Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: ned 07.10.2012 0:47 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.9.2011
Příspěvky: 124
Bydliště: Hůry
Fenius píše:
Myslím s wildhawkom :). Potom som šiel na Easyglider atď... Krásne časy.



Tak to jo...já čekal, jak jsi to psal, nějakou "havárku"... :D
Měj se...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: ned 07.10.2012 7:27 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 24.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
WH je celý z EPP a ide lepiť sekunďákom.
Lenže treba myslieť že spoj EPP lepený sekunďákom sa stáva v mieste lepenia a jeho okolí kam sekunďák navzlína, krehký a neohybný, náchylný na ďalšie prasknutie.
Asi lepšie je lepiť pevnostný spoj /tam kde to prasklo je to asi najviac namáhané/ purexom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: ned 07.10.2012 10:49 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: někde u Slavkova u Brna
díky všem....od kámoše jsem sehnal nějaký čínsky lepidlo co měl na lepení letadel od silveritu zkusil jsem ho a je to v poho jen trup je trošku deformovanej na stranu,někde na foru jsem našel vlákno o nějakým povaření ve vodě či co, ale myslím že to wilda ještě nepotřebuje :wink: beztak to zas někam zalomím :lol: tak asi jindy díkec kluci čus marcus007


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: ned 07.10.2012 20:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.9.2010
Příspěvky: 473
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 13
Chtěl bych se zeptat na starty z trávy. Jak jsem se ve svém minulém příspěvku zmínil o instalaci křidélek na WH tak současmě jsem osadil stříďák Ray 2835 a jako zdroj použil li-po 3S 2200 mAh. Myslím, že motor je dost silný, ale z trávy se mě nikdy start nepovedel i když to bylo z čerstvě posekané plochy. Ze sněhu to šlo jen pokud byl povrch pevný, nepropadal se pod váhou modelu. Co tam máš za motor?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2012 19:39 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: někde u Slavkova u Brna
č,startuju jen s ruky..dnes to opět nebylo ono-myslím,mám tam origo motor a nimh akupack,se mi těd zdá že baterka nemá potřebnou kapacitu origonabíječem nenabíjím nabyjím accucel6.Jinak čemu se divit set byl novej...a prodejce mě ujistil že datum na baterce 09010 2010 není problem :lol: Ale co mám zkušenosti je...ledaže pack by byl složenej s kvalitních článků-což rozhodně není.....marcus007


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: stř 10.10.2012 20:56 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: někde u Slavkova u Brna
č,pánové dneska podvečer opět další test letu wilda dovážen výchlky serv upraveny..vše v poho pokroužil jsem celkem jsem stroj ovládnul jinak pohodový dosed na zem :roll: bohužel do solidního bláta,,ale spokojenost vysoká :D :D do budoucna myslím že to bude chtit nějake střídavé combo...marcus007


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: čtv 11.10.2012 9:19 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.4.2008
Příspěvky: 2204
Bydliště: Královéhradecký kraj
K těm startům z trávy (samozřejmě z posečené) :) :
Prověřený pohon na WildHawk, EasyStar apd.:
motor: Turnigy 2835 2200kV (nebo podobný)
http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=7&t=29446
regulátor: nějaký 30A s (2-3)A BEC (Turnigy Plush, Mystery...)
baterka: Lipol 3S 2200mAh 20-25C
serva: 4x HXT 900 (křidélka na 2 serva - v případě 6k rádia možnost mixovat i jako klapky - tzv. flaperony).
vrtule: 6x4 APC nebo TGS či podobná.

Video asi nemám, ale kamarád s tím dělal dost divy... výkruty, loping i obrácený (tedy na zádech a nahoru), let na zádech taky v pohodě, starty ze sněhu...
Let proti větru taky pak není problém. :)

_________________
OPTIC 6 2,4Ghz Assan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: úte 23.10.2012 19:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Rousínov
WH jsem měl jako své úplně první letadlo a učil se s ním.

Měl jsem ho v setu se stejnosměrným motorem a nimh 7mi článkem a v této konfiguraci to byla pro začátečníka bída.
WH neměl sílu na nějaké prudší stoupání a když jsem jej mírně přetáhnul, okamžitě začal ztrácet rychlost, sklopil čumák, šel k zemi, pak nabral rychlost, šel do vzduchu, ztratil rychlost ... a takto se to velbloudími pohyby stále opakovalo.
Až po čase jsem se naučil stoupat jen velmi pozvolna a velbloudí pohyby vymizely.

Úplně stejný problém jsem teď pozoroval na kamarádově Betě 1400.

Poradil bych silnější pohon, větší výchylku na směrovku a trpělivost :-)

_________________
Wild Hawk -> protoze se rozbil, udelal jsem z nej parnik -> protoze se potopil, jdu zase litat!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: ned 06.07.2014 14:15 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: někde u Slavkova u Brna
čau,všem čas od prvních letů s wildem letí,ted je ta doba ho opět proletet...a měl bych ná vás dotaz.koupil jsem si rotační střídák a chci se zeptat jak ho do trupu namontovat
původní motor je plechovka zalepena v pylonu na zadní hraně křídla.Jde mi o to že střídak do původního lože nedostanu takže mám asi dvě možnosti bud ho nasadím do luvodního lože tak většina motoru poleze ven s lože nebo loze odříznu a vyrobím držak motoru a ten pak bude v původním místě....díky za rady všem marcus007


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: ned 06.07.2014 20:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 2308
Bydliště: Liberec
Použil bych původní lože. Bude s tím míň práce a líp udržíš vyosení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: ned 06.07.2014 21:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.9.2010
Příspěvky: 473
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 13
Já před léty použil Ray 2835/16. Ten se dal zalepit do původního lože. Není to oběžka. Výkonu měl skoro dost na tento model.
Kolega pro oběžku Turnigy DST 1200 koupil tubu bonbonů za 20 Kč. Na dno tuby přimontoval tento motorek, tubu zkrátil a zalepil do původního lože. Motorek ale musí vyčnívat ven.
Další možnost: uříznout motorové lože, vyrobit nové z překližky a vlepit ho do trupu na místo lože původního. Přinese to ale jistý problém s vyosením motoru.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: ned 06.07.2014 22:07 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: někde u Slavkova u Brna
č,diky..no motor vypada jako od turnigy..ale kdo ví koupil jsem ho spolu s polovrakem bety1400..myslím tak to asi odříznu a dám tam to dřevěny lože..kdyžtak písnu...díky všem přecejenom má doména jsou jen auta1/10..ale lítaní se nebráním.... :lol: :roll: :D marcus007


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: pon 21.07.2014 18:38 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: někde u Slavkova u Brna
čau všem wilda je teda v cajku ted ma dřevěný lože motoru a rotační střídak,celkem rychlý microserva a tříčlánek 1000mah.
Ale jde i o to že původní sestava-combo mělo cca300g ale ted mám pajšl o váze 176g.což je kolem 130g ůspora ale.letadlo je ted těšší na ocase
a i když jsem nacpal baterku na max do předku letadla.Dovážení je jistě na místě ale chce to pořádnej kusanec zátěže nebo se to dá pořešit i jinak...??
díky za rady marcus007


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: pon 21.07.2014 21:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.9.2010
Příspěvky: 473
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 13
Já bych to řešil větším aku (3S 2200mAh). Podle mých zkušeností ji WH uveze. Pokud víš kolik potřebuješ na dovážení, pak si velikost aku přibližně spočti podle katalogových údajů prodejců. U každého aku najdeš jeho váhu. Pokud by Ti ale vycházel větší jak 2200 mAh tak bych ten rozdíl už dovážil olovem. Myslím, že větší už se nevejde.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wild hawk
PříspěvekNapsal: pon 21.07.2014 22:39 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: někde u Slavkova u Brna
č,díky tak jsem to nějak jenom tušil..právě zatím mám jen 3s 1000mah asi108g ta 2200mah ma skoro dvakrat tolik,prozatím teda jen dovážím olovem pak dám tu 2200 odeberu a poletím.Samosebou zkusím let i stou 1000mah bude to krátké ..ale snad to nerosekám...chápu to správně ..díky marcus007


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz