Pravidla fóra


Toto je nové fórum, pokud víte o nějakém vláknu, které by se mělo přesunout do EDF, tak napište SZ na TomasC.
Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: EDF a výkon
PříspěvekNapsal: ned 06.10.2013 20:23 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2007
Příspěvky: 781
Bydliště: Praha 6 Suchdol
počítám 6s protože rozdělím stejný zdroj jak pro 120tku tak pro dvě devadesátky. Uvažuju stejné letadlo a stejné baterky. Dále se snažím o podobný letový čas. Když totiž budu napájet dvě 90tky na jednu 12s tak jak dlouho budu lítat? Stejně dlouho jako se 120tkou na stejnou baterku?

Že se dá namotorovat devadesátka do nesmyslu, to vím a v zásadě se mi to jeví i dost sympaticky.. :D

Když jsme spolu konzultovali pohon pro rafale, tak jsi mi říkal že 10s cca 4,5kg tahu max. S tím, že 160A regl to zvládne. Dále to, že napájet to jednou baterií bude na hraně, takže jsem řešil jestli koupit 4x5s 5000mAh. Po pokusech s Albatrosem jsem zjistil, že nejlíp vychází 15s 5000nAh na 120tku. Což by bylo mnohem lepší do Rafale, než 4 baterky a dva regly a dva motory... Proto moje skepse ke dvěma dmychadlům. :(

_________________
therccustomjets.cz
customwings.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: EDF a výkon
PříspěvekNapsal: ned 06.10.2013 21:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2010
Příspěvky: 399
Bydliště: Praha
petsild píše:
To už se pohybujete v jiné dimenzi :D můžete pls porovnat výkon Vasafanu 2x55mm proti 1x65mm vše optimálně omotorované s adekvátním aku děkuji.


v příloze poslední měření pro edf55 a pro 65je na webstránkách
U té 55 vychází naprosto super Viper motor na 6S, takže když to porovnáš s 65 na 6S, dvě 55 jsou na tom líp, a na obě edf55 bude stačit jedna sada 1800mah nebo větší, to už bude záležet jaká bude požadovaná doba letu


Přílohy:
měření55.xls [17 KiB]
74 krát
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz