Pravidla fóra


Toto je nové fórum, pokud víte o nějakém vláknu, které by se mělo přesunout do EDF, tak napište SZ na TomasC.
Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 18.01.2018 7:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4017
Bydliště: SK
Obrázky: 6
S vrt. 8x6 ten Sunnysky 2212/2450KV spáliš! To je nezmysel. (ťah 2180g. 68A 127 km/h, 640W)
Optimum je tak 6x5 (cca. ťah 1350g. 32,5A, rýchlosť 135 km/h, 330W) To musí byť na ten model z EPO viac než dosť. Myslím že sa aj tak za letu rozobere :lol:

Nezrovnávaj motor 2212 to je 2830 s 2216 to je 2836 (veľký, ťažký a zbytočný pre tento model)
2210 je 2826
2215 je 2834
2218 je 2838
Ak sa mýlim opravte ma, píšem tie rozmery len tak od oka.

_________________
FrSky Tandem X20


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 18.01.2018 18:11 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
Jojo sory upsal jsem se, tu vrtuli tam mám 6x4!!!

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 18.01.2018 18:17 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
juraj.jurej píše:
Optimum je tak 6x5 (cca. ťah 1350g. 32,5A, rýchlosť 135 km/h, 330W) To musí byť na ten model z EPO viac než dosť. Myslím že sa aj tak za letu rozobere :lol:.

Nene, určitě se nerozebere... 8) Trup mám řádně vyztužen uhlíkem, křidélka jsou z tvrdé balsy potažené fólií, regl 80A s řádným chladičem atd... je to masitý tuning! Nejvyšší měřenou rychlost jsem měl přes 170 km/hod, pak jsem ještě měnil motor za silnější (to byl ten Scorpion), s ním to bylo ještě o dost rychlejší (neměřil jsem, ale myslím že 200 to bylo) :lol:
Popravdě, po rychlostních rekordech už netoužím, chci si s tím pohodově leč svižně polétat a taky aby to neřvalo na kilometry daleko - na to by ten SunnySky mohl být jako zrozený.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 04.02.2018 13:49 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
Tak hlásím, že jsem už proletěl ten SunnySky 2212.
Upřímně řečeno, byl jsem dost skeptický, motůrek je to maličký, takové tintítko.
Dneska mě ale opravdu příjemně překvapil, lítá to s ním hezky a velice kultivovaně. Nevěřil jsem že bude až tak dobrý. Nic neřve, nekřape jako je tomu u většiny tzv. "čínských" motorů. Má nádherný měkký zvuk, jen si tak ševelí - svědčí to o kvalitních ložiskách a dobrém vyvážení. A přitom do vrtule nacpe energii která je potřeba.
Vrtuli mám prozatím 6x4, a motor je po letu doslova ledový (pravda, venku je okolo 0°).
Přesně tento letový projev jsem si přál, je to svižné (ne brutální), ale Jet se za takový letový projem nemusí stydět. Ještě tady mám připravenou vrtuli 6x5,5 - vyzkouším brzo. Pak už bude rychlost akorát že se bude i trochu tajit dech když se tomu osolí plný knedlík, možná se i motor trochu ohřeje..
Takže: Jurej.jurej, děkuji za tip, měl jsi pravdu, skvělý motor a pro jet této velikosti zřejmě ideální pro velmi příjemné létání, když nechceš jít až na dřeň, kdy všechno hoří plamenem.
Jsem zvědav, co ohlásí Terazky, až to proletí.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz