Switch to full style
Fórum pro všechny DJI Phantomy.
Odeslat odpověď

DJI Phantom 3 Advanced- nastavení kamery pro focení a video

úte 10.05.2016 13:44

Ahoj, je tady někdo, kdo by mi poradil s nastavením Phantoma 3 Advanced pro fotografování a pro video? Díky za rady...

Phantom 3 Advanced

úte 07.06.2016 20:20

Dobrý den.Prosím o radu.Na Phantomu 3 Advanced se mi z ničeho nic začal kousat obraz.Když sleduji na svém tabletu,nebo mobilu přenos z kamery,tak ho vidím s několikasekundovým zpožděním,nebo jen v podobě "fotografií" pomalu se zobrazujících.S dr0nem jsem už 20 metrů jinde a on mi teprve pomalu v podobě pruhů vykresluje kde byl před chvílí. :?: Díky moc za radu!!!! jirka.kostelec211@seznam.cz

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 7:20

Jaký máš tablet-telefon? Tam bude zakopaný hunde. Někdy pomůže vypnutí zálohování obrazu kamery do tabletu, ale pokud je zařízení graficky slabé, nepomůže ani to, a pomůže až nový tablet-tel.

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 9:59

Nojo,ale proč to na předposlední aktualizaci normálně jde a na tu poslední ne.Syn si koupil Xiaomi asi za 8.000 a chodilo to jako víno....než jsem to upgradeoval.To samé na Applu.Tam aspoň vidím pruhy :D

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 10:23

Jirkapohl píše:..Na Phantomu 3 Advanced se mi z ničeho nic začal kousat obraz....


Jirkapohl píše:...Nojo,ale proč to na předposlední aktualizaci normálně jde a na tu poslední ne...


Jak tedy? Z "ničeho nic" nebo "po aktualizaci"? To jsou dvě rozdílné informace.

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 10:33

Po aktualizaci.Na Xiaomi tel. se to ani nezobrazí a na Applu se to strašlivě kouše.Před aktualizací to letělo jako víno.

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 11:02

DJI GO máš taky aktuální, jo?

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 11:11

Mám.Na tabletu Applu to šlo super,na tel. Xiaomi taky.Dal jsem to v Pardubicích aktualizovat a ende,prostě to nende.

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 11:13

Aha, tak aktualizaci si neprováděl ty? Pokud ne, tak tam klidně můžeš mít nahraný vtip o doktorovi...

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 11:15

To zpoždění je cca 5 sec.Pak se začne ve vrchní části obrazovky po částech otvírat záběr.Ten už však není aktuální,protože jsem s Phantomem o 200metrů dál,nebo na zemi :D

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 11:16

Neprováděl.Dělal mi to technik v Drona cz Pardubice.

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 11:23

Pokud ti na kopteře něco hapruje po zásahu autorizovaného technika, těžko to vyřešíš na zájmovém foru. To je stejné, jako kdyby ti po servise nejelo auto, taky se nebudeš pídit na foru proč tomu tak je, ale dáš to zpět do servisu. Tak bych aspon postupoval já, ty to řešíš zde-tož hodně zdaru!

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 11:39

Oni mi to sice aktualizovali,ale já to u nich nekupoval.Jaký tel. používáš ty?Nerad bych koupil nějaké zařízení a ono to taky nešlo.

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 12:06

Já používám tablet Acer Iconia One 8, ale musí mít Octa core procesor(vyrábí se i čtyřjádrový-to je málo)! https://www.alza.cz/acer-iconia-one-8-1 ... 45.htm?o=4
Podle mého nejlepšího vědomí, ale tvůj problém asi nebude v tabletu/telefonu-pokud ti kopter před aktualizací jel na IOs i Android a po aktualizaci se seká na oba systémy. To že si ho kupoval jinde je myslím jedno. Pokud koptera do zásahu technika jela na 100% a po jeho zásahu nejede, tak bych to řešil reklamací. Rád bych se mýlil, ale on-line podle mě nic nevyřešíš.

Re: Phantom 3 Advanced - kouše se obraz

stř 08.06.2016 12:32

Ten Acer jsem měl.Na něm mi to nešlo nikdy.Ani obraz nešel.Tenkrát to ale nemělo ještě podporu DJI.
Odeslat odpověď