Switch to full style
Sem můžete psát své zkušenosti se stavebnicemi konkrétních modelů.
Odeslat odpověď

Re: D.H. 98 Mosquito 80" Seagull

pon 01.10.2018 11:05

Celeron píše:Opravdu flutter? A byl slyšet? Mě to připadá taky na urvání proudnic. :cry:
Ale jestli to byl zalítávák, tak to letělo celkem slušně.

je tam cca v 1 minute kdyz to leti proti kamere okamzik kdy jsou videt obe kridelka nahoru a je dost videt pritazena vyskovka. ale pravy duvod bych videl v prachsprostem uvrtani a nizke rychlosti.

Re: D.H. 98 Mosquito 80" Seagull

pon 01.10.2018 14:38

Nejsem žádný aerodynamik, ale taky si myslím, že to je díky urvání proudnic. Možná se to nezdá, ale při tom zvratu dojde ke snížení rychlosti a hodně naroste přetížení, a ještě ve výkrutu, takže křídlo už to neunese. Kór u těch těžkých maket.

Re: D.H. 98 Mosquito 80" Seagull

úte 02.10.2018 17:35

doubravka píše:ale pravy duvod bych videl v prachsprostem uvrtani a nizke rychlosti.

Zkazil jsi mi chuť na P38 a možná i dvoumotoráky s úzkejma křídlama obecně. :(

Re: D.H. 98 Mosquito 80" Seagull

úte 02.10.2018 17:47

Já jsem ten zvrat létal tak, že půlvýkrut jsem dělal ještě před vrcholem stoupání a dolů už jsem tahal jen výškovku. Jestli je to tak správně i pro bodovače ale nevím. :lol:

Re: D.H. 98 Mosquito 80" Seagull

úte 02.10.2018 18:22

Modrá cihla to zvládala jakkoli:


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: D.H. 98 Mosquito 80" Seagull

sob 13.10.2018 10:10

Jejda to mě mrzí. Hele, měl jsem letadla, i akrobaty, který se chovaly stejně. Prostě utržení na rychlosti. Letíš moc pomalu = problém, letíš moc rychle = problém. To je to, proč občas kritizuju některý čínský výrobce. Dají na letadlo profil kterej jim zrovna padne pod ruku a ejhle, najednou to nelítá jak má.
Odeslat odpověď