Switch to full style
Všechno ostatní co nějakou souvislost s coptérami, ale nevejde se do jiného coptér tématu
Odeslat odpověď

SP Racing F3 deluxe/pro/ 10dof

pon 06.08.2018 6:53

Zdavim panove, mam v supliku hromadu zasob, rikam si, postavim trikopteru, nekde mam i desku, zacnu kompletovat a zjistim ze pin pro motor 1 a pin 4 pro servo nefungujou signaly. Tak si rikam, ze ve vsech tech verzich betaflightu apod musi bejt nejakej remap, no...vzhledem k tomu, ze tam chci INAV a tam tahle funkce nefunguje, tak jsem v pytli.
Je nejaka moznost treba signalni kablik pripajet placnu treba primo na nozicku procesoru, pokud samozrejme budu vedet na kterou? Nebo celkove, je nejaka moznost jak to zprovoznit? Prvni pin nevykazuje znamky poskozeni, ale nefunguje, ctvrtej je spalenej celej a i cesty pro napajeni byly vypalene ( ne, uz si opravdu nepamatuji co se tehdy stalo, ta deska je stara mozna 2-3 roky )
8O :lol:

Re: SP Racing F3 deluxe/pro/ 10dof

pon 06.08.2018 7:35

Přemapování jde, pokud si dobře pamatuju, přes CLI.
Pokud ta deska prošla nějakým větším crashem, tak je klidně možné, že ty nefungující piny byly při crashi zkratované (což by odpovídalo i tomu že tam jsou spálené cesty) tak můžou být mrtvé i v procesoru a to už nikdo nikdy nespraví - leda výměnou procesoru :mrgreen:

Re: SP Racing F3 deluxe/pro/ 10dof

pon 06.08.2018 8:08

no v CLI to jde v betaflightu, ale INAv to ma zakazane a z popisu jsem persne nepochopil proc, umel to, ale uz neumi. 8)
Odeslat odpověď