Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 301 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ASW-28 od Pelikána
PříspěvekNapsal: úte 30.12.2008 23:51 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.12.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Chýnov
Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto setem?
ASW-28


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 31.12.2008 1:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2007
Příspěvky: 5838
Bydliště: DNV
Je to nove, moc toho zatial nie je. Casom asi tuto nieco napisu, obcas sa tam kukni:

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=973188

Maju to aj na UH za inych "podmienok":
http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... oduct=8372

Cena je fantasticka, iba nechapem cielovu skupinu. Hlavne si rozmysli, naco to chces, je to taky model, co vyzera dobre na obrazku a Cinan na to vsadza, ale osobne nechapem, naco by mi bol - pre zaciatocnika su lepsie modely a ako pokrocily ist do bublinkovej polomakety, s polomaketovym (rozumej nie nezaludnym ani optimalnym) spravanim sa - no neviem...

_________________
http://galerie.rcserver.cz/index.php?sum=72


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: ASW-28 .::Pelikán::.
PříspěvekNapsal: čtv 01.01.2009 11:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
Kajry píše:
Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto setem?
ASW-28
zalétal jsem to.....první dojmy:
létá to,malé vychylky na křidélkách opravdu malé,chce to diferenciaci..těžiště ok,výkonu až dost,stranová stabilita je horší....zkusím udělat vzepětí....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ASW 28
PříspěvekNapsal: pát 02.01.2009 18:37 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.1.2009
Příspěvky: 4
Před týdnem jsem si koupil tento model.Po sestavení jsem dostal strach, protože letadlo vypadá dost křehce.Po prvním letu jsem ale změnil názor a řekl si že to vydrží snad všechno.Jsem úplný začátečník, který léta doma za zahradou.Ovládání je celkem lehké, soudím podle to, že jsem se naučil létat za 2 dny (myslím tím udržet ho ve vzduchu a normálně přistát).Jen doufám, že časem nebudu litovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 03.01.2009 11:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.1.2009
Příspěvky: 32
Bydliště: okolí Znojma
Jinak tady ma Vivan nějaký ty videa, koukám že se zapomněl pochlubit 8) :arrow: http://www.youtube.com/Vivanovec . Jinak koukam jak prase na to že to máš ani ne týden tak už to udržíž vr vzduchu a je tam myslim jedno video s letem vkuse cca 5 min. 8O . No někdy se domluvime a zalitame spolu

_________________
Snažím se mít co nejvíce letů po kterých bych pak nemusel nic opravovat :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ASW 28
PříspěvekNapsal: ned 04.01.2009 20:30 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.1.2009
Příspěvky: 4
Tak jsem to dnes tak rozsekal, že budu potřebovat nový trup.Foukl vítr a nějak jsem to nedokázal srovnat a následoval tvrdý náraz čumákem do země.Tohle letadlo je hodně náchylný na vítr.No nic...chyby začátečníků


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.01.2009 20:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.1.2008
Příspěvky: 2370
Bydliště: Ban.Bystrica
daleko od seba nelietaj v malej vyske


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: ASW 28
PříspěvekNapsal: ned 04.01.2009 21:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
vivan píše:
Tak jsem to dnes tak rozsekal, že budu potřebovat nový trup.Foukl vítr a nějak jsem to nedokázal srovnat a následoval tvrdý náraz čumákem do země.Tohle letadlo je hodně náchylný na vítr.No nic...chyby začátečníků
udělal jsem mírné vzepětí a je to fakt paráda....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.01.2009 22:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.12.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Dobříč(Praha západ)
Ahoj, tak ho mám taky a stalo se mi něco podobného. Naštěstí sem to ale srovnal. Rozsekal sem ale taky trup, když mi to někdo rušil jinou vysílačkou, což sem ale zjistil, cestou domů. Jinak napadlo mě, jestli se nedělají nějaké panty. výchylky jsou totiž tak, že u táhla jsou největší, ale vystříknutím do formy a přichycením se výchylka zmenšuje. tak kdyby se udělaly pantíky, tak by to létalo o mnoho lépe. Jeste sem ted dostal dobrou radu vymenit ta serva za lepsi, pry je to potom veliky rozdil. Zkouseno to bylo na stavebnici. tzn, stejna serva vymenena za kvalitnejsi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ASW 28
PříspěvekNapsal: stř 07.01.2009 14:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.1.2009
Příspěvky: 4
bida píše:
vivan píše:
Tak jsem to dnes tak rozsekal, že budu potřebovat nový trup.Foukl vítr a nějak jsem to nedokázal srovnat a následoval tvrdý náraz čumákem do země.Tohle letadlo je hodně náchylný na vítr.No nic...chyby začátečníků
udělal jsem mírné vzepětí a je to fakt paráda....

Mohl by si jsem napsat, popřípadě dát obrázek jak si udělal to vzepětí...zkus natočit nějaký let..děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ASW 28
PříspěvekNapsal: stř 07.01.2009 22:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
vivan píše:
bida píše:
vivan píše:
Tak jsem to dnes tak rozsekal, že budu potřebovat nový trup.Foukl vítr a nějak jsem to nedokázal srovnat a následoval tvrdý náraz čumákem do země.Tohle letadlo je hodně náchylný na vítr.No nic...chyby začátečníků
udělal jsem mírné vzepětí a je to fakt paráda....

Mohl by si jsem napsat, popřípadě dát obrázek jak si udělal to vzepětí...zkus natočit nějaký let..děkuji

rozříznuj jsem v polovině spojku,100mm ocelového drátu jsem ohnul tak aby vzepětí bylo 55mm na každé polovině křídla,tu jsem vlepil do polovin rozřízlé uhlíkové trubky epoxidem 30min(CHS1200),nechal vytvrdit(musí na sebe lícovat poloviny trubky)Zpevnění spoje jsem udělal převlečením asi 60mm mosazné trubky přez vrch uhlíkové spojky...opět zalepit epoxi...jinak se to dá zpevnit i vhodnějším(tenší stěna)kouskem trubky z výsuvné antény....kamarád to taky řešil tak že to místo kde je ta ocelová spojka pěkně závit po závitu omotal režnou nití a popaplal to opět pomalým epoxidem...no ještě mu to drží...konečnou pevnost zjistím až s tím špatněji přistane....(lítá na 27Mhz a nedá si říci)....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.01.2009 19:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.12.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Dobříč(Praha západ)
Ahoj kluci. Tak po chvilce experimentovani a laborovani jsem nakonec prisel jakym zpusobem zaridit aby kridelka lepe fungovala. Staci pred kridilko na nabeznou hranu nalepit kousek niti a prislo mi, ze letove vlastnosti se zlepsily. Ted uz bych se nebal s tim udelat vykrut... i kdyz by byl pomalejsi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vivan
PříspěvekNapsal: úte 27.01.2009 17:21 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.1.2009
Příspěvky: 4
lastfever píše:
Ahoj kluci. Tak po chvilce experimentovani a laborovani jsem nakonec prisel jakym zpusobem zaridit aby kridelka lepe fungovala. Staci pred kridilko na nabeznou hranu nalepit kousek niti a prislo mi, ze letove vlastnosti se zlepsily. Ted uz bych se nebal s tim udelat vykrut... i kdyz by byl pomalejsi



Já pořád čekám na nový trup.Natoč nějaké video...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 08.02.2009 10:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.12.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Dobříč(Praha západ)
No jo, s tim je trosicku problem. kameru nam vloni ukradli na dovolene, takze neni na co nahravat. zkusim si ji pujcit, tak to potrva. a uz se na tom pracuje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dotaz na přepravu modelu asw 28
PříspěvekNapsal: úte 10.03.2009 9:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.3.2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Praha-9, Čakovice
Ahoj mám ho taky sem uplný začátečnák a chystám se ho zalítat. Chci se zeptat jak se přepravuje to se pokaždé rozloží (sundaj křídla) a zase složí?
Nebo se musí převážet v celku?

Ještě se chci zeptat jaké je a jaký má dosah přiložené radio?
Díky

Btw: jsme zvědav kolik hodin (nebo skeund) mě vydrží v celku :-)))


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 301 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz