, ale už teď je to docela OK :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz