Switch to full style
Rámy pro coptery, závěsy pro kamery a jiná mechanika na coptérách
Odeslat odpověď

Re: Gimbal Big Balance Husky HY3M

čtv 22.03.2018 20:04

Zdravím,
mám také tento Gimbal. S PC se spojí, přes SimpleBGC jde flashnout, zobrazuje LiveData atd. Ale nejde mi zkalibrovat.
Začne sebou cukat a to je vše. Zkoušel jsem různě prohodit nastavení Axis atd., ale ve výsledku pořád to samé.
Chvíli jde nakalibrovat tak, že se drží v horizontální rovině, ale to je tak vše, pak zase začne blbnout.

Nechcete někdo udělat nějakej podrobnější návod a nasdílet funkční Profil pro SimpleBGC? Nebo mám jenom smůlu na kus a je prostě KO?

Díky

Re: Gimbal Big Balance Husky HY3M

úte 10.04.2018 11:47

po dlouhé době jsem se k tomu zase dostal..a dělá mi to úplně přesně to co uživateli "matesmc"

Re: Gimbal Big Balance Husky HY3M

úte 17.04.2018 17:36

Zdravím, tak se přidávám do klubu těch, kteří zatím jenom třepou :) Přišel někdo na něco? Díky za info. M.

Re: Gimbal Big Balance Husky HY3M

stř 18.04.2018 7:01

Zdar všem.
Zkusím napsat postřehy a postupy jak jsem to nastavoval já.
Ale neslibuji že to bude dnes nebo zítra.
Času je málo :-(

Michal

Re: Gimbal Big Balance Husky HY3M

pát 04.05.2018 12:16

Nipper píše:Zdravím, tak se přidávám do klubu těch, kteří zatím jenom třepou :) Přišel někdo na něco? Díky za info. M.


Děkuji za připomenutí :-)

Ani to nebylo časem - prostě jsem zapomněl :-(

mám to natavené na mobil - takže při konfiguraci jako je na obrázku

je konfigurační profil zde: http://www.uschovna.cz/zasilka/YOLL6KHG75E7VGEK-LYG/

Doporučuji ale hned na začátku udělat 6-bodovou kalibraci senzoru např zde: https://www.youtube.com/watch?v=fNrUNJOb4tY

Jde to udělat i bez rozebírání jednotky.....

Hezký den Michal
Přílohy
IMG_0437.JPG

Re: Gimbal Big Balance Husky HY3M

ned 03.06.2018 7:55

Prosím je možné profil uložit ještě jednou ? Uschovna píše o propadnutí zásilky.
Moc díky
Jara

Re: Gimbal Big Balance Husky HY3M

pát 22.06.2018 17:14

Dobrý den,
prosím je někdo úspěšný s nastavením tohoto gimbalu ?
Je možné ukázat nahrané nastavení SimpleBGC ?
Díky
Odeslat odpověď