Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 14:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2018
Příspěvky: 604
Bydliště: Trvalé
Obrázky: 0
Já bych do toho rozhodně nešel. Když trvá dodání modelu skoro půl roku, jak dlouho bude trvat dodání třeba náhradního křídla? Dám do toho 10 tisíc a při havárce budu čekat na náhradní díl do příští sezóny? To radši zůstanu u kuličkoletu, se kterým si zalítám a kdyžtak opravím tubou purexu. Nepotřebuju "machrovat" s kompozitem doma na poličce.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 15:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
Honzo, podle tohoto videa https://www.youtube.com/watch?v=xob-H5bsC-M s tim litas od cervna, takze pokud si par mesicu cekal na vyrobu tak si to objednaval k lonskymu jezisku pokud to dobre chapu..jeste k tomuto videu - na zacatku s tim litas dost pomalu s pretazenym letadlem a presto to vypada ze to jede jak po kolejich, mas v tom stabilizaci? je tam REX7 nebo REX7A?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 16:22 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
HonzaS píše:
....

Už si drbeš hlavu žes to sem dával?

Tohle téma holt není pro zavilé bublinkáře. A tohle éro holt není na časté třískání o zem. :roll:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 16:49 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Já si zase myslím že to je téma i pro nás bublinkáře.Věřím tomu,že většina z nás,bublinkářů občas zatouží po éru z jiných materiálů.Je to nádherné éro,už po něm "šilhám" dlouho a třeba jednou....nejde ani tak o finanční stránku,ale je zde trošku obava,jestli to nebude po bublinách velký hlavně rychlostní skok...A taky dlouhá čekací doba dost odrazuje....žijeme nějak moc rychle,chceme mít bohužel všechno co nejdříve...


Naposledy upravil Jardátor dne pon 03.12.2018 16:51, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 16:50 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3951
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
Solim Namez píše:
Já bych do toho rozhodně nešel. Když trvá dodání modelu skoro půl roku, jak dlouho bude trvat dodání třeba náhradního křídla? Dám do toho 10 tisíc a při havárce budu čekat na náhradní díl do příští sezóny? To radši zůstanu u kuličkoletu, se kterým si zalítám a kdyžtak opravím tubou purexu. Nepotřebuju "machrovat" s kompozitem doma na poličce.


Modely navrhuji , vyvijim a vyrabim sam. Nejsem fabrika co chrli kulickove masiny z lisu,taky nikoho nezamestnavam.
Tomu odpovida i muj pristup k zakaznikum... zakaznik pro mne neni anonym, ale osoba, co se aktivne podili na konecnem provedeni vyrobku.

Komu takovy pristup nevyhovuje , jiste najde pro nej vhodnejsi reseni i dodavatele.

Servis Mustanga a vyroba ND je zabezpecena prakticky az do moji nemohoucnosti, nebo jine zivelne katastrofy.

Od roku 2000, co letadlo v ruznych verzich vyrabim,zatim nikdo nemel problem s nahradnimi dily.

Dodaci lhuty jsou zavisle na poctu objednanych kusu, pripadne aktualni skladove zasoby vyrobenych dilu Obvykle drzim dily na cca 5-6 letadel.
Terminy taky ovlivnuje vyroba zcela jinych druhu modelu a pomerne velke mnozstvi ruznych oprav modelu a jinych vyrobku, ke kterym se nekdy jejich majitele chovaji jako k cizim. :D

Model vyrabim spis prilezitostne( dle skutecnych pozadavku zakazniku) a nejcasteji dodavam zkompletovany, dle upresnujici domluvy se zakaznikem. Da se rict, co kus, to original.

Příloha:
5mustanguu.jpg
5mustanguu.jpg
[ 84.95 KiB | Zobrazeno 4412 krát ]



Sam litam s letadlem vyrobenym v roce 2006 . Eroplan ma za sebou tri vetsi havarky a doposud lita s puvodnim trupem ,vyskovkou a vybavenim. ...menili se pouze LiPoly.

K jakym poskozenim v prubehu let doslo a jak jsem je opravil, je videt na fotkach v nasledujiciom odkazu.

Poslednich 7 fotek ukazuje jiz nekolik let setrvaly technicky stav, platny i k dnesnimu dni.

https://veka1.rajce.idnes.cz/Mustang_P5 ... oce_2006./

veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
Solim Namez píše:
Já bych do toho rozhodně nešel. Když trvá dodání modelu skoro půl roku, jak dlouho bude trvat dodání třeba náhradního křídla? Dám do toho 10 tisíc a při havárce budu čekat na náhradní díl do příští sezóny? To radši zůstanu u kuličkoletu, se kterým si zalítám a kdyžtak opravím tubou purexu. Nepotřebuju "machrovat" s kompozitem doma na poličce.


Záleží na prioritách - chci kompozita - počkám si, nechci čekat - pořídím něco jiného, není potřeba o tom kdovíjak debatovat. A náhradní díly? S kompozitem se prostě zachází trochu jinak než s bublinkama. Důležité je to, že výrobce je schopen náhradní díly dodat.

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 18:06 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10762
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
A za mě je důležité, že když se něco stane, tak se prostě mohu výrobce zeptat a dostane se mi rady jak to opravit a nejen, že si mám koupit nový kus.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 18:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Solim Namez píše:

No tak co je to to lože výškovky? :?


doubravka píše:
rekl bych ze mu vypadlo par slov- pro servo. tzn loze pro servo vyskovky...


jooo! sorry, to jsme se blbě pochopili... jasně, už jsem to opravil.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 18:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2018
Příspěvky: 604
Bydliště: Trvalé
Obrázky: 0
Všechny ty argumenty beru. Jenom jsem napsal, proč bych do toho nešel. Tím jsem chtěl jen naznačit, že to podle mě není model pro každého. Reagoval jsem hlavně na tu poslední větu o rozumu. Kdo má rozum, dokáže si taky takovou změnu dobře rozmyslet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 18:29 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Kuba78 píše:
Honzo, podle tohoto videa https://www.youtube.com/watch?v=xob-H5bsC-M s tim litas od cervna, takze pokud si par mesicu cekal na vyrobu tak si to objednaval k lonskymu jezisku pokud to dobre chapu..jeste k tomuto videu - na zacatku s tim litas dost pomalu s pretazenym letadlem a presto to vypada ze to jede jak po kolejich, mas v tom stabilizaci? je tam REX7 nebo REX7A?


Objednával jsem ho v zimě, po pravdě nevím, jestli to byl leden? Březen? Dorazil mi stejně jako byl vydaný Lil Fokker od RCFactory :lol: takže květen.

Je to bez gyra, a dokonce koukám, že je tam jen REX 6. Gyro tam bylo jen na zemi, když jsme Musťu používali jako demonstrátor na stánku v JETI UK. Ale v Musťovi jsem s ním nelítal.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 18:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
jyrry píše:
Už si drbeš hlavu žes to sem dával?

Tohle téma holt není pro zavilé bublinkáře. A tohle éro holt není na časté třískání o zem. :roll:


... :lol: jo drbu!

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 19:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
TomasC píše:
A za mě je důležité, že když se něco stane, tak se prostě mohu výrobce zeptat a dostane se mi rady jak to opravit a nejen, že si mám koupit nový kus.

Neboli dvěmi slovy - podpora výrobce

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.12.2018 21:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2012
Příspěvky: 1406
Bydliště: Rakovník
Obrázky: 9
Jardátor píše:
Já si zase myslím že to je téma i pro nás bublinkáře.Věřím tomu,že většina z nás,bublinkářů občas zatouží po éru z jiných materiálů.Je to nádherné éro,už po něm "šilhám" dlouho a třeba jednou....nejde ani tak o finanční stránku,ale je zde trošku obava,jestli to nebude po bublinách velký hlavně rychlostní skok...A taky dlouhá čekací doba dost odrazuje....žijeme nějak moc rychle,chceme mít bohužel všechno co nejdříve...

Ja po mustangovi od veky silham peknych par let. Po dvou dogfighterech jsem si na popud honzy nekoupil mustanga protoze uz ho mel a ja mu chtel delat soupere), ale bf 109 od petra flidra a je to zmena velika, ale k lepsimu. Konecne mam mazlika o kteryho se trochu bojim, ale uzivam si ho.jen na rozdil od bublin to na pristani porad leti...


Přílohy:
20181116_154751.jpg
20181116_154751.jpg
[ 78.33 KiB | Zobrazeno 4262 krát ]


_________________
lítat neumim,ale o to víc mě to baví. :-)
Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.12.2018 0:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
Solim Namez píše:
Já bych do toho rozhodně nešel. Když trvá dodání modelu skoro půl roku, jak dlouho bude trvat dodání třeba náhradního křídla? Dám do toho 10 tisíc a při havárce budu čekat na náhradní díl do příští sezóny? To radši zůstanu u kuličkoletu, se kterým si zalítám a kdyžtak opravím tubou purexu. Nepotřebuju "machrovat" s kompozitem doma na poličce.


to je složitý--je to jen tvuj pohled na věc, já když mě sednul nějaký model a opravdu mě bavil, okamžitě jsem pořizoval podobný--né přímo uplně stený--jen hodně podobný--osadil, zalétal a uložil pro případ, kdybych ten co mě baví a v sezoně bych ho pomlátil, sáhnu po tom záložnim a dalšéí víkend opě létám--ten pomlácený pak už budu opravovat v rámci možností--jak to hoůld pujde.

mě už létání moc neba--respektive vubec, ted mě bavěj elektrokoloběžky--víš proč mám 3?, protože kdyby mi někdo náhodou nějakou ukradnul před sámoškou, tak nejsem v té sezoně totál v prdeli, jen budu nasranej, že mi někdo něco ukradnul, ale druhý den mužu zase jezdit---ano, trochu se to prodražuje, mít všechno dablovaně, ale je ti pak jedno, že třeba na nové křídlo musíš čekat pul roku--když máš dva stejné modely, tak je ti to fakt jedno.

mimochodem, nevím o žádném učelovém kompozitovém větroni koštěti, který by měl na přistání vysouvací podvozek---aby se trup při přistání neodřel o zem--s polyšákama --gumákama jsem létal na sídlišti za barákem--sjel jsem dolu v pantoflích, v noci jsem si z balkonu svítil na plochu před barákem halogenem--s větším konstrukčním modelem jsem ale jel na letiště 70km, tak to prostě je, ale pokuid ti stačí a zabaví tě gumoidní letadlo, je nesmysl si život komplikovat modelem z ušlechtilejších materiálu--ale zase nemužeš všem na světě tvrdit, že když tobě stačí létat s gumoidním letadlem, musí to bavit i ostatní--fakt nemusí--právě proto, protože už jim gumoidní ero nic nedává.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.12.2018 8:54 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Dobrej přístup, jen u některých letadel by to fakt hodně lezlo do peněz :lol:

Příloha:
P1140557-01.jpeg
P1140557-01.jpeg
[ 145.29 KiB | Zobrazeno 3869 krát ]



Ale třeba Django plánuju na příští rok druhý... Spíš z toho důvodu, že když jedno éro poškodíš na závodech nebo ti odejde třeba servo, nechci přijít o umístění.
Příloha:
IMG_20170729_182111-01.jpeg
IMG_20170729_182111-01.jpeg
[ 95.7 KiB | Zobrazeno 3869 krát ]


_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz