Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 113  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 02.01.2014 12:27 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.12.2013
Příspěvky: 12
Marek_Km píše:
Tak to právě nevím. Já když jsem si koupil druhého Phantoma, tak jsem to zkoušel jen tak spárovat s tím starším ovladačem a nešlo to. Psal jsem to tu někde (zkusím to najít). Kdosi tu pak napsal, že to nějak jde...


Super díky moc, pošli tedy odkaz když to najdeš.
Právě že teď váhám co bude lepší :-D


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.01.2014 12:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Tak je to první příspěvek na straně 28 tohoto vlákna.
off píše:
Páruje se to pomocí toho piditlačítka na přijímači - viz návod. Pokud se dobře pamatuju, zapne se pták bez vysílače, podrží se tlačítko a zapne se vysílač. Ale raději viz ten návod.
U starších verzí Ptáka centrovaný plyn nebyl, u těch, co jsou teď na trhu, tak je už z výroby.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.01.2014 12:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.1.2014
Příspěvky: 9
Zdravím,

mám jeden dotaz, stalo se Vám někdy, že Phantom přešel do Failsafe a přitom neblikaly žluté LED? Mě se to teď dvakrát stalo, mám verzi 1.1 a nejnovější software 4.02.

Dík za odpovědi

Filip


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.01.2014 12:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Marek_Km píše:
Tak to právě nevím. Já když jsem si koupil druhého Phantoma, tak jsem to zkoušel jen tak spárovat s tím starším ovladačem a nešlo to. Psal jsem to tu někde (zkusím to najít). Kdosi tu pak napsal, že to nějak jde...


Což takhle ATFG... Binding DJI Phantom...

http://www.youtube.com/watch?v=5FOE8tezrN0


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.01.2014 1:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.10.2011
Příspěvky: 6
Ahoj chtel bych se zeptat na Vaše zkušenosti s kvadrokopterou DJI phantom F 300,jsem nový majitel a natacim GOPRO 3 black+ mam tam ten obycejnej tlumic kamerky(takovej ten kriz na 4 gumovych balonkach) nechce se mi vyhazovat dalsi desítku za gimbal-tak me napadlo jeste nejak vytunit ten tlumic na balonkach treba molitanem(jestli to pomuze) protoze obraz se vlni -vim ze tomu pomuze trosku HD720p 120fps,ale zajima me jestli si nekdo uz zkousel vyrobit nejaky jednoduchy levny gimbal nebo tlumic :) Dekuju a at to leta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.01.2014 7:25 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2008
Příspěvky: 6902
Bydliště: Moravský kras ČR
smart001 píše:
Ahoj chtel bych se zeptat na Vaše zkušenosti s kvadrokopterou DJI phantom F 300,jsem nový majitel a natacim GOPRO 3 black+ mam tam ten obycejnej tlumic kamerky(takovej ten kriz na 4 gumovych balonkach) nechce se mi vyhazovat dalsi desítku za gimbal-tak me napadlo jeste nejak vytunit ten tlumic na balonkach treba molitanem(jestli to pomuze) protoze obraz se vlni -vim ze tomu pomuze trosku HD720p 120fps,ale zajima me jestli si nekdo uz zkousel vyrobit nejaky jednoduchy levny gimbal nebo tlumic :) Dekuju a at to leta


sniz vibrace tam, kde vznikaji - vyvazeni vrtuli.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.01.2014 9:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
smart001 píše:
zajima me jestli si nekdo uz zkousel vyrobit nejaky jednoduchy levny gimbal nebo tlumic :)


"Jednoduchý a levný" gimbal... jóóó, to by bylo :-) ale vážně - opravdu, ale opravdu doporučuji neexperimentovat, nakonec v tom budeš za víc, než když půjdeš, a koupíš profi výrobek. A jak už jsme psal mnohokrát, považuji koupi Zenmuse za ten nejpodstatnější upgrade Ptáka, který jsem udělal, bez ohledu na cenu, která tehdy byla vyšší, než cena samotného Ptáka. Dneska jsou levnější, jsou i alternativy, záleží na tom, jak moc se ti chce experimentovat, ale vyrábět vlastní silou gimbal, to už je "hard core".
Nicméně vlnění gimbal neřeší - je potřeba začít vyvážením všeho, co se točí.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.01.2014 10:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Lepe bych to nenapsal, jen dodal, ze tu je nekolik problemu, ktere je od sebe treba oddelit. Jello, vibrace, a stabilizace obrazu, kazdy z nich ma sve reseni, pocinaje vyvazeni vrtuli a motoru, konce kvalitnim gimbalem.
A budu se trapne opakovat, kdyz @smart001 a dalsim doporucim, aby si toto vlakno NEJDRIVE dukladne prostudoval (nez hned prispival), a nasel tak odpovedi na sve otazky. Jedna vec je pomoci nekomu novemu, ale to neznamena, ze tady budeme opakovat donekonecna veci jiz davno poresene.
A mimoch. pokud nemas na kvalitni Zenmuse, jsou tu rady levnych a velmi levnych alternativ typu Tarott, Beholder atd., o vsech jsme tu psali (nebo ve vlaknu o gimbalech), daji se nektere poridit i pod 1500 Kc. Pravda jsou nektere monstra, ktera je potreba dale ladit a tunit, ale jsou k dispozici.

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.01.2014 11:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.1.2014
Příspěvky: 9
Ještě několik doplňujících údajů k tomu mému "Failsafe" problému. Stalo se mi, že Phantom ve vzdálenosti cca 200m přestal reagovat, vrátil se sám na pozici kde vzlétl, visel ve vzduchu a potom pomalu klesl - čili jakoby klasický failsafe při ztrátě signálu. Jenže místo žlutých diod, blikal "klasicky" (zelená, při nízké baterii červená). Létal jsem v módu GPS Atti. Po restartu (výměna baterie) létal a reagoval opět jak by měl. Stalo se Vám někdy něco podobného, jde mi o to, zda by neměly blikat žluté LEDky? Když vypnu vysílačku, tak je jakoby klasický failsafe se žlutými diodami, ale v tomto případě ne. S létáním začínám, proto se obracím s radou sem :).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.01.2014 11:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.12.2011
Příspěvky: 143
Bydliště: Hradec Králové
FJakub píše:
tak teď mi psal jeden prodejce, ale upozornil mě že je problém to spárovat? Co je na tom pravdy? Bude to něco problematického spárovat originální ovladač od Phantoma s jiným Phantomem?
Díky moc


Dobrý den, spárování je problematické, ale jde to. Pokud chcete mít 100% jistotu, že bude vše chodit tak jak má, kontaktujte technickou podporu DJI na stránkách http://www.dji.cz (přímé číslo 607 038 468).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.01.2014 23:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 292
Bydliště: Břeclav
FJakub píše:
Dobrý den,
měl bych dotaz, budu kupovat DJI Phantom, ale bohužel bez vysílače.
Proto se chci zeptat jaký vysílač koupit, případně kde by se dal sehnat i originál.

Děkuji moc


http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Vysilac-pro-DJi-Phantom/543718/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.01.2014 3:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Na ten inzerat pozor, videl jsem ho, odpovedel na nej, popisuji zde.
Hodne divny pan, hodne divne chovani...dle me je to je fligna nebo čorka. Vubec nevi co prodava.

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 07.01.2014 9:48 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 8
Mohl bych se zeptat? Na co je ta páčka na zadní straně ovladače?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07.01.2014 10:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
BananaYoe píše:
Mohl bych se zeptat? Na co je ta páčka na zadní straně ovladače?

Jaká "ta páčka"? Standardně tam žádná není. Ale dá se tam dodělat např. Obládání sklonu kamery...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 07.01.2014 10:16 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 8
Koupil jsem phantom F300 no a na dálkovém ovládání když ho otočím je jenom jedna páčka. Prostě na zadní straně ovladače který držím v ruce když s tím lítám. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 113  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz