Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WL Toys SPACE TREK FPV
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2015 10:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.9.2015
Příspěvky: 30
Bydliště: Hradec Králové
http://www.rcskladem.cz/cz-detail-901812088-v666-space-trek-s-hd-kamerou-stabilizatorem-a-fpv-prenosem.html

Pokud jsem dobře hledal, tak tu o ní nikdo nepíše. Máte s ní někdo zkušenosti? Líbí se mi ten ochraný rám a FPV (předpokládám, že tam nebude žádné znatelné zpoždění). Ale nerad bych, aby to bylo jen hračka do bytu (je dost velká), co se navíc rozbije po měsíci létání (spálí se mini motorky, rozlámou ozubená plastová kolečka apod.). Díky


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: WL Toys SPACE TREK FPV
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2015 11:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2015
Příspěvky: 819
Bydliště: Chlumčany (PJ)
Obrázky: 0
nevim nic :D lepsi?

_________________
Taranis X9D+


Naposledy upravil Blacksite dne stř 23.09.2015 12:32, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: WL Toys SPACE TREK FPV
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2015 12:26 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.9.2015
Příspěvky: 30
Bydliště: Hradec Králové
Blacksite píše:
nevim nic, ale zde mas inzerat:)

Ten jsem právě viděl, tak mě k tomu zajímalo bližší info od zdejších zkušených coptérů ...
PS: Teď to koupí někdo jinej, když jsi na to upozornil :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WL Toys SPACE TREK FPV
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2015 12:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
xy.zt píše:
http://www.rcskladem.cz/cz-detail-901812088-v666-space-trek-s-hd-kamerou-stabilizatorem-a-fpv-prenosem.html

Pokud jsem dobře hledal, tak tu o ní nikdo nepíše. Máte s ní někdo zkušenosti? Líbí se mi ten ochraný rám a FPV (předpokládám, že tam nebude žádné znatelné zpoždění). Ale nerad bych, aby to bylo jen hračka do bytu (je dost velká), co se navíc rozbije po měsíci létání (spálí se mini motorky, rozlámou ozubená plastová kolečka apod.). Díky


Za 7 tisíc hračku velkou 50 cm o hmotnosti jen 250 gramů? No, pokud nebude vůbec foukat vítr tak to asi poletí. Ale nečekej nějaké mimořádné letové výkony ani obraz, naopak se zpožděním obrazu můžeš počítat určitě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WL Toys SPACE TREK FPV
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2015 12:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Kovboj píše:
..naopak se zpožděním obrazu můžeš počítat určitě...


Nemusí to být tak špatné. Přenos je analogový, takže zpoždění může vzniknout jen v kameře. A u takto stabilní hračky nějakých pár ms vadit nebude, na závodění to stejně není.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WL Toys SPACE TREK FPV
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2015 14:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Opava
xy.zt píše:
http://www.rcskladem.cz/cz-detail-901812088-v666-space-trek-s-hd-kamerou-stabilizatorem-a-fpv-prenosem.html

Pokud jsem dobře hledal, tak tu o ní nikdo nepíše. Máte s ní někdo zkušenosti? Líbí se mi ten ochraný rám a FPV (předpokládám, že tam nebude žádné znatelné zpoždění). Ale nerad bych, aby to bylo jen hračka do bytu (je dost velká), co se navíc rozbije po měsíci létání (spálí se mini motorky, rozlámou ozubená plastová kolečka apod.). Díky


Mám V262, ze které tato V666ka vychází. Až na FPV a vyšší nohy je to stejné.
Mám ještě jinou vysílačku (tu běžnou pro WL-Toys).

Po pár letech mohu prohlásit, že se s tím dá lítat i ve větru, ale chce to rychlé reakce :).
Motory jsou stejnosměrné, takže tak po cca 5-6min. poletování (žádné závody nebo 3D obraty),
jsou ty motory téměř žhavé. Prst jsem na tom neudržel. Po sundání plastových krytů motorů, je to o chlup lepší.

Ozubená kola jsem měl poškozené už od začátku (koupil jsem bazarovku). 2-3 zuby chybí na každém kolečku, ale vůbec to tomu nevadí.
Navíc náhradní se dají koupit velmi levně z Číny.

Ještě jsem měl problém s vysílačem, kdy kniply mají nějakou divnou odezvu.
Při pomalém pohybu kniplem nahoru jakoby vysílačka nedělala vůbec nic a pak najednou to ukazuje,
že jsem už na 20% (vše podle ukazatele na LCD). Ovladač se mi nepodařilo opravit, ale už mám objednaný nový.

Spousta informací je zde http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2291665.

_________________
Jamara AX1, GeeBee R3R , WLToys v262, Super 3D(HK), mCP X BL, DX6i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WL Toys SPACE TREK FPV
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2015 15:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 23.5.2015
Příspěvky: 161
Bydliště: České Budějovice
Obrázky: 37
Kup si radši na banggood Symu X5C za 50$ + X5C FPV sadu za cca stejnou sumu.

Zalítáš si stejně dobře a vyjde tě to na třetinu peněz ;)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: WL Toys SPACE TREK FPV
PříspěvekNapsal: úte 29.12.2015 23:58 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
WL v666 od Walkery mám, kupoval jsem ji přes Ebay z Číny, přijde to asi o 3000kč laciněji, než to kupovat u nás v Čechách. Docela mě potrápilo oživení té Coptery, protože odblokování motorů se provádělo krapet jinak, než to bylo popsáno v návodu, viz diskuse http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=130&t=73774
Je to moje první FPV Coptera, takže nemůžu moc srovnávat, zatím jsem létal pouze s hračkami z Alzy a s půjčeným 3D Robotics IRIS, což je ale zase jiná cenová kategorie.
Mně se s WL v666 létá jako začátečníkovi příjemně, výšku drží perfektně, jen do stran ji musím vždy jemně dotrimovávat, pokud chci aby stála na místě. Překvapila mě doba letu, udávaných 8-10 minut jsem o několik minut lehce překročil i se zapnutým FPV, ale je fakt, že s tím moc nedivočím. Kvalita videa je asi diskutabilní, při otočení k slunci/od slunce se různě mění barvy krajiny, při natočení kamerou do slunce běhají shora dolů po obraze světlé pruhy a občas se obraz jemně rozvlní, tak jak to vídávám i na ostatních FPV videích. Vzhledem k opravdu nízké pořizovací ceně z Ebay to ale asi nemá cenu u Coptéry této kategorie nějak řešit, kdybych ji koupil za 7000kč u nás, tak bych byl z kvality videa asi trochu zklamaný, takhle mi to přijde úměrné ceně a jsem spokojený :-)
Životnost budu moci posoudit později, až s ní nalítám něco víc. Jen hlučnost mi přijde poměrně vyšší, než u toho 3D Robotics IRIS, se kterou jsem létal před tím, asi díky těm plastovým převodovkám.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: WL Toys SPACE TREK FPV
PříspěvekNapsal: sob 17.12.2016 18:46 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
Chtěl jsem použít displej z Walkery WLtoys v666 na orientační obraz pro jinou FPV kvadrokoptéru, ale nemohl jsem na něj chytit obraz ani na jednom ze 40-ti kanálů. Netuší někdo, na jaký kanál mají ten FPV přijímač na v666 naladěný?
Díky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz