Switch to full style
Všechno ostatní co nějakou souvislost s coptérami, ale nevejde se do jiného coptér tématu
Odeslat odpověď

Pomoc při hledání modelu

pon 13.05.2019 11:17

Při dnešním lítání jsem usadil éro do řepky. Po hodině hledání zvítězila řepka :( Napadlo mě, že by ho možná šlo najít dronem s přenosem.Je to sice starší samokřídlo HAI, ale je mi líto ho odepsat. Jsem od Libochovic.Přivezu i odvezu

Předem dik tel. 606532159

Re: Pomoc při hledání modelu

čtv 16.05.2019 19:06

Spoj se se zemědělci, kteří řepku hnojí a stříkají proti plevelu. Obsluha strojů je dost vysoko takže mají přehled. A když jim označíš prostor kde by mohl model být a oni brzy do pole vyjedou pal je možnost nálezu velká.

Re: Pomoc při hledání modelu

čtv 16.05.2019 19:37

Nechci ti brát iluze o spolupráci se zemědělci ale moc bych tomu nevěřil.
Já jednou nedobrovolně přistál s easygliderem do pole pár set metrů před kombajnem.
No a spíš se mi zdálo že na to kluci zemědělští šláply když mne viděli jak běžím pro model :lol: :lol: :lol: .

Re: Pomoc při hledání modelu

pát 17.05.2019 18:36

nalezenec ,,,.png

Re: Pomoc při hledání modelu

pát 17.05.2019 18:47

Vidíš, v kukuřici bys ho asi nenašel. Jsem pro, aby se všechna pole v ČR osela řepkou. Zdravý rozum musí zvítězit nad hloupostí.

Re: Pomoc při hledání modelu

pát 17.05.2019 19:00

Poděkování Petrovi Hynkovi (xpetr)
bez něj bych ho nenašel.Byl v místě kde bych ho určitě nehledal. Najednou vykouknul z řepky ,spočítat brázdy a už jsem šel na jistotu :-)
Ještě jednou dík !!
Odeslat odpověď