Pravidla fóra


Toto je nové fórum, pokud víte o nějakém vláknu, které by se mělo přesunout do EDF, tak napište SZ na TomasC.
Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mirage 2000 Jet Arrows
PříspěvekNapsal: čtv 12.06.2014 10:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 30.1.2014
Příspěvky: 66
Beton závidím. Na vrtule mám raději trávu, ale pro podvozky na přetížené jety je rovná plocha k nezaplacení.
Ohledně tahu - proti gustu, žádný dišputát- nicméně baterky budeš mít minimálně 5000mAh, i to je při předpokládaném odběru (u 1400kv- 120-130A) malá kapacita. Bral jsem z 5000 115A a je to na můj vkus velmi krátká a intenzivní radost. Příště bych raději šel do menšího odběru, ale je to pouze můj subjektivní názor.
Jen v baterkách budeš mít 1500g. I když je otázka pološného zatížení a létání s jety hodně diskutovaná, přeci jen je někde strop. Mrkni a Evženovo video výše, i ten s tím jebnul jak s pytlem brambor, a to lítá velmi dobře. Jsou-li mé informace dobré (nechť petrcorrado potvrdí), má tam podvozel Behotec, což je úplně jiná liga, než Hobbyking. Lehčí Mirage se dá vydojit do velmi nízké rychlosti.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Mirage 2000 Jet Arrows
PříspěvekNapsal: čtv 12.06.2014 20:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.2010
Příspěvky: 707
Bydliště: České Budějovice
Výkon je vždycky za něco, setup v Phantomu, viz další příspěvek níže, aku 5S5000, 4,5 minuty, ještě
zbývá na opakování okruhu.
Nemám ještě motor, regl a baterky. Regl je jasnej, aku Gens Ace, vzal jsem jednu na Vasovu radu,
mám ji v Migu 29 Sebart, 4S4000, 3,5 minuty a tam dostává pohulit. Zatím 45 cyklů, a je super.
Motor HET, nevím ještě jakej a podle něho budou aku. Buď 700-75-1750 8-10S, jak to bude vycházet,
nebo 700-68-1500 na 10S, ale taky jsem to ještě nepočítal. 700-83-1445 se mi zdá už dost velkej.
A protože nemám hotovej příďovej podvozek, nevím, jak mi bude vycházet místo na aku. A to jsem ani nehrábl na nohavice a výtokovku, který k tomu nemám a musím je vymodelovat.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mirage 2000 Jet Arrows
PříspěvekNapsal: čtv 12.06.2014 22:10 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 30.1.2014
Příspěvky: 66
Dneska jsem zrovna měl Mirage v ruce, s kanály bez kabiny váží 1200g. Nad deseti články s podvozkem se výrobce taky podivil, kam to nacpeš. Samozřejmě, že rozdělené na 5+5. Ale asi to nějak jde, když to tam vmáčknul Evžen...snad servo příďového podvozku do špice....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz