Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: stř 03.12.2014 8:20 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
Tak škoda, docela jsem věřil tomu že to bude těmi povolenými šroubky - kdyby vaklal třeba ten plošňák od enkodéru, tak by se to třepat mohlo.
Takže hodně štěstí s reklamací, mě pošta (asi až anglická, dle tracking Nr. to opustilo ČR v pořádku) ztratila balík s reklamovaným FPV vysílačem (docela drahým). Poslal jsem to jen jako doporučený dopis, věřil jsem že v civilizovaných zemích (ČR, Anglie) to stačí poslat takto. Chyba! Naopak do Číny jsem posílal několikrát reklamaci, nejlevnější možnou cestou, za pár korun, a nikdy se nic neztratilo.

Ať se ti to podaří brzy vyřešit, když G3 funguje, je opravdu dobrý.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: stř 03.12.2014 9:42 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Škoda, já to chtěl taky do Discovery dát ten 2D od FeiYu. Ale když to sleduju, tak fakt ani omylem. Ve své podstatě mi věci od nich fungují, akorát řešení podpory a poznatky a řešení chyb mají totálně na salámu. Přijde mi, že jim tam zbyli jen ty obchodníci. Pokud za rok u mé připomínky a za 2 roky u připomínky od uživatelů z rc-groups nejsou schopni reagovat na chyby ve fw tak co si o tom myslet ? Tak nezbývá než úprkem od nich. :roll:

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: stř 03.12.2014 9:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2013
Příspěvky: 1383
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 38
ST píše:
Škoda, já to chtěl taky do Discovery dát ten 2D od FeiYu. Ale když to sleduju, tak fakt ani omylem. Ve své podstatě mi věci od nich fungují, akorát řešení podpory a poznatky a řešení chyb mají totálně na salámu. Přijde mi, že jim tam zbyli jen ty obchodníci. Pokud za rok u mé připomínky a za 2 roky u připomínky od uživatelů z rc-groups nejsou schopni reagovat na chyby ve fw tak co si o tom myslet ? Tak nezbývá než úprkem od nich. :roll:


no je tam ještě jeden faktor - ten 2D když funguje (a on drtivé většině zdá se funguje), tak je podle všeho celkem dobrý - silný a má super konstrukci s těmi deskami uvnitř. Já na něj jednak již mám nachytané uchycení a jednak nevím o žádné rozumné alternativě, terá by byla podobně plug-and-play (tedy pokudy by to play fungovalo :) - no nic - mě už nezbývá než poslat a doufat. Nový do vánoc už stejně nestihnu pořídit, tak je to asi fuk.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: stř 03.12.2014 13:14 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
ST píše:
Škoda, já to chtěl taky do Discovery dát ten 2D od FeiYu. Ale když to sleduju, tak fakt ani omylem. Ve své podstatě mi věci od nich fungují, akorát řešení podpory a poznatky a řešení chyb mají totálně na salámu. Přijde mi, že jim tam zbyli jen ty obchodníci. Pokud za rok u mé připomínky a za 2 roky u připomínky od uživatelů z rc-groups nejsou schopni reagovat na chyby ve fw tak co si o tom myslet ? Tak nezbývá než úprkem od nich. :roll:

Já nemám tak špatnou zkušenost - i když jsem nic nereklamoval, ale věnovali se mi technici s mými technickými dotazy - a opravdu stoprocentně. Já si na ně stěžovat nemůžu.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: stř 03.12.2014 13:44 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Taky jsem měl takové období, kdy z FeiYu komunikovali a radili na fóru rc-groups bylo to super, řešili se změny fw a nastavení . Jenže potom černá díra a už se nikdo neozval a naprostý nezájem. To že jim tam dělalo spousta lidí jakoby betatestery jim je asi fuck. Nejsou schopni odstranit z fw ani banální bugy na které jsme je opozorňovali. To, že v Discovery lítám jejich FY-DOS a OSD HORNET je docela s podivem, ale nějak to funguje a čekám, že se proberou. :cry:

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: stř 03.12.2014 13:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7423
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Stando.čauky
Stejná zkušenost s OSD od Skylarku. Naštěstí jim to funguje, ale jak potřebuješ radu...mrtvo.
Měli jsme problém s AAT, přitom stačilo aby poslali obrázek z oscíku jak data na zvukovém kanálu fungují...a bylo by to bez problémů. Prostě mi svojí ignorancí dotazů dost nasrali.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: stř 03.12.2014 15:30 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
Pravda že ta ochotná komunikace proběhla tak před rokem. Bohužel (nebo naštěstí?) mám starou verzi gimbalu, a pro ni již nové FW nevychází a vycházet nebudou. Starší FW mám zazálohované (všechny fungovaly dobře, ale každý má jiné funkce (např. konstantní úhel x konstantní úhlová rychlost), tak se mezi nimi mohu přesunovat dle libosti.
Možné je, že FY-Techu se poněkud posunula ochota komunikovat, to jo...

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: stř 03.12.2014 20:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2012
Příspěvky: 1614
Bydliště: Chrudim
No woito mám obavy aby to nedopadlo s mým balíkem podobně, protože mne na trackingu vysi vyřizuje se v zemi doručení už asi 14 dni. Tak mám trochu strach.

_________________
Open9x, Ultimate lrs, I like open system :-) on copters.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: sob 03.01.2015 7:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2012
Příspěvky: 1614
Bydliště: Chrudim
Takže po měsíci a půl konečně doručení na sklad HK v Anglii (asi se to hnulo díky reklamaci na poště). HK se k tomu postavilo čelem a posílají nový gimbal, jen jestli ještě vůbec někdy přijde, protože je backorder. Zatím to ale vypadá nadějně.

_________________
Open9x, Ultimate lrs, I like open system :-) on copters.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: sob 03.01.2015 10:29 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
No tak to snad dobře dopadne. Teď je počasí na draka, tak bys asi sejně moc nenalítal. Hlavně aby to brzo naskladnili.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: sob 03.01.2015 13:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2013
Příspěvky: 1383
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 38
tak taky pro přehled doplním aktuální vývoj mé reklamace G3.

takže klepavý gimbal odeslán do Číny 3.12. nějakou obyč variantou (tuším jako doporučený dopis). Dražší varianty mi ČP pracovník sám rozmlouval, že to ničemu nepomůže pokud to nehodlám pojišťovat na větší sumy než 500,- Kč (což jsem hned z několika důvodů nechtěl - mj. proto že jsem byl varován Číňany ať nedeklaruji hodnotu nad 10 USD aby se to neseklo na celnici)

4.12 - ČP označila balík za odeslaný a ... ztratila o něm pak již nastálo přehled.
10.12 - ČP stále o balíku neví nic, ale Čínská pošta jej již eviduje.
12.12 - 16.12 - několik záznamů o putování balíku u Čínské pošty .... a konec údajů v trackingu
21.12 - FeiyuTech se mi ozývají sami mailem, že balík dorazil ... alelujah
22.12 - FeiyuTech mi píší, že gimbal podrobně testovali a .... je úplně ale úplně cajk :O ... asi ho ta daleká cesta spravila ...
následuje několik výměn e-mailů, kde je přesvědčuji, že cajk rozhodne nebyl, klepal se jak drahý pes hned s několika druhy kamer i bez nich a stavové diody hrály takovou diskošku, že by zbledl závistí i Michal David. Stále ale tvrdí, že je OK - můj odhad je ten, že nechtějí platit poštovné a přiznat chybu. Jsou ale ochotni mi polsat "zkontrolovaný kus" nebo úplně nový kus, když jim zaplatím 20 USD poštovného přes DHL.
Tak jsme se domluvili na zaslání nového zkontrolovaného a odzkoušeného kusu, platím přes PayPal poštovné a nyní čekám až mi pošlou tracking na zaslaný balík ... měli to posílat myslím ve ČT nebo Pá. Tak uvidíme.

Zatímní dojmy:
+ FeiyuTech jsou kupodivu celkem komunikativní. reagují na aily a jsou ochotní řešit reklamaci napříno.
- Chybu jednotky neuznají (že se uzdravila cestou nevěřím) a tak človek zaplatí dopravu

ale pokud to klapne a nebudu ze mě ještě neco lámat celníci tak se Gimbal ba poštovném při reklamaci prodražil o cca 700 za poštovné tam a zpět ... uvidíme.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: sob 03.01.2015 13:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2012
Příspěvky: 1614
Bydliště: Chrudim
Aspoň mas jistotu ze to mas na cestě já doufám, ze HK to nenaskladni az v létě :-)

_________________
Open9x, Ultimate lrs, I like open system :-) on copters.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: sob 03.01.2015 18:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2012
Příspěvky: 969
Bydliště: Vizovice
Obrázky: 70
Tak jsem objednal na getfpv.com snad bude tak dobrej jak vsude pisou :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: pát 23.01.2015 19:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2012
Příspěvky: 1614
Bydliště: Chrudim
Takze, nový gimbal je na cestě z činy, doufám ze bude fungovat. Dokonce by snad mohl jít i dhl na účet HK. Doufám, ze bude fungovat.

_________________
Open9x, Ultimate lrs, I like open system :-) on copters.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gimbal G3
PříspěvekNapsal: ned 01.02.2015 16:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2012
Příspěvky: 1614
Bydliště: Chrudim
Tak jsem se konečně dočkal, dneska se mne dostal do ruky reklamovaný nový gimbal a zdá se že funguje v pořádku, tak uvidíme jak na kopteře.

_________________
Open9x, Ultimate lrs, I like open system :-) on copters.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz