Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 85  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3D tisk modelů letadel
PříspěvekNapsal: úte 21.02.2017 10:46 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
CrocodilusCZ píše:
Diky, to dava smysl, zrejme nejsou dostatecne specene jednotlive vrstvy. Ja jsem bohuzel jeden z tech co si koupili plan a tisknul jim to kamarad, cimz ztracim hlavni vyhodu tisku nahradnich casti a z toho i vznikl naapad ero tak trochu zakonzervovat.


Jojo, tohle dobře znám - když se to páře v ruce, tak je to blbě vytištěné, to není problém konstrukce. Typicky to je malá teplota, ale trochu roli hraje i obecně slicer (flow, retrakce a další věci), nějak mi to vychází z S3D i pevněji než z Cura, ať jsem dělal cokoli.

Musí se to naučit, moje první tisky z 3Dlabprint sice létaly (vlastně některé pořád létají), ale pevnost a další vlastnosti měly mouchy. Poslední exempláře jsou úplně jinde... Fakt jinde, ten rozdíl mezi špatným, průměrným a plně odladěným výtiskem je velmi značný.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 15:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2015
Příspěvky: 533
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 0
Potrebovla bych pomoct s 3D lab print. Maji v kontaktu jen mail na ktery neodpovidaji. Telefon uvedeny nemaji. V eshopu jsem si chtel koupit vzor pro tisky, ze se da zaplatit platebni kartou pres pay-pall. Vysledek, pay-pall chce login nebo vytvoreni uctu, ktery si rozhodne tvorit neminim - mam k tomu svuj duvod proc ho uz 4 roky nemam. Nenasel jsem zadny odkaz na normalni platbu. Dik za pomoc

_________________
Taranis X9D Plus
Foto RC.CERNIK-NET.COM/CS/Gallery.html
Videa RC.CERNIK-NET.COM/CS/VideoGallery.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 16:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2005
Příspěvky: 337
master_raa píše:
pay-pall chce login nebo vytvoreni uctu, ktery si rozhodne tvorit neminim.
hmm dříve tam byl krok u vytvoření accountu na PayPal že ho nechceš a jen zaplatit napřímo kreditkou, ale teď se koukám že tam je vytvoření PayPal accountu.
A jaký je důvod že PayPal nedůvěřuješ a preferuješ přímé platby z kreditky bez ochrany spotřebitele?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 17:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2015
Příspěvky: 533
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 0
Duvodu je mnoho. Kreditkou platim ebay uz 5 let bez problemu. Kdykoliv byla vratka vse v poradku. Paypall mas jen anglictinu, nespada pod CZ pravo takze napriklad pokud by byl slozitejsi problem tak ne kazdy je na urovni pravni anglictiny. Dalsi veci je jednorazova autorizace na kreditce pokud by nekdo chtel zneuzit, penize jsou banky a ta si patricne chrani - napriklad okmzite blokace. Udelej tohle s platebni kartou a uvidis rozdilny pristup. Takhle si hlidam kreditku a ma vyreseno. Paypall se ti vaze vuci karte/uctu, takze nekteri maji jen prazdny cet aby jim ho nekdo nevyluxoval - zbytecne vedeni dalsiho uctu. Sveho casu aukro neuznavalo pay-pal a delalo si svoje Pay-U. Pak musis spravovat x uctu a klidat jestli ti nezmenili podminky, pripadne prvni prevest prachy a cekat nez muzes koupit - prevod mezi 2 bankama o wekendu na prd. Pokud na e-bay nekdo chce jen ucet, holt kupuju od jineho prodejce, ale takovych je minimum.

Jako pokud je nekdep ostup jak prokazatelne zrusit pay pal ucet do druheho dne tak nemam problem. Vytvorim zaplatim a zrusim.

_________________
Taranis X9D Plus
Foto RC.CERNIK-NET.COM/CS/Gallery.html
Videa RC.CERNIK-NET.COM/CS/VideoGallery.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 17:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2005
Příspěvky: 337
Jasně že vím jak se platí kreditkou na netu, už to tak dělám fakt dlouho, ale dříve mi běžně někdo zneužil číslo kreditky a strhl si něco co jsem nechtěl nebo něco nedorazilo nebo něco nefungovalo a musel jsem pokaždý psát bance e-maily co se stalo a proč a nechat je to řešit třeba 14dní se zablokovanou kreditkou ... A právě proto hned jak to šlo jsem svěřil číslo kreditky PayPal a ten se o mě stará. Komfort spotřebitele s absolutní ochranou, protože na tu mou kreditku může jen PayPal a ten si to kurevsky hlídá. Znám to jak postupujou i z tý druhý strany prodejce a sebemenší nesrovnalost a prachy jdou zpět klientovi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 17:59 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
Souhlas s Patas, Paypall je v ochrane spotrebitele mnohem agresivnejsi nez americke banky. A proti ceskym bankam ktere jeste nedavno povazovali slovo "chargeback" za sproste slovo a vse hazeli na zakaznika ani nemluve.Treba opakovane platby jsou u paypalu vyrazne horsi na zarizeni nez u kreditky.

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 18:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2015
Příspěvky: 533
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 0
Zatim dik za propagaci pay-pall, ale vratil bych se ke sve prosbe. Vite jak kontaktovat 3D Lab nebo ja v jejich eshopu nastvit platbu jen tou kreditkou?

_________________
Taranis X9D Plus
Foto RC.CERNIK-NET.COM/CS/Gallery.html
Videa RC.CERNIK-NET.COM/CS/VideoGallery.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 19:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2007
Příspěvky: 3115
Bydliště: Středočesko, ČR
Obrázky: 0
Nasměruj dotaz sem viewtopic.php?f=146&t=78799&start=405
vyskytuje se tam stepacz což je autor těch modelů případně na něj hoď SZ

_________________
Fyziku respektuji, ale nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2018/1139 NE = už nelítám


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 19:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2015
Příspěvky: 533
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 0
kroxigor píše:
Nasměruj dotaz sem http://rcmania.cz/viewtopic.php?f=146&t=78799&start=405
vyskytuje se tam stepacz což je autor těch modelů případně na něj hoď SZ


Dik moc, zkusim to

_________________
Taranis X9D Plus
Foto RC.CERNIK-NET.COM/CS/Gallery.html
Videa RC.CERNIK-NET.COM/CS/VideoGallery.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D tisk modelů letadel
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 20:00 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Přesunuto...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D tisk modelů letadel
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 20:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2009
Příspěvky: 372
Bydliště: Brno
již jsem odpovídal v našem foru, je to technický problem, příští týden zkusíme opravit...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D tisk modelů letadel
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 21:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2015
Příspěvky: 533
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 0
stepacz píše:
již jsem odpovídal v našem foru, je to technický problem, příští týden zkusíme opravit...


OK prisla mi zprava, dejte pak vedet at muzu zaplatit.

_________________
Taranis X9D Plus
Foto RC.CERNIK-NET.COM/CS/Gallery.html
Videa RC.CERNIK-NET.COM/CS/VideoGallery.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D tisk modelů letadel
PříspěvekNapsal: ned 26.02.2017 21:27 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2009
Příspěvky: 372
Bydliště: Brno
jinak testovací soubory tady: https://3dlabprint.com/forums/topic/tes ... post-11157


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D tisk modelů letadel
PříspěvekNapsal: úte 28.02.2017 8:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 562
Bydliště: Brno
Teda, těšil jsem se hrozně na Cessnu, ale ten čumák je nějaký zvláštní. :-/ Proč? Kvůli baterce, nebo vyvážení? Nešlo by ho trochu zkrátit?


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D tisk modelů letadel
PříspěvekNapsal: úte 28.02.2017 10:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2009
Příspěvky: 372
Bydliště: Brno
vyvážení, tohle je opravdu nejlepší řešení pokud nechceme létající cihlu a chceme zachovat hezké letové vlastnosti, uvažujeme o druhé verzi čumáku, více maketové s tím, že použiješ těžší pohon, ale rezerva ve vyvážení je zákon...



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 85  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz