Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 548 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2021 21:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.6.2021
Příspěvky: 7
Bydliště: Kuřim
Děkuju moc Markovi za výbornou ukázku co modelařina obnáší,

Převážení letadla, Změnu Mode 1 na Mode 2 na "koleně", rady do začátku a praktickou ukázku řešení podopadových problémů :)

... Jenom co opravím / vyměním ten rozbitý přijímač, tak pokračuju v učení se :D


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2021 21:15 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Modeláři se teď asi vztekají. Modeláři jsou ti, co si ten model poskládají ze špejlí a potahů a tak. Já jsem jen RC pilot a popisovaná akce nebyla modelařina, ale zalítání něčeho hotového. :-)

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2021 21:53 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.6.2021
Příspěvky: 7
Bydliště: Kuřim
Dobře, opravuji se, děkuji za super instruktáž pilotáže a údržby :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 08.07.2021 20:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.7.2021
Příspěvky: 2
Bydliště: Milovice - okres Nymburk
Ahoj všem, jsem absolutní začátečník staršího vydání (55 let), zatím bez modelu a jasným úmyslem ho pořídit. Chci zakoupit betu 1400 bez vysílače, Fly Sky FS-I6 - nebo něco podobného, baterie 2x a dobíječku s možností dobíjet i v autě. Chtěl bych mít i možnost trénovat na simulátoru, budu potřebovat nějaký kabel nebo redukci k vysílači? Nevyznám se v názvosloví, mám hledat verzi PNP? Někde jsem viděl i označení RTF bez vysílače a přijímače. Je někde tady na fóru někde vysvětlena terminologie? Zatím jsem nic nenašel.
Budu moc rád, když mi někdo poradí, netrvám z toho nákupu vlastně na ničem, ale rád bych to létání zkusil a když rozflákám model tak abych to mohl zkoušet alespoň na PC. Moje jediná zkušenost je s tímto

https://rckane.cz/letadla-pro-zacatecniky/74746-extra-odolne-letadlo-24ghz-pro-zacatecniky-s-autopilotem.html?gclid=Cj0KCQjwxJqHBhC4ARIsAC

to je ale hračka a vnuk mi ji moc nechce půjčovat. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pát 09.07.2021 7:14 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 23.3.2021
Příspěvky: 76
Bydliště: ČR
chiron píše:
Ahoj všem, jsem absolutní začátečník staršího vydání (55 let), zatím bez modelu a jasným úmyslem ho pořídit. Chci zakoupit betu 1400 bez vysílače, Fly Sky FS-I6 - nebo něco podobného, baterie 2x a dobíječku s možností dobíjet i v autě. Chtěl bych mít i možnost trénovat na simulátoru, budu potřebovat nějaký kabel nebo redukci k vysílači? Nevyznám se v názvosloví, mám hledat verzi PNP? Někde jsem viděl i označení RTF bez vysílače a přijímače. Je někde tady na fóru někde vysvětlena terminologie? Zatím jsem nic nenašel.
Budu moc rád, když mi někdo poradí, netrvám z toho nákupu vlastně na ničem, ale rád bych to létání zkusil a když rozflákám model tak abych to mohl zkoušet alespoň na PC. Moje jediná zkušenost je s tímto

https://rckane.cz/letadla-pro-zacatecniky/74746-extra-odolne-letadlo-24ghz-pro-zacatecniky-s-autopilotem.html?gclid=Cj0KCQjwxJqHBhC4ARIsAC

to je ale hračka a vnuk mi ji moc nechce půjčovat. ;)


Napiš na romi@cmail poradím ve všech bodech....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2021 19:40 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.12.2021
Příspěvky: 11
Bydliště: Okres Hodonin
Zdravím všechny modeláře, a chtěl bych zde zkusit najít také kolegu kamaráda modeláře.... Sice jsem zacal asi pred 2,,,3lety. S roční pouzou Takže jsem teho moc nenaletal ale chci se k tomu vratit... Byl by tady někdo kdo by chodil semnou ucit létat? Vice do sz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: úte 15.03.2022 7:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 21.2.2022
Příspěvky: 20
Bydliště: Trenčín
Dobrý deň,

Hľadám kolegu v okolí Trenčína alebo aspoň kontakt na niekoho kto chodí sem tam lietať a je ochotný strpieť nejaké začiatočnícke otázky prípadne poradiť. Nemám problém problém prebehnúť autom aj do okolia. Kúpil som si Betu 1400 ale zatiaľ viac lepím ako lietam. Teraz sa snažím cvičiť na simulátore.

Ďakujem!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: úte 31.05.2022 12:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.6.2010
Příspěvky: 31
Ahoj, hledám nějakého kolegu na létaní kolem Hořic v Podkrkonoší nebo Dvora Králové.
Nejde se někdo nebo poradíte kam mohu zajet?Děkuji

_________________
Blade 70, Beta 1400


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: stř 01.06.2022 16:55 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.5.2022
Příspěvky: 15
Našla by se na ose Přelouč - Chlumec nad Cidlinou - Kolín - Kutná Hora nějaká dobrá duše znalá produktů Spektrum, který by mě pomohla s nastavením AS3X a letových režimů? Jedná se o letadlo Timber X s přijímačem AR631 a vysílač DX8 G2.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Hledám kolegu na létání
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2022 8:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.7.2016
Příspěvky: 2
Ahoj, jsem z Prahy 4 a hledám nějakého kolegu modeláře, kterého taky nebaví jezdit lítat samotného. Mám elektro, menší spalováky a jezdím kousek za Prahu. Díky za eventuální odpověď. Karel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu na létání
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2022 12:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2009
Příspěvky: 2651
Bydliště: Praha 4 -Krč, ČR
Zdravím ! Taky jsem z Prahy 4. Nejsem placený agent, ale radím Ti vstoupit do Modelklubu Lipence. Je to na území Velké Prahy, já to mám autem 15 km, je to udržovaná a sekaná plocha. Ve členstvu pomalu začínají převažovat důchodci a tak by nějaké omlazení přišlo vhod. Je to pronajatá plocha asi 5 ha. Momentálně bojuji za "Povolení dalšího užívání dočasné stavby" do r. 2027. Velice mne to štve, ale hrabu se v tom už od r. 2012 a věřím, že nakonec zvítězíme.

_________________
Lítám blbě, ale rád http://www.kocour111.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu na létání
PříspěvekNapsal: sob 30.07.2022 18:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2009
Příspěvky: 2651
Bydliště: Praha 4 -Krč, ČR
5.karel píše:
Ahoj, jsem z Prahy 4 a hledám nějakého kolegu modeláře, kterého taky nebaví jezdit lítat samotného. Mám elektro, menší spalováky a jezdím kousek za Prahu. Díky za eventuální odpověď. Karel.

Podívej se do soukromých zpráv. Je tam kontakt pro přihlášení do klubu.

_________________
Lítám blbě, ale rád http://www.kocour111.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2022 16:33 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.8.2022
Příspěvky: 1
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Ahoj. je mezi Vámi někdo z okresu Vsetín (Rožnov pod Radhoštěm) a poradil mi co a jak s ohledem na to, že jsem úplný laik a rád bych začal létat s modely letadel s cílem letat warbird :-)))
Děkuji za zprávu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2022 21:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 8.4.2020
Příspěvky: 300
Bydliště: Valašské Meziříčí
Poslal jsem ti SZ

Igor

_________________
Taranis QX7, Quattro, Wendy, Classic EP, Decathlon Super, Hotwing 1200, Z-50 ŠAD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 20.08.2022 10:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.7.2017
Příspěvky: 257
Bydliště: Olomouc
Obrázky: 62
Zdarky všem,
marně se u nás /v Olc a přilehlém vesmíru :) / snažím najít kontakt/-y/ na modeláře spíše stavěče,nežli létače. Z lidí,co u nás v klubu aktivně fungují, si modely vlastníma tlapama staví mizivé procento,spíše promile. Neposuzujuju,(a ani náhodou neodsuzuju) ony "létače",kteří si model koupí - a létají. Často jsou to chlapi,kteří sice z "balzy a pilky " vyšli,ale zkrátka se jim koupě "instantní hotovky" jeví logičtější,než balzový prach téměř všude...etc.,etc. A lítají /ne všichni,ale mnozí/ víc než dobře. Nicméně rád bych v okolí našel obdobného magora,jako jsem sám: stavba "z prkna" podle plánu či z výřezů. Větroně,motoráky...
Díky za echo.
S62

_________________
FunCub,Solius,Texas-"Rudý skřet", Middle Stick, Admirál II... + Graupner Mx-20 Hott


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 548 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz