Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 428 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2012 15:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.2011
Příspěvky: 317
Bydliště: Brno
Taky se přimlouvám za XT60. Dneska to má každej, takže když ti dojde šťáva, nebudeš muset jen tak koukat, ale třeba ti někdo baterku půjčí. Takhle to děláme třeba u aut.

_________________
Tricopter ála RCExplorer, Rabbit, FlySky TH9x
Tamiya TT-01D typ E, FlySky GT3


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2012 17:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.9.2011
Příspěvky: 404
Bydliště: Praha 8
LEXA píše:
Jak vychází umístění aku?Na reklamních foto je umístěn až dopředu,ale to mi vychází těžké na předek.


Je dost těžký na čumák. Musel jsem pošoupnout baterku tak, že její zadní okraj je asi uprostřed kabiny.

_________________
ex Modela T4, QB-15
Phoenix, DX6i, Easystar II, Blade Nano CP X


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2012 17:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.8.2008
Příspěvky: 171
Také mi to tak vychází (aku 2200)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2012 18:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.9.2011
Příspěvky: 404
Bydliště: Praha 8
Alternativně lze dovážit asi dvě deka na ocase. Jelikož chci použít letadlové gyro, mám to s posunutou baterkou v kabině už dost na těsno. Mám se to tam pokusit uspořádat, abych nemusel dovažovat, nebo se ty dvě deka váhy ani nepoznají?

_________________
ex Modela T4, QB-15
Phoenix, DX6i, Easystar II, Blade Nano CP X


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: pon 16.01.2012 18:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.9.2011
Příspěvky: 404
Bydliště: Praha 8
Vy co máte RR, v kterém otvoru páky serva máte táhlo k výškovce? Ve stavebním návodu pro kit se píše, že táhla mají být ve druhém otvoru od vnějšího konce páky. Tak jsem měl udělané táhlo směrovky. Ale táhlo výškovky je ve vnitřním otvoru, tedy na nejmenší poloměr. Je to úmysl, nebo chyba při sestavení?

_________________
ex Modela T4, QB-15
Phoenix, DX6i, Easystar II, Blade Nano CP X


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: čtv 02.02.2012 13:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.9.2011
Příspěvky: 404
Bydliště: Praha 8
Tak dokončím hattrick. Zkusil jsem si změřit statický tah motoru na plný plyn a dává mi to do kuchyňské váhy asi 35 deka. Vím že statický tah toho tolik nevypovídá, ale přece jen, není to málo?

_________________
ex Modela T4, QB-15
Phoenix, DX6i, Easystar II, Blade Nano CP X


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: čtv 02.02.2012 19:04 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.2011
Příspěvky: 184
Už má někdo svůj EasyStar II zalítán? Jak jste spokojeni? :-) Já moc

_________________
http://www.rcalbum.com/index.php?action=udtl&id=1872;&mbck=6550


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: čtv 02.02.2012 21:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.9.2011
Příspěvky: 404
Bydliště: Praha 8
Já čekám na teplo a mezitím si v klidu dávám dohromady ty věci okolo jako nabíječku a tak.

_________________
ex Modela T4, QB-15
Phoenix, DX6i, Easystar II, Blade Nano CP X


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: pát 03.02.2012 7:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.1.2012
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Ja tiež čakám na teplejšie počasie. Ale mal by som otázku : tie servá na krídelkách sa majú podla návodu vlepiť do toho pripraveného otvoru , to neextistuje nejaky lepší spôsob uchytenia? veď čo keď bude servo treba meniť? to potom spolu s ním vytrhnem aj kus toho elaporu, či?

_________________
DX8 , YAK 54 , Crack YAK, SBACH 342, MaxiSwift, Skywalker X7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: pát 03.02.2012 9:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2010
Příspěvky: 708
Bydliště: Levice
nalep na servo kusok skelnej pasky, potom ked budes chciet vymenit tak sa servo strhne z pasky


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: pát 03.02.2012 9:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.9.2006
Příspěvky: 1201
Opakováno mockrát dokola: Serva do těch šachet se mají lepit na oboustrannou lepící pásku....když je kvalitní a serva budou přesně odpovídat šachtám (tedy "originál" MPX Nano-S, která mi připadají jen jako červená HS-55 akorát za skorem dvounásobek ceny), určitě to bude fungovat dostatečně, případně i odlepit to půjde vcelku bez poškození.
Já používám do Elaporu skorem zásadně tavné lepidlo (dobře prohřáté, aby hezky teklo a stačí jen málo!). Serva v těch šachtách drží jako přibitá a když je potřebuju vyndat (asi jen pro výměnu převodů nebo celého serva, jiný důvod mě nenapadá), pak stačí po obvodu serva do šachty nakapat LÍH (alkohol, ale funguje i slivovice) a po minutce lze serva vyloupnout bez náznaku poškození jak krabičky serva, tak Elaporu. Opakované zalepení po uschnutí (odpaření) lihu zase na tavné lepidlo nečiní nejmenší problém.
Jinak lepidlo kápnu na dno šachty a přilepuju tedy servo na celou spodní plochu, nezakapávám "packy" - úchyty serv.

P.S. serva ale zalepovat AŽ PO správném nastavení středů případně správného offsetu páky, tedy po vyzkoušení sestavy servo, páka, táhlo, páka ovládané plochy s připojeným spárovaným přijímačem a naprogramovaným na daný stroj vysílačem NASUCHO....Ono servotester nemusí vždy přesně nastavit střed serva pro daný systém (středy jsou definovány o chlup jinak u Futaby, JR, atd.)....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: pát 03.02.2012 10:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.1.2012
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
OK, OK, tak ja teda skusim najskôr tú obojstrannú pásku, nejakú by som mal doma nájsť. ale ako som písal, podla návodu (obrázkového aj písaného) do tej šachty mam použiť stredné sekundové lepidlo. ináč, tie nano-s servá sú možno použité na výškovku a smerovku, na krídelká mi boli doporučené HS-55 (modré priehľadné).

_________________
DX8 , YAK 54 , Crack YAK, SBACH 342, MaxiSwift, Skywalker X7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: pát 03.02.2012 13:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.9.2011
Příspěvky: 404
Bydliště: Praha 8
Já jsem servo zasmrštil do smršťovačky a vlepil vteřiňákem. Fólie jednak chrání servo před navzlínáním lepidla a jednak umožňuje úplně čisté vyjmutí - stačí ji rozříznout. Zbytky fólie už se pak nějak vytrhají nebo nechají na místě.

_________________
ex Modela T4, QB-15
Phoenix, DX6i, Easystar II, Blade Nano CP X


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2012 14:07 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 9.1.2012
Příspěvky: 3
Bydliště: Ústí nad Labem
Surgical píše:
Opakováno mockrát dokola: Serva do těch šachet se mají lepit na oboustrannou lepící pásku....když je kvalitní a serva budou přesně odpovídat šachtám (tedy "originál" MPX Nano-S, která mi připadají jen jako červená HS-55 akorát za skorem dvounásobek ceny), určitě to bude fungovat dostatečně, případně i odlepit to půjde vcelku bez poškození.
Já používám do Elaporu skorem zásadně tavné lepidlo (dobře prohřáté, aby hezky teklo a stačí jen málo!). Serva v těch šachtách drží jako přibitá a když je potřebuju vyndat (asi jen pro výměnu převodů nebo celého serva, jiný důvod mě nenapadá), pak stačí po obvodu serva do šachty nakapat LÍH (alkohol, ale funguje i slivovice) a po minutce lze serva vyloupnout bez náznaku poškození jak krabičky serva, tak Elaporu. Opakované zalepení po uschnutí (odpaření) lihu zase na tavné lepidlo nečiní nejmenší problém.
Jinak lepidlo kápnu na dno šachty a přilepuju tedy servo na celou spodní plochu, nezakapávám "packy" - úchyty serv.

P.S. serva ale zalepovat AŽ PO správném nastavení středů případně správného offsetu páky, tedy po vyzkoušení sestavy servo, páka, táhlo, páka ovládané plochy s připojeným spárovaným přijímačem a naprogramovaným na daný stroj vysílačem NASUCHO....Ono servotester nemusí vždy přesně nastavit střed serva pro daný systém (středy jsou definovány o chlup jinak u Futaby, JR, atd.)....


Zaujalo mne pro upevnění serva toto:
http://www.jino.cz/sada-loze-serva-pro- ... -3945.html
Máte s tím někdo zkušenosti? Servo je chráněno a vyjmutí je otázkou povolení několika šroubků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EasyStar II
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2012 14:59 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.1.2012
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
vyzerá to dobre, hlavne sa mi páči tá krytka tiahla ale za kúsok plastu je to dosť drahé.
mal by som otázočky: musí byť anténa z prijímača vyvedená von z modelu? ak nie, nebude jej vadiť keď bude položená na baterke?
na čo by mala slúžiť trubička vedená cez trup modelu až na konec chvostu? (mám RR verziu)

_________________
DX8 , YAK 54 , Crack YAK, SBACH 342, MaxiSwift, Skywalker X7


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 428 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz