Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Align MR25 (MR 25X)
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 0:04 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2009
Příspěvky: 28
Oneill píše:
Zdravím, upozorňuji, že ze strany Align dochází k mystifikaci. Na MR25 není možné použít samotný satelit (Spektrum), ač je v návodě uvedeno, že to jde (ověřeno ze světových fór). U přijímače AR600 je nutné v napájení vytáhnout signální kablík (bílý), aby se přijímač neustále nesnažil spárovat (stačí jedenkrát na začátku)....


Koupil jsem si po mnoha letech s Futabou Spektrum DX8 G2 DSMX a k tomu malinký přijímač Spektrum Serial Race DSM2/DSMX SPM4648.
Je to první Spektrum zařízení které jsem reálně viděl až když jsem si ho teď pořídil.
Na pohled přijímač vypadá stejně jako satelit, v MR25 funguje a do stroje se v pohodě vejde, v popisu píšou že je Full-Range - tak že za tohle OK.
Přijímač nemá Fail-Safe. Trochu mi tedy mrzí že když mám puštěmě motory a při tom vypnu vysílač začnou všechny 4 motory škubat až mám strach, aby neshořely regulátory, nebo tak něco.
Zkoušel jsem to na stole a tak jsem rychle odpojil baterii. Snad tedy nevyletím z dosahu vysílače, nebo nespadnu někam kde ztratím signál.
Pokud jsou motory vypnuté a vypnu vysílač, tak se nic nestane, chová se to kulturně, jen to tiše čeká.
Má to nějaké řešení ?

Kamera-RECORD jde zapínat a vypínat stejným přepínačem kanálu 7 na vysílači, kterým přepínám režimy gimbalu.
Nepříjemné ale je že, opakovaným přepnutím se nahrávání zapne/vypne, když budu ve vzduchu tak ale nevím v jakém stavu se to právě nachází.
Proč to nenahrává dokud je přepínač v jedné poloze a nepřestane když ho přepnu do druhé nechápu.
Nebo to jde a nevím jak ?


Nahoru
 Profil  
 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz