Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 94  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 12:59 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Našel jsem pár asi stejných případů na fóru po světě, diskuze končí odesláním Mavica do servisu...
Což znamená že já to donesu do ALzy, Alza to pošle Pelikánovi, Pelikán to pošl do Telinku a Telink to pošle kam... do Německa? Do Číny? Ale minimálně na měsíc se můžu s Mavicem rozloučit... :(
Asi si na čekačku koupím Sparka..

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 13:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Preco nejdes priamo cez dji support a teda dji servis nemecko

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 13:24 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Protože jsem to koupil tady a protože mi z dji ještě ani neodpověděli...
...tak proto...

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 13:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Ja som mal svoj P3pro z SK eshopu a siel som priamo bez problemov v podstate. Drzim palce teda

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 13:39 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
RiMr píše:
Asi si na čekačku koupím Sparka..


Tomudle se rika verny zakaznik :-D Koupim si stroj za nemalo penez, poslu do nej oficialni update ktery to totalne rozesere a nez me to opravi tak si koupim dalsi. To me hodne pripomina chovani lidi co maj Apple :-D a uz chapu proc slo 3DR do kopru. Takovydle fanatismus se jim se Solo nepovedlo nikdy vybudovat.

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2017 14:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Bože to jsou zas konstrukce aby se to někomu hodilo do jeho vidění světa...
Neber si to tak, praskne ti žilka. :)
A soudit z toho, že si možná koupím Sparka protože mi po updatu přestal ostřit MAvic, že jsem fanatický klient DJI, tak takový blábol ani nebudu komentovat :roll:


Ale k věci.

Na DJI chatu mi nějaký číňánek napsal, že o problémů ví, že na něm pracují a že bude solved very sůn novým firmwarem a že to dělá na některých telefonech. Sice jsem mu psal že downgrade nepomáhá a že to nefunguje ani na iPadu, ale co už... prostě klasická "podpora".

Počkám a pak jim to tam pošlu. Ještě jsem našel stejnou "zkušenost" nějakého Phantomisty a ten to vyřešil reinstalací apky, tak to zkusím znovu.

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2017 15:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Litchi si neskusal?

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2017 15:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
RiMr píše:
Bože to jsou zas konstrukce aby se to někomu hodilo do jeho vidění světa...
Neber si to tak, praskne ti žilka. :)
A soudit z toho, že si možná koupím Sparka protože mi po updatu přestal ostřit MAvic, že jsem fanatický klient DJI, tak takový blábol ani nebudu komentovat :roll:


Tady uz to zacina byt jak na politickych serverech, clovek si lehce rejpne a hned je za nervaka a vyvrhele :-D :-D :-D :-D

[edit : Pridany usmevaky aby kazdemu bylo jasne ze se jedna o diskusi v humornem duchu]

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2017 15:22 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Tož to víš, text nemá oči, nevidí, jestli to ten člověk myslí vážně nebo jen rýpe :)
A hlavně to neřeš, hlavní je aby to lítalo a kvalitní erekce, přesně v tomhle pořadí! :)

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2017 15:27 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
RiMr píše:
A hlavně to neřeš, hlavní je aby to lítalo a kvalitní erekce, přesně v tomhle pořadí! :)


To poradi nebudu doma ani navrhovat, jinak me manzelka vsechny letajici stroje nahaze na hromadu a zapali :-D

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 14.06.2017 5:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 366
Obrázky: 12
Zoolx píše:
Koukám, že jsi z Hradeckého kraje. Jezdím kousek od Jičína k rodičům na chatu. Budu tam podle všeho z 16. na 17.června. Kdyby jsi měl zájem, mohu Ti zkusit pomoci s iPadem, díky kterému jsem tam tu 01.03.700 nacpal... Dej vědět.

Z.


Martin P. + ostatní zájemci o setkání: Omlouvám se, ale nakonec tento víkend tím směrem nejedu... Staví mi dům a budou dělat i v sobotu, musím vše točit, dělám si časosběr... Budu tam asi příští / přespříští víkend. Stále je zájem o pomoc s upgradem firmware, nebo už jsi to nějak pořešil?

Z.

_________________
Phantom 4P+ / Mavic Pro + DJI Googles + MarcoPolo Locator


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 14.06.2017 21:35 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 17.4.2014
Příspěvky: 56
Bydliště: Tůně- Nechanice
Obrázky: 1
Bohužel sem nikoho s iPadem nesehnal. A ani upgrade na 1.03.008 se nepovedl. Zase jsem zkoušel telefon, reinstalaci app i ntb. A pořád neúspěch. Tak hlavně, že létá. Škoda že setkání nevyjde. Snad někdy příště, t
Rena jen na pokec.

Odesláno z mého Redmi Note 4 a podpis odstraním


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2017 9:59 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.2016
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň
Obrázky: 8
Co se mi stalo....
Tak můj Mavic se podruhé narodil. Moje blbost,jak jinak. Zaparkoval jsem v přístavu s tím, že tady udělám klidnou pauzu. Nakrmil jsem hejno racků starými rohlíky a pak se podivam nad kopec a tam krásný západ slunce. Takže Mavic ven a hurá nahoru. Zdálo se mi, že vítr už polevil,celý den foukal dost ostrý, přes most na M25 jezdilo jen 30mph a i to byl dost.tak jsem vyletěl do výšky,kocham se západem,zkouším různé expozice,pak jsem se rozhlédl po okolí a najednou začne řvát baterka. A já koukám že jsem 1,5km daleko..To jsem letěl jen vertikálně. Pochopitelně to bylo nad mořem Baterie 20 procent... Zpátky bych do nedal,metry ubývaly hodně pomalu,takže na nejbližší zem a po větru. Nakonec jsem s posledníma procentama přistál v chráněné části pristavu,kam se jen tak nedá dostat.. Běžel jsem tam,bylo to 2,5km daleko. Pochopitelně jsem se dovnitř nedostal a při hledání místa vstupu jsem upoutal pozornost Border police. Ti mě servali,co tam delam a zavolali přístavní Policii. Když jsem jim vysvětlil o co jde, po několika telefonátech mě naložil do auta a odvezl zpátky ke kamionu. Dal mi na sebe telefon a mail a vzal si můj. A že mám zákaz jít zpět. Ukázal jsem mu video,kde Mavic přistál.. Odjel a já šel spát. Za 3 h klepání na auto a jeho kolega mi dovezl Mavica. Nepoškozeného.uff.
Zase další ponaučení. Mavic není P4, silnější vítr nezvládne. A sledovat mimo obrazu i vzdálenost,i když letím jen vertikálně...
Ten konec je síla,malem jsem trefil zeď kolem pristavu a pak i stojící návěsy..ale už je v pelíšku a to je hlavní...
přikládám video..... konec je nejlepší.... když jsem ho neutopil, tak málem.......................

video https://www.youtube.com/watch?v=lfiPwVNVlKQ

Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
na zemi REELY Carbon Fighter 4WD
ve vzduchu DJI Phantom 4 Pro + P4


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2017 11:03 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Ještě že nahoře nefoukalo nad moře... :)

Můj Mavic putuje do servisu, zákys s neostřením trvá i v Litchi, s různými fw, prostě neostří. Tak doufám, že to bude záruční oprava.

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 15.06.2017 13:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2012
Příspěvky: 969
Bydliště: Vizovice
Obrázky: 70
Tak bacha na ně :-D rádi zkouší že je pozáruční oprava z důvodu havárie, pak na ně plaťí aby si prošly logy.

Jinak včera výpadek DjiGo4 :? vše na nejnovějších verzích jak DjiGo4 Version: 4.1.0 tak FW v01.03.0800 a po cca 5minutách spadla aplikace. Sice ovladač zůstal připojen a Mavic zůstal na místě jak jsem pustil páky, ale při následném zapnutí appky mi neukazoval Home Point tak asi by nefungoval Return to Home kdyby náhodou. No jako i poslepu bych se vrátil byl jsem cca 500m daleko a 30m vysoko a na tu vzdálenost je to tečka která se blbě odhaduje kam vlastně letí (moje blbost) tak podle ovladače bych se vrátil jak by klesala vzdálenost ale i tak na iPadu mini 4 jsem to nečekal :-D :-D Nevím zda to chtělo po updatu DjiGo4 restartnout iPad nebo co, ale po instalaci FW jsem restartoval Mavic, vše překalibroval IMU, kompas, gimbal a vision a zase restartoval. Tak nevím včem byla chyba.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 94  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz