Switch to full style
Všechno ostatní co nějakou souvislost s coptérami, ale nevejde se do jiného coptér tématu
Odeslat odpověď

padák na coptéru ?

pon 16.07.2018 14:21

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s padákama pro drony ? Mám vlastní stavbu a chtěl bych tam dát nějaký záchranný systém. Ať se aspoň něco zachrání pokud to spadne a já budu klidnější, že to na nikoho nespadne v plné rychlosti. Pár jsem jich našel ale všechno je docela velká cenová hladina... Galaxy, Mars, DJI
Našel jsem i nějaký nový iMKS ( www.imks.cz ) ale to ještě si neprodávají a nikde jsem nenašel recenze.


Díky za odpoved

Re: padák na coptéru ?

pon 16.07.2018 15:18

Ahoj koukni tady:
https://www.opale-parachutes.com/fr/46-kits

Re: padák na coptéru ?

úte 17.07.2018 14:50

Ok, díky, máš osobní zkušenost ?

Re: padák na coptéru ?

úte 17.07.2018 18:53

Osobní zkušenost se záchranými padáky od Opale přímo nemám, ale kamarád ten systém s uhlíkovou trubkou (vyhazovák) má na krosně od RC paraglidingového křídla a funguje to moc dobře. To jsem na vlastní oči viděl . Cena není lidová, ale kvalita je 100% žádná Čína . 3 kusy RC paraglidingových křídel od Opale mám a jsem maximálně spokojen. V této oblasti se Opale řadí mezi světovou špičku. Tomu odpovídá i cena.

Re: padák na coptéru ?

pát 20.07.2018 7:54

Také něco hledám, ten www.imks.cz se jeví zajímavě, uvidíme jaká bude cena.

Re: padák na coptéru ?

pon 23.07.2018 5:56

Stojí cca 4000 Kč.

Re: padák na coptéru ?

čtv 26.07.2018 19:24

To je slušná cena, bude to někdo zkoušet?

Re: padák na coptéru ?

čtv 26.07.2018 22:32

No přemýšlím o tom. Je to české, takže nebude problém s komunikací. Ještě se na to poptám. Přijde mi to docela dobrý.

Re: padák na coptéru ?

čtv 16.08.2018 9:29

Tak jsem ze zvědavosti zakoupil ten od iMKS. Zatím jsem nezkoušel ale vypadá to velice povedeně, i když se jedná o produkt z 3D tiskárny, tak je to na profesionální úrovni a povrch je nějakých způsobem zpevněný. Pokud bude zájem mohu udělat video či aspoň fotky.
Odeslat odpověď