Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 810 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2011 16:16 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 21.9.2011
Příspěvky: 26
V případě modelu V2 se jedná o motor BOOST 20 Brushless (PICHLER)

http://www.flymex.net/motoren/brushless-motor/brushless-motor-boost-20/a-4904/

Obrázek

_________________
Sky Climber RTF, 2.08m


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2011 18:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 551
Bydliště: Moravský kras
Obrázky: 98
Bezva, teť jen najít ekvivalent.
Díky.
p.s. jestli to vyjde, tak budu mít v pátek SkyClimbera doma :)

_________________
SPEKTRUM DX6i | HD Contour GPS | ZagiKiller 1500, HotWing 1200 (+1800), Alpha 1500, SkyClimber 2000


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2011 20:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 112
Ekvivalen nacházet nemusíš, jukni na http://www.prodejonline.cz/1206/8|.k.0F ... .str2.html mají je tam ale je to dražší motor v setu s regulátorem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2011 13:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 551
Bydliště: Moravský kras
Obrázky: 98
no nevím ... svítí jim tam: Dostupnost NE

_________________
SPEKTRUM DX6i | HD Contour GPS | ZagiKiller 1500, HotWing 1200 (+1800), Alpha 1500, SkyClimber 2000


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2011 13:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 551
Bydliště: Moravský kras
Obrázky: 98
3 x hurá - dnes mi dorazil domů SkyClimber.
Už se těším jak přijdu z práce a rozbalím tu vonící škatuli plnou krásných věcí.
(podařilo se mi to sehnat bez TX :) )

_________________
SPEKTRUM DX6i | HD Contour GPS | ZagiKiller 1500, HotWing 1200 (+1800), Alpha 1500, SkyClimber 2000


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2011 13:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 112
petr64 píše:
3 x hurá - dnes mi dorazil domů SkyClimber.
Už se těším jak přijdu z práce a rozbalím tu vonící škatuli plnou krásných věcí.
(podařilo se mi to sehnat bez TX :) )



Kde si ho sehnal bez TX?....jenom kvůli možné potřebě v budoucnu náhradních dílů...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2011 13:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 551
Bydliště: Moravský kras
Obrázky: 98
Byla to náhoda. Psal jsem na jeden eshop, zda by prodali Set bez Tx. Prý ne. Za pár dní mi napsali, že jim přišel na prodejnu zákazník, který chtěl naopak jen TX. Tak jsem to hned vzal bez rozmýšlení, protože SkyClimbera moc chci.

Nemyslím, že by to oddělené prodávání dál praktikovali, rovněž tak prodávání nějakých náhradních dílů.
Pokud ale bude zájem o tento model narůstat, tak to není vyloučeno.

_________________
SPEKTRUM DX6i | HD Contour GPS | ZagiKiller 1500, HotWing 1200 (+1800), Alpha 1500, SkyClimber 2000


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2011 14:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2011
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha
Obrázky: 5
Poslal jsem Skyclimbera do stromu. Podařil se mi zachránit jen trup. Pokud by někdo potřeboval z něho nějaké díly, včerně příjímače a rádia, je to k dispozici.

_________________
FPV Raptor 2000
FPV Raptor 1600
FPV Blade MQx


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2011 14:16 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 112
petr64 píše:
Byla to náhoda. Psal jsem na jeden eshop, zda by prodali Set bez Tx. Prý ne. Za pár dní mi napsali, že jim přišel na prodejnu zákazník, který chtěl naopak jen TX. Tak jsem to hned vzal bez rozmýšlení, protože SkyClimbera moc chci.

Nemyslím, že by to oddělené prodávání dál praktikovali, rovněž tak prodávání nějakých náhradních dílů.
Pokud ale bude zájem o tento model narůstat, tak to není vyloučeno.




Škoda, že já blb když jsem si Climbera kupoval ve Francii, tak že jsem si nekoupil náhradní díly.....měli tam úplně všechny a nabízeli mi je.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2011 14:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 551
Bydliště: Moravský kras
Obrázky: 98
2kulisek751: Nesmíš s tím moc mlátit o zem :) Jestli je to ale pro dceru a bude to její první éro, tak bych to zvážil jestli by nebylo přece jen lepší nejdřív rozsekat nějakou Betu apod. Rozbít takovou krááásu jako je SkyClimber by bylo asi škoda.
Na druhou stranu: má velké rozpětí, což začátečníkům (mezi ně se stále počítám i když už mám víc jak 250 letových hodin) pomůže. Model krásně klouže a nějaký ten větřík ho hned tak nerozhodí.
Ale nakonec, co, nějaký ten šrámek prstolep vyřeší. Neviděl bych to tak černě.

2ALL: rád bych do SkyClimbera dostal kameru Contour GPS. Napadlo mě ji umístit netradičně zespod trupu - Skyclimber tam má velký věterací otvor, zakrytý mřížkou. Nemáte někdo tip na "vyklápěcí mechanismus", který by kameru vysunul a mírně naklopil dolů ? Něco jako vysouvání příďového podvozkového kola, ale otočit o 180*. Natáčení kamery? Asi ne. I když ? (pohled na ocas a křídla co dělají při letu by nebyl od věci). No ale zase jsme u toho odporu vzduchu.
Ne, pro začátek budu točit jen to co je před nosem. A, asi by bylo nejlepší, kdyby byla kamera pružně uložena, aby se nepřenášely vibrace. Vím, nechci málo - ale třeba někdo z vás někde něco podobného viděl.

Tohle místo (dole v trupu) pro zabudování se mi moc líbí:
- je to takový přirozený pohled z letadla, dolů na zem
- nebude v záběru vrtule
- nebudu natáčet při stoupání "samé nebe" - právě ten zážitek/vjem při stoupání modelu, postupné rozšiřování pohledu do krajiny a zmenšování domečků a lidiček, mě fascinuje - i v normálním dopravním letadle
- když nechci natáčet, kameru schovám do trupu, vypnu ji přepínačem na TX a je klid, když jdu na přistání taky tak - a je chráněná v trupu (dvířka se zaklapnou).

Naopak, klasické umístění kamery někde shora na trupu nebo na křídle se mi nelíbí neb:
- v místě uchycení křídel není místo - jakákoliv konstrukce je "Eiffelovkou", která zvyšuje odpor a je hodně nad těžištěm
- 160 gr kamera na křídle poruší vyvážení v podélné ose (si myslím)
- dát kameru do kabiny, ok ale:
- známé problémy s vrtulí v záběru
- v kabině nebude už místo pro nic jiného (baterky, přijímač, ...), a já bych (časem) rád ještě: malinkou FPV kamerku, OSD, TX pro video a 3osý stabilizátor FY-30.

Poradíte řešení? Nebo i nějaký mechanismus co by šel adaptovat?

zkusím nějakou konstrukci nahodit ve SketchUpu, ale nebude to triviální.

_________________
SPEKTRUM DX6i | HD Contour GPS | ZagiKiller 1500, HotWing 1200 (+1800), Alpha 1500, SkyClimber 2000


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2011 18:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 112
Co nějaká taková to kamera a přímo jí zapustit do trupu a nebo jí dát místo mřížky?
http://www.rcking.eu/cs/kamery/3713-min ... lniky.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2011 21:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2009
Příspěvky: 192
Bydliště: Třeboňsko
Koupil jsem tento set u Kostky za 3999 Kč a nebyl tam šroubek na přidělání VOP a český návod i když mi emailem ujišťoval že tam je přiložen. Jak jste na tom vy? Jinak to vypadá pěkně. Co umí všechno ta souprava? Díky za info. V.

P.S. Omlouvám se český překlad jsem objevil v přepravní krabici. Chybí však i to zajištění křídel, asi všem že?


Naposledy upravil Vašek1948 dne sob 05.11.2011 8:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: sob 05.11.2011 0:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 551
Bydliště: Moravský kras
Obrázky: 98
Český návod mám, je fakt dobrý, včetně instruktáže jak se lítají správně zatáčky s křidélky/směrovkou/výškou. Můžu naskenovat, jestli chceš.
Pro začátečníky je to velmi dobrý návod, pro ty co už mají nějaký ten model za sebou je to dobré opakování učiva "ze základky".

Šroubek tam taky nemám, ani ty plastové "bazmeky" na zajištění křídel proti posunutí vůči uhlíkové spojce křídel. Ale nešť, šroubek najdu a plastové pojistky vyrobím.

O soupravě nic nevím, koupil jsem to bez ni.

_________________
SPEKTRUM DX6i | HD Contour GPS | ZagiKiller 1500, HotWing 1200 (+1800), Alpha 1500, SkyClimber 2000


Naposledy upravil petr64 dne sob 05.11.2011 6:37, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: sob 05.11.2011 0:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 551
Bydliště: Moravský kras
Obrázky: 98
kulisek751 píše:
Co nějaká taková to kamera a přímo jí zapustit do trupu a nebo jí dát místo mřížky?
http://www.rcking.eu/cs/kamery/3713-min ... lniky.html


2kujisek751: kameru Contour GPS už mám - nepotřebuji nic jiného kupovat. Potřebuji vysouvat Contoura, který váží 160g, dole z trupu.

_________________
SPEKTRUM DX6i | HD Contour GPS | ZagiKiller 1500, HotWing 1200 (+1800), Alpha 1500, SkyClimber 2000


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: sob 05.11.2011 8:35 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2010
Příspěvky: 43
Bydliště: Nové Město Pod Smrkem
petr64 píše:
Český návod mám, je fakt dobrý, včetně instruktáže jak se lítají správně zatáčky s křidélky/směrovkou/výškou. Můžu naskenovat, jestli chceš.
Pro začátečníky je to velmi dobrý návod, pro ty co už mají nějaký ten model za sebou je to dobré opakování učiva "ze základky".

Šroubek tam taky nemám, ani ty plastové "bazmeky" na zajištění křídel proti posunutí vůči uhlíkové spojce křídel. Ale nešť, šroubek najdu a plastové pojistky vyrobím.

O soupravě nic nevím, koupil jsem to bez ni.

Jsou nalepeny z boku jak je nabíječka a baterka taky jsem je nemohl najít


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 810 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz