Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 11:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2009
Příspěvky: 1656
Bydliště: Praha - Krč, ČR
Moje přítelkyně taky furt remcá, ale já jsem vytrvalý a neustále si prosazuji, aspoň občas lítat musím. Když já stavím, ona ve vedlejším pokoji maluje své obrazy. Já po sobě uklidím, po ní to uklidit nejde. Bohužel olejové i akrylové barvy se z koberce dostávají blbě. A to můžu donekonečna říkat, že by bylo fajn mít pod sebou větší igelit. Takže už mírně polevila a tak se Sovami teď lítám častěji.
2x jsem s sebou na lítání vzal dcerku a od té doby už nechce. Takže když mám dcerku na víkend, tak nalítám, když ji nemám, tak jeden víkendový den lítám a pokud má přítelkyně práci nebo učení, tak s radostí prolítám víkend celý. Prostě ona musí pochopit, že celý víkend dřu v práci, aby se měla dobře a mohla studovat na AVU, tak potřebuji taky nějaký čas na to si odfrknout.

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
http://rc-sovy.blogspot.com
http://www.rcsovy.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 11:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 2695
Bydliště: ČR
Obrázky: 2
kratas píše:
Moje přítelkyně taky furt remcá, ale já jsem vytrvalý a neustále si prosazuji, aspoň občas lítat musím. Když já stavím, ona ve vedlejším pokoji maluje své obrazy. Já po sobě uklidím, po ní to uklidit nejde. Bohužel olejové i akrylové barvy se z koberce dostávají blbě. A to můžu donekonečna říkat, že by bylo fajn mít pod sebou větší igelit. Takže už mírně polevila a tak se Sovami teď lítám častěji.
2x jsem s sebou na lítání vzal dcerku a od té doby už nechce. Takže když mám dcerku na víkend, tak nalítám, když ji nemám, tak jeden víkendový den lítám a pokud má přítelkyně práci nebo učení, tak s radostí prolítám víkend celý. Prostě ona musí pochopit, že celý víkend dřu v práci, aby se měla dobře a mohla studovat na AVU, tak potřebuji taky nějaký čas na to si odfrknout.


To máš fajn, pokud pracuješ jenom o víkendu. To já musím makat celý pracovní týden :lol: .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 11:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2011
Příspěvky: 390
Bydliště: Praha, ČR
PEO píše:
Argo22 píše:
ty ja su sice jeste mladej ale tak kdybych nekam jel tak decka s manzelkou vyslu nekam na vylet a sam si politam :D


Proto jsem se nemusel ženit a mít děcka :wink: Já preferuju být co nejvíc s rodinou,ne utíkat.Jasně,nejlepší být sám,ale toto se mi jaksi ,,příčí,, Jednou jsme rodina,tak se vším všudy.Já se ptal jak zabavíte děcka,na rady typu choď sám nejsem zvědavý :wink:

... no já jsem ke své T8FG dokoupil T9X, trochu ji dodělal a mám skvělý žákovský komplet, se kterým jsem byl s prckem už párkrát lítat ... dokonce i tchyni jsem na to "sbalil".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 12:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2011
Příspěvky: 2456
Bydliště: ORLOVÁ-LUTYNĚ / Dinoletiště
Obrázky: 59
Lubor píše:
PEO píše:
Argo22 píše:
ty ja su sice jeste mladej ale tak kdybych nekam jel tak decka s manzelkou vyslu nekam na vylet a sam si politam :D


Proto jsem se nemusel ženit a mít děcka :wink: Já preferuju být co nejvíc s rodinou,ne utíkat.Jasně,nejlepší být sám,ale toto se mi jaksi ,,příčí,, Jednou jsme rodina,tak se vším všudy.Já se ptal jak zabavíte děcka,na rady typu choď sám nejsem zvědavý :wink:

... no já jsem ke své T8FG dokoupil T9X, trochu ji dodělal a mám skvělý žákovský komplet, se kterým jsem byl s prckem už párkrát lítat ... dokonce i tchyni jsem na to "sbalil".


Zajímavé :lol:

_________________
Dej blbci funkci,on vymyslí lejstro!!!
http://www.peomodel.websnadno.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 12:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2009
Příspěvky: 1656
Bydliště: Praha - Krč, ČR
cilek píše:
kratas píše:
Moje přítelkyně taky furt remcá, ale já jsem vytrvalý a neustále si prosazuji, aspoň občas lítat musím. Když já stavím, ona ve vedlejším pokoji maluje své obrazy. Já po sobě uklidím, po ní to uklidit nejde. Bohužel olejové i akrylové barvy se z koberce dostávají blbě. A to můžu donekonečna říkat, že by bylo fajn mít pod sebou větší igelit. Takže už mírně polevila a tak se Sovami teď lítám častěji.
2x jsem s sebou na lítání vzal dcerku a od té doby už nechce. Takže když mám dcerku na víkend, tak nalítám, když ji nemám, tak jeden víkendový den lítám a pokud má přítelkyně práci nebo učení, tak s radostí prolítám víkend celý. Prostě ona musí pochopit, že celý víkend dřu v práci, aby se měla dobře a mohla studovat na AVU, tak potřebuji taky nějaký čas na to si odfrknout.


To máš fajn, pokud pracuješ jenom o víkendu. To já musím makat celý pracovní týden :lol: .

No malinko jsem se přepsal, samozřejmě, že celý týden :D.

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
http://rc-sovy.blogspot.com
http://www.rcsovy.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 22:57 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.9.2009
Příspěvky: 1046
Bydliště: Trenčín
no u mna vladne teror, spratat alebo smetak, na druhu stranu vysiet moze pod stropom kde chce co chce ...
vybavujem si susiarku ako dielnicku, nejakych 4,5m x 3,5m tak bude lepsie. Byvam na prizemi a susiarka je hned vedla bytu ...
Lietanie rodinu nechytilo a tak mam vcelku klud.

_________________
http://www.elektromodely.sk/?page_id=622


Naposledy upravil petertn dne stř 22.06.2011 22:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 23:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
Zaujal mě název vlákna:
Drahá polovička.
Asi to tak skutečně je.
Jdu do osvěžovny sám = celkem snesitelné finančně, spousta srandy.
Jdu s krasavicí = dvojnásobná útrata, poloviční zábava :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.06.2011 7:39 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2011
Příspěvky: 2456
Bydliště: ORLOVÁ-LUTYNĚ / Dinoletiště
Obrázky: 59
JMalik píše:
Zaujal mě název vlákna:
Drahá polovička.
Asi to tak skutečně je.
Jdu do osvěžovny sám = celkem snesitelné finančně, spousta srandy.
Jdu s krasavicí = dvojnásobná útrata, poloviční zábava :lol:


Tak nějak :lol:

_________________
Dej blbci funkci,on vymyslí lejstro!!!
http://www.peomodel.websnadno.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.06.2011 20:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2008
Příspěvky: 858
Bydliště: Praha 4
Obrázky: 0
Moje polovička dobrý - už mi i pár eroplánů koupila 8O , když se blíží něco jako Vánoce, narozeniny tak sonduje u souseda ( kolegy modeláře ) po čem mé srdce touží .... Jen už ji nelžu co co stojí, na oplátku se držím v rozumných mezích - i když je tolik věcí potřebných :roll: .
Obdivuju vás všechny co tohohle koně pácháte v bytě - jakožto technik našeho společenství vlastníků mám dílnu v bývalé kočárkárně a na chalupě druhou. Tedy s tímto problémem nezatěžuju naše soužití. Jak již zde bylo napsáno - vtáhnout do problému - chci ji naučit vlekat, letiště mám na severu za chalupou... :wink: .
Závěrem - jezdí na měsíc do lázní - zalívám kytky, bylinky, teď jsem vymaloval - jsem rád, že ji mám a brblání o počtu strojů jakoby neslyším. Jako zvukař si trochu tý hluchoty můžu dovolit - néé :lol: :lol:

_________________
geo


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.06.2011 20:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.10.2009
Příspěvky: 937
Bydliště: Otrokovice (letiště Fryšták- Žabárna)
Obrázky: 1
kdyz sem me mile oznamil ze si chcu kupit nejaku obycejnu vysilacku na houbolety na louku co si necham u rodicu (kupil sem nakonec TG9) tak este prosila at mi ju muze koupit na na narozky :-D aspon nemusela nic vymyslet :-D ono neni spatne se pred vanocema ,nebo narozka zminit ze by clovek neco potreboval noveho do modelariny :-)

_________________
Graupner MX-16 HoTT Cap 232 - 1,9m , ZDZ 40Piper 2,3m, Saito FA-100atd...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.06.2011 21:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2005
Příspěvky: 620
Bydliště: Louny
JMalik píše:
Zaujal mě název vlákna:
Drahá polovička.
Asi to tak skutečně je.
Jdu do osvěžovny sám = celkem snesitelné finančně, spousta srandy.
Jdu s krasavicí = dvojnásobná útrata, poloviční zábava :lol:


přesně, v tom se "mimořádně" shodnem :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.06.2011 22:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
dokken píše:
JMalik píše:
Zaujal mě název vlákna:
Drahá polovička.
Asi to tak skutečně je.
Jdu do osvěžovny sám = celkem snesitelné finančně, spousta srandy.
Jdu s krasavicí = dvojnásobná útrata, poloviční zábava :lol:


přesně, v tom se "mimořádně" shodnem :)


Časem přijdeš na víc shodných názorů. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.06.2011 10:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.2.2011
Příspěvky: 54
Bydliště: Staré Ždánice
Ahoj kluci, nebo spíš zkušení rc maniaci. Taky se podělím o svou situaci. Já jsem úplný začátečník. Moje první éro je Beta 1400 osazená věcičkama z Chiny a k tomu vysílačka T9x. Moje manželka je zatím velmi tolerantní. Zatím poslouchám: kdy už to konečně dostavíš aby ses předvedl jak ti to půjde. Docela lituji kluky co mají malý byt a s modelama tam jsou nacpaný k prasknutí. My jsme s manželkou začli stavět barák před čtyřma rokama. Už rok bydlíme v přízemí, kde v budoucím obýváku máme postele, vedle přebalovací pult a postýlka. Tam kde někdy možná bude jídelní kout tam je teď ohrádka na hraní pro ročního syna. Prostě o sebe zakopáváme!!! Ale v budoucnu mám jednu místnost 4x4 přímo jako dílnu na modely. A taky tam budu dělat plastikové modely. Manželka je s touto místností smířená a je ráda že nebudu smrdět s lepidlem atd v obýváku. Zatím jsou v dílně lepidla, perlinka, sádrokartny a skůtr. (zatím není garáž). Takže hodně zdaru a myslete na to že by nám bez "drahých poloviček" bylo smutno ať už jsou jakkýkoliv!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.06.2011 11:45 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2011
Příspěvky: 2456
Bydliště: ORLOVÁ-LUTYNĚ / Dinoletiště
Obrázky: 59
ptacud píše:
Ahoj kluci, nebo spíš zkušení rc maniaci. Taky se podělím o svou situaci. Já jsem úplný začátečník. Moje první éro je Beta 1400 osazená věcičkama z Chiny a k tomu vysílačka T9x. Moje manželka je zatím velmi tolerantní. Zatím poslouchám: kdy už to konečně dostavíš aby ses předvedl jak ti to půjde. Docela lituji kluky co mají malý byt a s modelama tam jsou nacpaný k prasknutí. My jsme s manželkou začli stavět barák před čtyřma rokama. Už rok bydlíme v přízemí, kde v budoucím obýváku máme postele, vedle přebalovací pult a postýlka. Tam kde někdy možná bude jídelní kout tam je teď ohrádka na hraní pro ročního syna. Prostě o sebe zakopáváme!!! Ale v budoucnu mám jednu místnost 4x4 přímo jako dílnu na modely. A taky tam budu dělat plastikové modely. Manželka je s touto místností smířená a je ráda že nebudu smrdět s lepidlem atd v obýváku. Zatím jsou v dílně lepidla, perlinka, sádrokartny a skůtr. (zatím není garáž). Takže hodně zdaru a myslete na to že by nám bez "drahých poloviček" bylo smutno ať už jsou jakkýkoliv!


Kdoví...... :wink:

_________________
Dej blbci funkci,on vymyslí lejstro!!!
http://www.peomodel.websnadno.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.06.2011 11:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2006
Příspěvky: 9047
Bydliště: Bratislava dnv SK
No nedá mi to a napíšem - modelárčim sporadicky ale baví ma to, a mám takú jednu malú izbu v byte zapratanú kadejakou elektronikou a modelmi. Ženu to nebaví, boli aj pokusy ale nič z toho.. Nanajvýš fungovalo vyjsť niekam k jazeru a zobrať Catalinu.. Ale klubové akcie vrátane biliardu, boli fajn.

Teraz ale má žena nový model, tak odhadom 1:20, celkom to chytilo aj mňa - aspoň to tak vyzerá podľa času ktorý tomu venujem...
Len 49cm a 2910gramov.. Predbežne to nie je až taká sranda, ale ani to nie je príliš náročné, len do budúcnosti to vyzerá že by sa s tým dalo chodiť aj na letisko aj niekam k jazeru. Len hrozí že z tej izbičky pojde môj bordel niekam na smetisko a bude z nej detská izba - volá sa "to" Jozef...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz