Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 113  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 23.12.2013 20:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2013
Příspěvky: 201
Pristávať s vyšťavenou baterkou sa neoplatí ;) Aspoň dobrý príklad toho, ako to môže dopadnúť aj z takej malej výšky. Tá doba letu je ale viac ako dobrá.

_________________
P1, P2, P3P
www.youtube.com/tomi79rv


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 24.12.2013 11:40 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.7.2011
Příspěvky: 705
Bydliště: okr. Prievidza
Obrázky: 33
Na str. 80 je môj pokus, pri váhe 1140g mám čas 17 m, nedržal som to do konca aby to treslo o zem ,
nechal som rezervu na pristátie . Takže nič nového pod slnkom .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 24.12.2013 12:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2013
Příspěvky: 201
Je rozdiel ešte lietať s gimbalom a fpv, ktoré tak isto odoberajú prúd. Na videu som nevidel ani pripojenú druhú batériu, ale možno mýlim sa.

_________________
P1, P2, P3P
www.youtube.com/tomi79rv


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 24.12.2013 20:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Pořád mi tam něco uniká v té ceně - komplet řešení inzerují za 4000 USD, ale po dodání vlastního P1 (dneska necelých 500 USD) stojí ten nejlepší upgrade vč. všeho 2490,- USD - což je o litr míň.

salamander píše:
Skúška vrtúľ P2V, teplota -2“C , celková váha 1140g , dve baterky WELLPOWER 25C váha 350g , ochr. oblúky cca 140g , visenie 1m nad zemou. Po 10,5 min spustil pípak, je nastavený na 3,6V, po 11 min začala poblikávať červená , po 12 min svietila neustále , 17 min stroj sám pristál , bola tam ešte rezerva na plyne ale asi už dosť malá.


Mě ve shora uvedeném testu s jednou baterií vyšlo u orig P2 vrtulí trvalé rozblikání cca v 9:30. Tj. 2. baterie přidala 2:30 na letovém čase v testu "salamandera" :-(. V testu na videu to bylo +5,5 minuty při větší vzletové váze - to by už bylo zajímavé, ale zase je to sakra velký rozdíl. Jak si ho vysvětlit?

Nepočítám ten pád v 18. minutě - to je vůči baterce už zvěrstvo...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 24.12.2013 20:40 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.9.2013
Příspěvky: 704
Obrázky: 2
tomi79rv píše:
Je rozdiel ešte lietať s gimbalom a fpv, ktoré tak isto odoberajú prúd. Na videu som nevidel ani pripojenú druhú batériu, ale možno mýlim sa.


Také jsem se na tím podivoval, konektor pro druhou baterku je nezapojený.
Nezvládnuté reklamní video :-D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 25.12.2013 17:00 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.12.2013
Příspěvky: 2
přeji krásný den, jaký je prosím rozdíl mezi modely DJI - F300 Phantom RC a DJI - F305 Phantom RC (viděl jsem i v některém z obchodů DJI - F310 Phantom RC) - původně jsem si myslel, že v tom zda má kameru nebo ne, ale už jsem dohledal i 300 i 305ku s kamerou i bez

díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25.12.2013 19:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
josefc píše:
přeji krásný den, jaký je prosím rozdíl mezi modely DJI - F300 Phantom RC a DJI - F305 Phantom RC (viděl jsem i v některém z obchodů DJI - F310 Phantom RC) - původně jsem si myslel, že v tom zda má kameru nebo ne, ale už jsem dohledal i 300 i 305ku s kamerou i bez


Podle Pelikána to vypadá na používání:

F300 = Phantom klasika
F305 = Phantom 2
F310 = Phantom 2 Vision.

Mě to přijde jako Pelikánovina, na stránkách DJI jsem nic takového nenašel a na Googlu kromě některých našich obchodů taky ne. DJI na stránkách důsledně používá slovní označení. Navíc někdo používá i původní F300 pro všechny klony, takže jde spíš najít "F300 Phantom 2 Vision" apod.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 25.12.2013 21:49 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kostelec nad Č. l.
josefc píše:
přeji krásný den, jaký je prosím rozdíl mezi modely DJI - F300 Phantom RC a DJI - F305 Phantom RC (viděl jsem i v některém z obchodů DJI - F310 Phantom RC) - původně jsem si myslel, že v tom zda má kameru nebo ne, ale už jsem dohledal i 300 i 305ku s kamerou i bez

díky


Ahoj koukni na stránky DJI. http://www.dji.cz/shopcategory/phantom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25.12.2013 23:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Zdenek151 píše:
Ahoj koukni na stránky DJI. http://www.dji.cz/shopcategory/phantom


To právě nejsou stránky DJI, ale Pelikána. Originál DJI innovations jsou www.dji.com.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.12.2013 19:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Presne tak, Pelikan je vyhradni distributor, ktery jen provozuje cesky web DJI. Nicmene by mel mit nazvoslovi v souladu s DJI, to je skutecne podivne, co to zavadi...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.12.2013 20:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.12.2013
Příspěvky: 2
díky moc, také jsem nejprve hledal na netu a nic se nedozvěděl, pomohli jste mi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 27.12.2013 10:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Tak mam jiz nekolik dni objednany z Ciny tyto klony plastovych P2 (a Vision) vrtuli.
Příloha:
Poznámka: Klony P2 pro P1 se zamkem
DJI P2 vrtule kopie pro P1.jpg
DJI P2 vrtule kopie pro P1.jpg
[ 27.79 KiB | Zobrazeno 1282 krát ]


Na RCgroups je jiz mnoho testu, a vysledek :
- DJI zamek perfektne sedi
- nutne vyvazit
- bez dalsiho (nastavovani zisku) to prinese prodlouzeni o 2-3 min. letoveho casu
- skutecne vynikajici vysledek, kdyz vezmu v uvahu zadne dalsi upravy a nastaveni zisku

Jak nove vrtule dorazi, bude trochu lepsi pocasi a vice casu, zacnu hned opet experimentovat, zejmena s 2bater. setupem.

Potreboval bych take jiz, aby DJI uvolnila dlouho slibovanou zakladni desku pro P1 (motherboard upgrade V2), ktera jiz bude mit "pozapomenuty" CANbus konektor. Ten se nyni objevil na desce P2, takze je videt ze to jde.
Pripada me dost podivne, ze DJI tak kasle na soucasne zakazniky, kteri ani ne pred 1 rokem nevahali, a investovali min. 700 USD do jejich nove hracky, a pote nevahali, a investovali napr. dalsich 700 USD do Zenmuse a daslich vychytavek, v mem pripade dalsich 5000 Kc do iOSD MkII, ktere me je nyni k nicemu, nebot ho nemam po upgrade desky jak zapojit. Problem resim od konce srpna, DJI prislibilo reseni, a ?

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Naposledy upravil gardenroute dne pát 27.12.2013 10:17, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 27.12.2013 10:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Taky nechápu jejich obchodní strategii.
Hned jsem po tom posledním létání, kde byl menší karambol, objednával ty obyčejné plasťáky. Nechtěl jsem jít do těch CF 9443, které nemají dobré výsledky. Škoda, že jsem nepočkal. Neva, ale asi půjdu to těch plastových 9" taky. Dáš sem Petře prosím odkaz? Nebo do SZ, ale možná by i jiní měli o ně zájem. Já je do nedávna hledal na Ebay, ale bez výsledu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 27.12.2013 10:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Marek_Km píše:
Taky nechápu jejich obchodní strategii.
Hned jsem po tom posledním létání, kde byl menší karambol, objednával ty obyčejné plasťáky. Nechtěl jsem jít do těch CF 9443, které nemají dobré výsledky. Škoda, že jsem nepočkal. Neva, ale asi půjdu to těch plastových 9" taky. Dáš sem Petře prosím odkaz? Nebo do SZ, ale možná by i jiní měli o ně zájem. Já je do nedávna hledal na Ebay, ale bez výsledu.
He Marku :wink:, myslim, ze jsou to prave ty "9443", toto oznaceni se ale objevuje u mnoha jinych... Je to spise oznaceni velikosti a zamku.

Odkaz jsem aktualizoval primo v mem puvodnim prispevku, objednaval jsem presne podle odkazu tech, kteri s tim maji vyborne vysledky. Je nutne je ale vyvazit, coz diky DJI zamku nebude problem.

Potize zatim byly (bez dalsiho ladeni zisku) s temito klony v CF provedeni, i kdyz nekteri jiz hlasi uspech. Bude to evidentne jejich mimoradnou tuhosti oproti plastu, s cimz evidentne DJI algoritmy nepocitaji, a take na to DJI upozornuje na svem webu (nepouzivat carbon vrtule!)

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 27.12.2013 10:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
gardenroute píše:
Tak mam jiz nekolik dni objednany z Ciny

- bez dalsiho (nastavovani zisku) to prinese prodlouzeni o 2-3 min. letoveho casu
- skutecne vynikajici vysledek, kdyz vezmu v uvahu zadne dalsi upravy a nastaveni zisku

Jak nove vrtule dorazi, bude trochu lepsi pocasi a vice casu, zacnu hned opet experimentovat, zejmena s 2bater. setupem.


Ty 2-3 minuty navíc jsou se dvěma baterkama?

Jinak pokud jsem měl v ruce ty samé klony, tak mě to tak prostě nevyšlo, vůči originálům V2 a za úplně srovnatelných podmínek byly výrazně horší :-(. Ale fakt je, že to bylo s jednou baterkou a ne na doraz, jako to třeba dělali v tom "videosrovnání" P1 a P2.

Určitě je otázka, zda by to šlo vylepšit nějakým laděním zisků, ale předpokládám, že to by se projevilo u obou variant stejně. Na jakém principu by vlastně ty zisky měly nějak zásadně ovlivňovat spotřebu?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 113  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz