Switch to full style
Všechno ostatní co nějakou souvislost s coptérami, ale nevejde se do jiného coptér tématu
Odeslat odpověď

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

čtv 09.02.2017 19:53

krataskratas píše:Tak já nevím, je to video zrychlený, není to zrychlený ?? :roll:

Jak píše Švejk, zrychlené opravdu není.

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

čtv 09.02.2017 19:57

Dejfak píše:Jak píše Švejk, zrychlené opravdu není.


Dík. Já jen, že bych asi dlouho nelítal a jen rychle objednával součástky. Ale páčku umím také dát naplno. :P

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

čtv 09.02.2017 20:09

Dík. Já jen, že bych asi dlouho nelítal a jen rychle objednával součástky. Ale páčku umím také dát naplno.

Žádné video jsem opravdu nezrychloval.
Chce to pomalu přidávat a ono to pak jde samo.

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

čtv 09.02.2017 21:33

Ten pocit, že je video zrychlené, je dáno tím, že úhel záběru je dost velký. Pokud by byla ohnisková vzdálenost třeba 50 (základ klasiky), tak by dojem z rychlosti byl mnohem menší.

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

čtv 09.02.2017 21:36

Myslíš 50 mm? U tak malého čipu? :o

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

pát 10.02.2017 9:51

To byl jen příklad pro pochopení. Ale asi jsem to napsal blbě. Prostě, čím menší širokáč - úhel záběru, tím je i menší pocit z rychlosti. Nevím jak to napsat lépe. Kdysi, asi před 20lety plus, mínus, jsem to četl v jedné knize o kamerách a doporučení a pravidlech ohledně filmování a třeba jaká je ideální rychlost natáčení za jízdy v autě. A pro co nejméně roztřesené záběry je zase širokáč ideální, což určitě každý ví. Ale, to už je dávno a moje paměť už tak dobře neslouží.

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

pát 10.02.2017 11:56

Těch 50 mm by odpovídalo FF čipu. Lepší by asi bylo uvádět úhel záběru, aby to nebylo závislé na velikosti čipu. Nejpřirozenější je cca 45°, to je asi 6mm u čipu 1/3". Pohled je potom přibližně stejný jako přímo očima bez optiky.

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

sob 11.02.2017 23:05

Blbnutí v tělocvičné, zase jsem si máknul :D


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

pát 17.02.2017 22:45

Opravil jsem svoji F550ku po lehkém pádu na dovolené a vydal se otestovat provedené opravy a úpravy. A přítelkyně to chtěla zkusit na sněhu a tak vzniklo tohle video.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

čtv 23.02.2017 22:20

Další makačka v tělocvičně. :D


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

pon 27.02.2017 9:49



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: DJI Phantom 4

pon 27.02.2017 19:08

P4P BB https://www.youtube.com/watch?v=jbsw0UVdojs

Re: DJI Phantom 4

pon 27.02.2017 23:01

Duffs píše:P4P BB https://www.youtube.com/watch?v=jbsw0UVdojs


Hezký to máš. Bylo tam pár momentů, které malinko narušují ten extrémně pomalu plynoucí ráz toho videa (změna náklonu kamery, nějaká ta korekce), ale celkově palec nahoru.

Re: DJI Phantom 4

úte 28.02.2017 13:39

Hezký to máš. Bylo tam pár momentů, které malinko narušují ten extrémně pomalu plynoucí ráz toho videa (změna náklonu kamery, nějaká ta korekce), ale celkově palec nahoru.

Jop, pôvodne tam boli len pomalé statické, ale chcel som trafiť do beatu čosi :D musel som to kus natiahuť. Ale ďakujem :D

Re: Autorské video z Vašich multikoptér - multirotorů

pon 06.03.2017 10:15

Video ze sobotního závodů TinyWhoopů v DDM v Praze.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Odeslat odpověď