Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 548 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: stř 13.08.2014 10:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.6.2003
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha
jindraj píše:
[quote="Ondrej"]Ahoj,
hledam nekoho v prostoru Mukarov, Struharov, Mnichovice, Ondrejov.
Po letech odstavky jsem si poridil Betu.
Litat celkem zvladnu, hledam kde a nechci litat sam.
Ondrej


jezdím tam za našima a brzy budu u Mirošovic/Mnichovic učit létat tátu (teď mu skládám kit EasyStara na začátky), tak pak se můžete dát dohromady :) Teď nedávno jsem tam byl za děnou a vzal jsem ho na louku mezi Mirošovicemi a D.Lomnicí (chlumem) ... na prolétnutí s něčím bez podvozku to bylo OK - já tam prohnal i 3m letadlo. Ale sám tam nejsem nijak pravidelně ... opravdu spíš jen návštěvy ... tak jedině když to tátu chytne, tak Vás můžu za čas nakontaktovat.[/quote]
Ja mam kousek za Struharovem chatu. Takze se vyskytuju jen o vikendech. Tak uvidime. Tenhle tyden mam dovolenou. Mozna vyrazim na pole a mozna uz zejtra nebude s cim litat :-)
Ondrej

_________________
BETA 1400, Taranis (návrat k modelářství po 8-15 letech).


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 14.08.2014 10:42 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2013
Příspěvky: 127
Bydliště: Hostivice, Athény
Obrázky: 13
andik píše:
Ahojky,tak jak to vypadá s létáním?Mám čas každý den.


Čau taky bydlím v Hostivicích, ale lítat tě asi nenaučím. Plocha nad městem podle mě těď za moc nestojí - parkuje tam stavební technika a na poli je strniště nebo už podmítnuto :( Už jsi sehnal nějakýho "mentora"? Já řeším podobný problém - potřebuju naučit lítat nikoliv sebe, ale eroplán (Gama)...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: stř 27.08.2014 19:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2008
Příspěvky: 423
Bydliště: Ústí nad Labem
Zdravim kolegove.
Mam tady na tydenni dovolene ze Slovenska rodinu na navsteve. Je tady i 14ti lety kluk , ktery by chtel zacit litat. 3dny ho tady trenuju na kabelu ucitel/zak a zvlada mod 2. Bude si kupovat Betu 1400. Nebo nejakou podobnou zalezitost.Ale chtel bych mu zajistit jeste nejakeho andela strazneho, nebot jak se tady bavime,v jeho okoli nezna zadneho modelaře. A teď odkud je. Bydli s rodicema v Borskem Petri....okres Senica.
Ja mu tady rikam ze je velky klub a krouzek v Holici ale ted jsem se docetl ze krouzek ma v Holici problemy. Nebyl by tady nekdo z okoli ,kdo by ho uvedl do taju modelariny???? Diky.

_________________
Na vše mám SPEKTRUM :)
Jenom na manželku nefunguje :(((( :)))))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 28.08.2014 8:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.2.2006
Příspěvky: 1205
Bydliště: Praha, Sobín
Obrázky: 3
satcen píše:
Čau taky bydlím v Hostivicích, ale lítat tě asi nenaučím. Plocha nad městem podle mě těď za moc nestojí - parkuje tam stavební technika a na poli je strniště nebo už podmítnuto ....

Kluci, když tak sleduji vaši debatu, víte že katastr Hostivic spadá do ochraného pásma letiště Ruzyně, a že jakékoliv létání s modely je v tomto prostoru přísně zakázané s tím, že minimální pokuta dělá tuším 50tis. Kč ?
Tj. diskuse o poli je dost bezpředmětná, pokud se nechcete dostat do problémů. Nejbližší rozumné místo na létání je asi zmíněná Velká Dobrá (která je už mimo ochrané pásmo), nebo letiště Sobínka (které má výjimku s omezením max. letové výšky do 80m). Na obou zmíněných místech se většinou pohybuje dost modelářů, kteří by dokázali pomoct/poradit.

_________________
Símův axiom: Každý signál se zlepší, připojíme - li anténu


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 11.09.2014 21:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.7.2014
Příspěvky: 21
Bydliště: Jihlava, Chotebor
Ahoj, hledam zkuseneho modelare na zaletnuti EA 2 tento Vikend na Vysocine, mod ovladace 2 - plyn na prave pacce. Ozvete se:-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 11.09.2014 22:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2011
Příspěvky: 1453
Ahoj, mam to na Vysocinu daaalekooo.
Je te chci upozornit, ze mode 2 ma plyn nalevo.Tudiz mas bud mode 1 nebo 3 :wink:
Preji uspesny zalet.
Zba


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 12.09.2014 7:34 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 14.11.2013
Příspěvky: 1386
Bydliště: Chocerady
Ahoj.
Nebyl by to problém ale taky nejsem z vysočiny.Pokud by jsi byl ochotný přijet tak bydlím cca 34km na D1 což není zase tak daleko. záleží na tobě.
tady je nějaký lepší kontakt na mě http://www.havelaircraft.cz/clanek-Kontakty

_________________
www.havelaircraft.cz
info@havelaircraft.cz
Facebook- Havelaircraft


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pát 12.09.2014 16:53 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.7.2014
Příspěvky: 21
Bydliště: Jihlava, Chotebor
Tak oprava je to Mod 1:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: ned 21.09.2014 12:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.9.2014
Příspěvky: 23
Bydliště: Nechanice
Obrázky: 8
Ahoj schánim někoho kdo by semi kouknul na letadlo. 5ešil jsem problem tady na foru ale ne vše se da vyřešit přez internet. Mám v leadle dva motory a dva reg. Přestaly najednou fungovat a ja bych potřeboval někoho kdo by se kouknul a odskoušel. Mo c dik za odpověd. bydlím v Nechanicích u Hradce Králové


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: ned 21.09.2014 18:53 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.7.2011
Příspěvky: 15
Bydliště: praha 9
Zdravím, jsem z Prahy 9 a potřeboval bych pomoct s opravou Pioneera tzn. kdo má zkušenost s lepením EPP. Předem díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: ned 21.09.2014 22:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Co myslíš s lepením EPP? Vteřiňák + aktivátor.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pon 22.09.2014 5:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.8.2010
Příspěvky: 2777
Bydliště: Kladno ČR
Obrázky: 1
Spise bych to videl na purex, epoxy, uhu :-)

_________________
http://lee93.rajce.idnes.cz/Cabarna_13.6.08/


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pon 22.09.2014 9:07 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.7.2011
Příspěvky: 15
Bydliště: praha 9
Potřeboval bych vlepit motor s ložem do trupu tak aby to bylo v ose :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: ned 05.10.2014 14:10 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 29.7.2014
Příspěvky: 86
Bydliště: Strakonice-Rovná
Zdravím našel by se tu někdo z okolí Strakonicka hledám spíš někoho na společné lítání a rady nebaví mě chodit sám a do budoucna pomoc se záletem Piperu 1,4 m díky.

_________________
http://kuba1993.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: ned 26.10.2014 7:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 20.10.2012
Příspěvky: 438
Dolfi píše:
Zdravim kolegove.
Mam tady na tydenni dovolene ze Slovenska rodinu na navsteve. Je tady i 14ti lety kluk , ktery by chtel zacit litat. 3dny ho tady trenuju na kabelu ucitel/zak a zvlada mod 2. Bude si kupovat Betu 1400. Nebo nejakou podobnou zalezitost.Ale chtel bych mu zajistit jeste nejakeho andela strazneho, nebot jak se tady bavime,v jeho okoli nezna zadneho modelaře. A teď odkud je. Bydli s rodicema v Borskem Petri....okres Senica.
Ja mu tady rikam ze je velky klub a krouzek v Holici ale ted jsem se docetl ze krouzek ma v Holici problemy. Nebyl by tady nekdo z okoli ,kdo by ho uvedl do taju modelariny???? Diky.



Nech sa v Holici prida ku skupine Olina Vitaska ktory sa roky venuje mladezi s dobrymi vysledkami. Problemy su tam skor nazorove, ale nemyslim ze sa to prilis prejavuje na prevadzke u nesutazne lietajucich modelarov. Ja tam lietam ako plachtar a obcas si medzi nich zajdem a bez problemov si zalietam s mojimi modelmi. (Rekreacna akrobacia s EPP). Modelarsky klub tam je sucastou aeroklubu. Je tam ista kolizia medzi velmi intenzivne lietajucimi vrtulnikarmi a ostatnymi modelarmi. Navyse je tam ista perspektiva postupu/prestupu na skutocne lietadla.

Su tam daleko lepsie podmienky ako mam v domacom bratislavskom modelarskom klube.

Je to proste na nom a jeho rodicoch.

_________________
Nike II (hotliner), SU29 EPP (RCfactory), FOX 2300 EPP, Stryker FQ27, Yak 54 CZ, Eclipse 7


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 548 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz