Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1790 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 120  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 12:19 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Dekuji vam vsem za odpovedi.A mel bych jeste jednu otazku.Nasel jsem na Obchod play appku Litchi ale je to pro Phantoma 2.Tak by me zajimalo jestli mi bude fungovat na mem Phantomu 3 Standard nebo jestli mam stahnou primo litchi pro P3S.Samozrejme placenou.
Predem dekuji za odpovedi.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 14:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
Spytam sa Ta takto: DJI GO pre Phantom 4 asi nepouzivas, ze? Tak to iste mas aj s Litchi.
Ak mas P3S tak jedine Litchi pre P3/P4.
Mam ju zakupenu (vymakol som akciu) uz nejaky ten piatok a nelutujem...
Napr. planovanie misii nema chybu.

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 17:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Dekuji ti za odpoved.Ja jsem si to tak nejak myslel.Zitra ji jdu koupit.Jeste se zeptam na jednu asi hodne naivni otazku.Stahnu si Litchi do telefonu ktery nyni pouzivam na P3S.Ale v budoucnu chci koupit vetsi tablet.Budu muset tu appku zakoupit znovu?A nebo to pujde nejak poslat z meho telefonu kde budu appku uz mit?Diky za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 17:10 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2017
Příspěvky: 27
Já jsem také o vikendu okusil sílu Litchi a doopravdy je super. Hlavně je v češtině.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 17:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Hlavne mi jde o planovani misii.A jak tady nekdo psal,je v cestine.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 19:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Tak ze jsem nevydrzel a Litchi mam v telefonu.Prvni poznatky.Je v cestine ale pri kalibraci kompasu na me pani mluvi englicky.A nezobrazuje graficky kalibraci jako u Dji go.A nebo jsem trubka a neumim to.Je pravda ze jsem to zkousel doma v obyvaku.A nejvetsi problem je ze je tma :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 19:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2017
Příspěvky: 27
Kalibrace se nezobrazuje, jen "pani" to komentuje anglicky co se ma dělat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 19:30 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Tak na to uz jsem prisel.Zitra zkusim vzletnout a uvidim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 19:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
Tak dej vedet jake vidis rozdily zitra. Pouzivam uz skoro rok dji go na p3a,tak premyslim taky o litchi. Hlevne popis v cem je rozdil apod.. Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 20:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
lojzeg píše:
Stahnu si Litchi do telefonu ktery nyni pouzivam na P3S.Ale v budoucnu chci koupit vetsi tablet.Budu muset tu appku zakoupit znovu?A nebo to pujde nejak poslat z meho telefonu kde budu appku uz mit?Diky za odpoved.

Appku si kupil na mailovu adresu (gmail) nie na konkretny telefon... ja uz mam druhy tablet, ktory pouzivam na P3Adv a tiez mam Litchi aj v telefone a appku som zakupil na prvy tablet iba raz. Momentalne mam sucasne nainstalovane Litchi v telefone a v tablete a v pohode funguje aj aj (samozrejme obe zariadenia mam registrovane na jeden e-mail).
Napr. som Litchi aj odinstaloval (nasledne resetoval tablet do tovarenskeho nastavenia) a nasledne instaloval a neplatil som druhy krat. Tak pohoda.

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 21:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
Nie som distributor ani nejaky zastanca aplikacie Litchi pre DJI kopterky, som len obycajny uzivatel a skusim zhrnut - aspon tie hlavne vlastnosti - vyhody/nevyhody oproti DJI GO:
-vyhoda pre nas (slovakov/cechov)-> Menu v cestine, taktiez v aplikacii sa daju nastavit zvukove hlasenia v cestine (napr. stav baterie a pod).
-starsie verzie Litchi (predchadzajuce verzie) vyuzivali google maps, teraz neviem ci este stale vyuziva aj aktualna verzia, ale aj stare DJI GO vyuzivalo google maps a nedavno presli na dynamic maps view - tusim navigon??? 8O
-planovanie misii (waypoints): v tablete/telefone si v klude pred letom napr. doma spustim Litchi naprogramujem si misiu, samozrejme treba pri tom davat pozor na vysku (stromy, stlpy), ulozim v telefone/tablete, sparujem kopterku a misiu poslem do kopterky a uz len sledujem autonomny let a v pripade potreby zasiahnem... toto DJI GO neponuka.
-VR mod: ak mate origo okuliare DJI, tak je to bezpredmetne, ale ak mate telefon/tablet v okuliaroch (za par euro sa daju kupit) a samozrejme telefon/tablet ma gyro, tak dron sa hybe ako otacate s hlavou.
-Stopovanie (original Track) appka si cez kopterku zosnima prislusny objekt a sleduje ho...pozor, treba vykonny tablet/telefon priklad: https://www.youtube.com/watch?v=FDkWAVs791U
-Mod obiehanie (okolo zvoleneho bodu) sa lepsie (aspon podla mna) planuje/programuje v DJI GO ako v Litchi,
-Follow Me (sledovanie) - perfektne funguje v Litchi, da sa obmedzit horizontalny pohyb kopterky do stran, ale stalo sa mi aj tak, ze kopterka zacala blaznivo lietat zo strany na stranu (nastastie ziadna prekazka), tak na toto si treba dat pozor.
-Litchi spolupracuje s jednou free aplikaciou: Litchi Magic Leash, ktoru si nainstalujete do dalsieho telefonu, a nasledne date povel kopterke a sleduje prislusny telefon, nie ten vas na ktorom vam bezi Litchi.
-Kalibracia kompasu a IMU je podla mna lepsia resp. ja ju robim v DJI GO.
-v aplikacii Litchi moznost nastavit dve rozne funkcie na jednotlive tlacidla C1 a C2 (zo spodu radia) - kratke stlacenie, dlhe stlacenie,
-ani raz sa mi Litchi aplikacia pocas letu nesekla, pri DJI GO sa mi to raz bohuzial stalo.
-Synchronizacia s https://healthydrones.com/airdata da sa nastavit automaticka alebo rucna...tzn. vidite letove data v celkom fajn spracovanej forme... da sa to stiahnut aj z DJI GO, ale nie tak komfortne...

Samozrejme je viacej (rozdielov) - vyhod/nevyhod, ale aspon takto v kocke som zhrnul co mna oslovilo v Litchi vs.DJI GO.

R

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Naposledy upravil romko1 dne sob 30.12.2017 10:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2017 22:29 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Diky,diky,diky.Tohle jsem potreboval vedet.Ale jeste jedna vec.U Dji go pred letem zkalibruji kompas a urcim Home point.U Litchi to je to same?To znamena zkalibrovat podle diod kompas a dron si sam urci Home point?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: sob 30.12.2017 10:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
Co myslis pod nazvom home point? Je to miesto startu (vzlietnutia) kopterky v pripade problemov?
Ak hej, tak aj Litchi si nahra (urci) home point, nema to suvis s kalibraciou kompasu.
Obe aplikacie sluzia predovsetkym na komfortnu, uzivatelsky pritulnejsiu obsluhu kopterky,
tzn. v pohode mozes lietat aj bez nich, bez tabletu....

Nahratie vychodzej pozicie si kopterka robi sama, nezavisle ci pouzivas Litchi alebo DJI GO.
Inak kalibraciu kompasu netreba robit pred kazdym vzlietnutim.

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: sob 30.12.2017 10:34 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Opet ti musim podekovat.Zase jsem o neco chytrejsi.Mohl bys mi doporucit nejaky tablet o velikosti 7"-8"?Aby na tom fungovali obe appky Dji go i Litchi.Cenove tak do 5000kc.Opet predem dik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: sob 30.12.2017 10:46 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2017
Příspěvky: 27
Já jsem si pořídil Huawei Mediapad T3 8" a jsem spokojený. Koupil jsem ho na CZC za 3790 Kč


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1790 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 120  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz