Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s letadlem.
Téma uzamknuto

Re: Videa nejen začátečníků

ned 14.12.2014 14:55

Díky. Zítra jdu na to;)

Re: Videa nejen začátečníků

pát 26.12.2014 17:31

Při pohledu na předpověď počasí jsem si již dovolil uzavřít letošní létání tímto sestřihem. Omluvte reklamní banner, holt Overwerk se dostal do seznamu nárokovaných skladeb.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků

pát 26.12.2014 22:51

Velká paráda pane, klobouk dolů má to spád. Dobrá práce.

Re: Videa nejen začátečníků

sob 27.12.2014 12:44

Skvělý sestřih, fakt paráda. CharlieCh

Re: Videa nejen začátečníků

sob 27.12.2014 13:26

Perfektní video, super polétání :wink: . Pro začátečníky jako já pěkná motivace.
Jednu věc mi ale hlava nebere :? (pokud jsem se dobře díval), jak jsi dostal na Magnumu kameru před vrtuli. Čas na videu 3:46.

Re: Videa nejen začátečníků

sob 27.12.2014 18:01

je to selfie držák podle Crazy Horsta, používám ho na Rookiem i na velkém samokřídle, obě letadla jsou na videu :wink:
...Magnum s tím tedy letěl, ale nechal se hodně přemlovat!
Přílohy
27072014016.jpg

Re: Videa nejen začátečníků

ned 28.12.2014 22:00

miťo píše:je to selfie držák podle Crazy Horsta, používám ho na Rookiem i na velkém samokřídle, obě letadla jsou na videu


Ja som si to hneď myslel že.... podobnosť tvojho videa a lietadiel je čiste "náhodná" tým Crazy Horstovým videám....no no noooo..... ale pekne si to postrihal Miťo celkom sa mi to páči....ja som musel kúpiť nový PC-lebo starý už nestíhal načítavať videá vysokej kvality...."teda ježiško mi ho doniesol"....a mám stiahnuté aj to pinnacle študio ako si mi poradil...ale trocha sa v tom musím zorientovať lebo je to na mňa zložité...oproti Gopro študiu....tvoje videá sú parádne strihom,hudbou aj štýlom....
Toto posledné máš zostrih z celého leta? Tiež ťa priťahujú vežičky, hrady, mosty a tunely?...

Re: Videa nejen začátečníků

pon 29.12.2014 16:34



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Dromida Kodo a její zimní polet ve Vlčnově

Re: Videa nejen začátečníků

pon 29.12.2014 21:20

Nebudu ti dávat přednášku za místo kde jsi létel, to zvládnou asi jiní. Ale za tu kameru a šmírování po okolních domech a zahradách, tě budou sousedé určitě milovat. :idea:

Re: Videa nejen začátečníků

úte 30.12.2014 23:07

bv9 píše:Nebudu ti dávat přednášku za místo kde jsi létel, to zvládnou asi jiní. Ale za tu kameru a šmírování po okolních domech a zahradách, tě budou sousedé určitě milovat. :idea:

Chápu podobné příspěvky pokud se jedná o létaní nad plně zaplněným náměstím nebo nad hledištěm hudebního festivalu s mnohakilovým výkoným strojem.
Ale tohle je 52g vážící mikro koptéra a létá s ní nad zasněženým dvorkem při počasí, že by "ani psa nevyhnal" (i když koně třeba jo :lol: )
O šmírování se také nejedná, nezobrazuje nic co by nemohl vidět svým zrakem. Ony ty liduprázdné ulice a zasněžené střechy asi moc tajemství neskrývají.

Re: Videa nejen začátečníků

stř 31.12.2014 8:28

O šmírování se tím rozmazaným záznamem snad nejedná, a ten dvorek je tutově majetek pilota. :lol:

Re: Videa nejen začátečníků

stř 31.12.2014 9:35

bv9 píše:Nebudu ti dávat přednášku za místo kde jsi létel, to zvládnou asi jiní. Ale za tu kameru a šmírování po okolních domech a zahradách, tě budou sousedé určitě milovat. :idea:


opět jeden mravokárce
mně zase sousedi otravují, abych jim to "natočil" a marně je odháním, že to nedělám a dělat nebudu

Re: Videa nejen začátečníků

stř 31.12.2014 9:57

Grugh píše:O šmírování se také nejedná, nezobrazuje nic co by nemohl vidět svým zrakem. Ony ty liduprázdné ulice a zasněžené střechy asi moc tajemství neskrývají.


Náhodou moje prateta ( 50 dům vpravo ) , když zhlídla ten stroj se dost rozčílila. Byla nahoře bez. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Videa nejen začátečníků

sob 03.01.2015 8:50

Pár záběrů ze zimního létání


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků

stř 14.01.2015 18:21

první pokus Time lapse z letadla



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Téma uzamknuto