Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Phantom 3 Advanced
PříspěvekNapsal: čtv 21.03.2019 8:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
Baterie su velmi osemetna vec nielen pri kopterkach... Znacny pokles napatie pri plnom plyne znaci, ze bateria je "makka" a nedokaze vzhladom na velky prudovy odber udrzat napatie a tym padom napatie tiez rychlo klesa...
Ak sa bojite, ze vam kopterka padne, kupte si novu kopterku resp. novu bateriu...ale ani to vam nezaruci, ze vam nemoze nieco ci uz v elektronike zblbnut, alebo na baterii dojde k nahlemu poklesu napatia napr. jedneho clanku a zacne nudzovo pristavat. :wink:

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: DJI- Problém s signálem
PříspěvekNapsal: sob 11.07.2020 17:40 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.7.2020
Příspěvky: 1
Zdravím, mám dji phantom 3 adv, který nefunguje litaní má při problém s signálem něco se píše´Weak Image Transmission Signal´ vidím tam neni signal :(. Odzkoušel jsem odnistalovat a naistalovat GJI GO pak novejší firmware verze 1.9.3 bylo vše provedlo instalované na remote controll a overall Status a škoda pořad nic ten signál :( A já k tomu myslím že nějaký vadný díly nebo ovladač ? klidně koupim novou a nich vyměnim ale nevím který přesné a servis mě neodejdu :( Rádi bych někdo poradit děkuji :)

Příloha:
DJI phantom 3 ADV.jpg
DJI phantom 3 ADV.jpg
[ 44.8 KiB | Zobrazeno 8427 krát ]



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Phantom 3 Advanced
PříspěvekNapsal: pát 24.07.2020 4:26 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7455
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@tonyvrtal77 Tohle je o JETI, ale třeba tam najdeš něco užitečného i pro tvůj dji phantom 3 adv
JETI - neustálé ztrácení signálu Q
http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=38&t=87944&hilit=slab%C3%BD+sign%C3%A1l&start=60


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz