Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 337 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: úte 16.04.2013 13:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2007
Příspěvky: 358
Bydliště: Praha
Tak failsafe asi neni o bixleru jako takovem, ale o nastaveni prijimace, proto je spravne, ze ten dotaz nebyl v tematu k bixleru, ale k vysilaci/prijimaci ;) Jinak Drondys to tam docela srozumitelne popisuje, tak v cem je problem ?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: úte 16.04.2013 14:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2011
Příspěvky: 2496
Bydliště: Trutnovsko
Obrázky: 4
Skala79 píše:
Bixler a fail-safe

Můj dotaz je tu, už jsem ho tam nemohl smazat:
FrSky první otázky po záletu http://rcmania.cz/viewtopic.php?f=38&t=57429&p=967143&hilit=fail+safe#p966500

Otázka se týká nastavení výchylek serv pro Bixler 2 a fail-safe....

Omlouvám se za zdvojení vláken...


Jestli jsem kolegu pochopil správně, tak chce poradit, do jaké polohy nastavit serva...
No, je několik možností...
1) Tak aby byla serva všechny v neutrální poloze, motor vypnut a Bixler postupně někde přistane.
2) Ve vzduchu si vyzkoušíš v jaké poloze musí být křidélka aby letadlo kroužilo ve velkých kruzích pomalu dolů, polohu kniplu si zapamatuješ a pak to nastavíš jako Fail-safe (motor vypnut)-> Letadlo bude kroužit dokud nepřistane..
3) Dle mého názoru nejlepší možnost a to že: Uděláš si někde na letadle otevírací box na servo, nastavíš si, že když letadlo ztratí signál, tak se box otevře. Do tohoto boxu dáš nějaký padák a když letadlo ztratí signál, prostě téměř v tom samém místě spadne na zem na padáku, viz (2:55):



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: úte 16.04.2013 14:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Joshuax píše:
Tak failsafe asi neni o bixleru jako takovem, ale o nastaveni prijimace, proto je spravne, ze ten dotaz nebyl v tematu k bixleru, ale k vysilaci/prijimaci ;) Jinak Drondys to tam docela srozumitelne popisuje, tak v cem je problem ?

Ano je to tak jak zmiňuje Ancistrus01. Podle toho jak to Skala79 v tom druhém tématu popisuje mu nejde o vysvětlení nastavení fail-safe z hlediska postupu ve vztahu k přijímači Frsky. To je mu zřejmě z toho předchozího popisu co je tam uveden jasné. Spíš mu jde o vhodnost konkrétního nastavení výchylek ve vztahu k ovládacím prvkům na zmíněném modelu tj. ve vztahu k výškovce, směrovce, křidýlkům, klapkám... Níže uvádím citaci jeho dotazu a k tomu jsem mu jen obecně doporučil inspiraci podle nastavení fail-safe z článku viz tento odkaz, ale přece jen v tom článku je to jiný model. Pokud někdo máte zkušenost s nastavením výchylek pro fail-safe přímo z hlediska modelu Bixler 2 tak k tomu když tak něco doplňte.

Skala79 píše:
...právě stavím Bixlera 2 kit ...

...Chtěl bych se zeptat na to, jak nastavit fail-safe mode, myslím tím polohy serv. Dočetl jsem se zatím stáhnou plyn, ale co dál? Výškovka, směrovka, křidýlka, klapky....
Co byste doporučili?

Dříve jsem létal malé neřízené větroně, tuším kategorii A4. Vytáhl jsem to na provazu a po určitém čase (doutnák přepálil gumičku) se vykopla buď výškovka nebo směrovka do určité výchylky. Je toto aplikovatelné konkrétně u Bixlera, resp. dá se toto doporučit?
(Nemyslím doutnák, ale fail-safe :)

Samozřejmě asi po nějakém otrkání se si to nasimuluji i v reálu :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: úte 16.04.2013 14:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Ancistrus01 píše:
2) Ve vzduchu si vyzkoušíš v jaké poloze musí být křidélka aby letadlo kroužilo ve velkých kruzích pomalu dolů, polohu kniplu si zapamatuješ a pak to nastavíš jako Fail-safe (motor vypnut)-> Letadlo bude kroužit dokud nepřistane...

K tomu jen doplním, že na Turnigy 9X, kterou k tomu modelu Skala79 používá je pro tento případ vhodné se přepnout na displeji do režimu monitor, kde jsou vidět ukazatele výchylek pro jednotlivé kanály. Poté co v letu bude mít dle jeho názoru ideální polohu výchylek a bude ji držet by mu nějaký známý, kterého na to vezme sebou mohl lihovým fixem udělat tečky na displeji u aktuálních stavů výchylek jednotlivých kanálů. Pak s modelem přistane, nastaví fail-safe na přijímači podle těch označených výchylek a tečky pak smaže hadříkem namočeným v líhu.

Ancistrus01 píše:
3) Dle mého názoru nejlepší možnost a to že: Uděláš si někde na letadle otevírací box na servo, nastavíš si, že když letadlo ztratí signál, tak se box otevře. Do tohoto boxu dáš nějaký padák a když letadlo ztratí signál, prostě téměř v tom samém místě spadne na zem na padáku, viz (2:55):...

Toto řešení je sice elegantní, nicméně předpokládá to tahat sebou v modelu box s padákem.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: úte 16.04.2013 15:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Trutnov
@ Ancistrus01 a Drondys: Díky za doplnění a upřesnění mého dotazu.

Padák mě pobavil, ale asi to nebude běžné příslušenství a tímto směrem nepůjdu:)

Až vyzkouším ty fail-safe výchylky (za předpokladu, že to dostanu do vzduchu), dám vědět. Jinak ten FW OpenTX zobrazuje i výchylky číselně, takže stačí zapamatovat/vyfotit. Nevím, jak originál FW.

_________________
HK Bixler 2 / Turnigy 9X + modul FrSky (OPENTX CZ)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: stř 17.04.2013 7:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Skala79 píše:
...Jinak ten FW OpenTX zobrazuje i výchylky číselně, takže stačí zapamatovat/vyfotit. Nevím, jak originál FW...

To umí jen alternativní FW jako je Open9X apod., ale původní FW zobrazuje jen ukazatele v podobě bargrafů bez čísel.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: stř 17.04.2013 8:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2007
Příspěvky: 358
Bydliště: Praha
Ah tak. No universalni nastaveni pro vsechny modely neexituje. Ikdyz je to jeden model, muze se v leccems lisit, coz pak ovlivni jeho chovani ve vzduchu. Vaha baterky, rozlozeni komponent, opravy modelu, olepeni, barveni atd... Nikdo nedokaze rict s jistotou "Nastav si tam tohle a bude ti to fungovat"

To je potreba zkusit, holt udelat nejake nastaveni dle navodu kousek vyse, tzn dostat letadlo bez motoru do stavu, kdy pomalu klouze v kruzich dolu. Idealni je aby se v danou chvili neovladala vyskovka, ale jenom smerovka, tzn cim lepe ten model bude klouzat sam o sobe, tim snazsi bude nastaveni fail-safe i lepsi ovladani ve vzduchu bez varia. Ono neustale korigovat jestli to klesa moc rychle, nebo naopak samo stoupa atd, to je k prdu, takze je dulezite hlavne spravne nastaveni zakladnich letovych vlastnosti. Failsafe by mel v zasade v takovem pripade spocivat jenom v tom, ze se vypne motor a vykopne smerovka o X (musi se zkusit). Pak by mel model pristat sam. Cim vetsi kruhy, tim lepe a bezpecneji muze pristat. Kridelka bych v tomto pripade zapojoval kdyz uz, tak opravdu jenom minimalne, nikdy nemuzes vedet, jaky zrovna bude vitr a co to udela KDYZ... Takze bych zachoval co mozna nejlepsi vlastni stabilitu modelu a ustrelil to jenom smerovkou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Do háje
PříspěvekNapsal: pát 19.04.2013 16:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2011
Příspěvky: 492
Bydliště: Ústí nad Labem
Tak jsem havaroval hned při druhém letu s nově postaveným Bixlerem: složily se křídla při pokusu o looping. Nejdřív jsem myslel, že se zlomila spojka křídel, ale ukázalo se, že se vytrhla lišta, která spoku zakrývá. Při dopadu se navíc částečně rozlepil trup. Lepené je to Styrolepem a zdá se, že to nebyl vůbec dobrý nápad. Ach jo.

_________________
Bixler, Super Sky Surfer, DJI F550, Mavic Pro | FrSky Taranis X9D+
Blog: http://tinyurl.com/ctuoqtx


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: pát 19.04.2013 18:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2007
Příspěvky: 358
Bydliště: Praha
Mno to zamrzi. A moc ?

Ja jsem radeji koupil model uz slozeny. Nejak jsem nemel chut laborovat s motorkama, vrtulkama a podobne a jak tak koukam, usetril jsem si i nejake ty starosti s lepenim... Bohuzel ti neporadim, co je u toho modelu v krabici za lepidlo, tuba je ciste bila, ale drzi dobre. Lepil jsem jenom vyskovku a smerovku a drzi to paradne. Staci dodrzet postup lepeni hlavne zavadnuti lepidla a je to jak beton :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: pát 19.04.2013 19:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2011
Příspěvky: 492
Bydliště: Ústí nad Labem
Joshuax píše:
Ja jsem radeji koupil model uz slozeny. Nejak jsem nemel chut laborovat s motorkama, vrtulkama a podobne a jak tak koukam, usetril jsem si i nejake ty starosti s lepenim... Bohuzel ti neporadim, co je u toho modelu v krabici za lepidlo, tuba je ciste bila, ale drzi dobre. Lepil jsem jenom vyskovku a smerovku a drzi to paradne. Staci dodrzet postup lepeni hlavne zavadnuti lepidla a je to jak beton :)


No já jsem už bez problémů slepil jednu Betu a jeden Bixler před tímhle. U nich jsem to dělal normálním vteřinovým lepidlem, ale dost mě štvalo to, jak rychle se to musí slícovat, takže jsem hledal nějakou alternativu, která by schla pomaleji. Co se týče kit vs. ARF, tak kit to jistí. Dodávaná serva, motor, regl... opravdu ne.

_________________
Bixler, Super Sky Surfer, DJI F550, Mavic Pro | FrSky Taranis X9D+
Blog: http://tinyurl.com/ctuoqtx


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: pát 19.04.2013 19:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.4.2013
Příspěvky: 20
Bydliště: Villach, Rakousko
Borek: takze kridla se slozila taky kvuli spatnemu lepidlu?

Mozna se najde nekdo, kdo doporuci opravdu spolehlive lepidlo? Taky snad uz brzo budu lepit, tak me to docela zajima;).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: pát 19.04.2013 19:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2011
Příspěvky: 2496
Bydliště: Trutnovsko
Obrázky: 4
Já to lepil lepidlem ze setu a nějakej ten looping jsem už udělal a všechno v pohodě drží.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: pát 19.04.2013 20:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2011
Příspěvky: 492
Bydliště: Ústí nad Labem
dawwwid píše:
Borek: takze kridla se slozila taky kvuli spatnemu lepidlu?

Jo, přesně tak.

Citace:
Mozna se najde nekdo, kdo doporuci opravdu spolehlive lepidlo? Taky snad uz brzo budu lepit, tak me to docela zajima;).

Vteřiňák mi přežil všechno na předešlých dvou modelech... vč. drsných pádů. Akorát se s ním mizerně pracuje u větších spojů jako je lepení trupu.

_________________
Bixler, Super Sky Surfer, DJI F550, Mavic Pro | FrSky Taranis X9D+
Blog: http://tinyurl.com/ctuoqtx


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: pát 19.04.2013 21:01 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Trutnov
Já ho slepil lepidlem z toho kitu dle diskuse ve vláknu http://rcmania.cz/viewtopic.php?f=118&t=56862&hilit=bixler+lepit a asi je to dobrý. Drží to.

Včera jsem byl s Bixlerem 2 poprvé létat a looping už jsem taky zvládnul, ale jen první půlku a to asi necelý metr nad zemí :D
Šel jsem na hladké přistání a na nečekaný docela silný poryv větru jsem stačil jen koukat, jak se převrací. Skončil jsem na zádech. Naštěstí vše dopadlo dobře.

_________________
HK Bixler 2 / Turnigy 9X + modul FrSky (OPENTX CZ)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bixler 2
PříspěvekNapsal: sob 20.04.2013 8:00 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.2.2013
Příspěvky: 7
Joshuax píše:
Jelikoz nechci zasirat jine tema a zajimaji mne nazory majitelu prave tohoto letadla, zakladam nove tema.

Okoukaval jsem fotky Bety i EasyStaru a nektere veci se mi u Bixlera 2 libi vice. Jedine co tam v zakladu postradam je ta sklopka, ale nepredpokladam ze by se nedala z toho Easystaru 2 pouzit.

Rad bych proto v prvnim postu udelal nejakou aktualni idealni konfiguraci z HK, tzn co koupit, cim osadit a to v obou verzich at KIT, nebo ARF.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mozna by nebylo od veci zminit, ze model je jenom model. Pokud nemate zadne RC vybaveni z jinych modelu, bude potreba si poridit dalsi dulezite veci, nutne k provozu jakehokoliv RC modelu jako vysilac, nabijec s balancerem, baterie pro kup si betu ona je lepsi
modely, nebo treba pajeci stanici a konektory pro baterie a regulator...

U vsech techto veci je mozne jit dvemi cestami. Budto cestou aktualne minimalnich nakladu, rekneme pokud se vam financi nedostava a tim padem ani neni predpoklad nejakeho blizkeho zvyseni narocnosti na tyto komponenty vasi RC vybavy, nebo cestou nizsich celkovych nakladu s ohledem do budoucna, pokud se chystate pak kupovat ci stavet dalsi, lepsi a narocnejsi modely.
Penizky, ktere totiz usetrite na zacatku pri investici do toho nejlevnejsiho, nebo adekvatniho treba prave k modelu Bixler 2 a jinym z teto cenove kategorie mohou totiz nakonec byt temi vyhozenymi z okna, protoze vam nemusi tyto levnejsi veci pozdeji stacit, takze pravdepodobne skonci neupouzivane nekde ve skrini... (prodejnost je temer nulova a rozhodne nerentabilni)
Pocitite to zejmena u vysilace, nebo nabijece. Je vhodne volit tak, aby bylo mozne tyto komponenty pouzit i pozdeji, ale da se to i za cenu neprilis presahujici ceny tech minimalnich nakladu.

U vysilace je situace preci jenom trochu slozitejsi a tezko si jako zacatecnik budete umet predstavit to, jake naroky budete na svuj vysilac mit za par let, ale treba i jenom za 3 mesice...
Je dobre zvolit takovy vysilac, aby vam jeho moznosti dostacovaly i pozdeji.
Tady se bohuzel bavime o tom, ze vas zacnou znacne limitovat finance, protoze kvalitni vysilac s dostatecnym poctem kanalu je proti cene za nakup Bixlera 2 v uplne jine cenove dimenzi.
U tech levnejsich, ale rekneme necinskych vysilacu s alesopn 6ti kanaly se totiz bavime o cene okolo 4 000 korun a vyse.
Osobne bych doporucil provereny Spektrum DX6i, pro ktery muzete do levnych modelu nakupovat levne Orange prijimace v cene cca 250 korun s dostatecnym dosahem pro modely typu Bixler 2, ale zaroven si nezavirate dvere pro moznost pouziti kvalitnich full range (1.5km i vice) prijimacu s moznosti pripojeni satelitu pro dalsi zvyseni kvality signalu, ale tam se bavime uz o cenach okolo 2500 korun jenom za prijimac + satelit, coz je v porovnani s Orange prijimacem trosku jinde a jsme na urovni dalsiho modelu Bixler 2 i s baterii :) Presto zejemna pro pripadne pouziti FPV, kde uz model osadite drazsimi komponentami a porizovaci cena modelu se tak stane spise tou minoritni casti v cene vaseho modelu, je pouziti kvalitniho prijimace vhodne...
Presto bych DX6i doporucil v pripade, ze si nechcete zavrit dvere zejmena do jinych casti RC letani, jako jsou treba RC vrtulniky, kde budete 6ti kanalovy vysilac potrebovat, ale onech 6 kanalu vam bude na bezne letani opet dostacovat.
Pro opravdu narocne letani vsak neni ani DX6i dostatecnym modelem a v pripade, ze budete chtit zakusit neco z opravdoveho RC sveta vetsich a slozitejsich modelu, uz vas investice jenom do vysilace v radu cca 10 000 Kc a vyse nemine...

U nabijecu je situace trosku jednoduzsi, ale presto je dobre si dat na nektere veci pozor. Neni nabijec jako nabijec. Nejnizsi pocatecni cena nabijece jeste nemusi znamenat, ze je nejlevnejsi :)
Pokud zvolite nabijec do cca 1000 Kc, pravdepobne to bude jenom nabijec a ne prilis kvalitni. Co tim myslim ? Pro dnes pouzivane a zejmena v RC letadlech vhodne LiPol baterie potrebujete nejen nabijec klasicky, ale taky balancer. To ze nabijec umi nabijet i LiPol baterie jeste neznamena, ze je umi sam taky vybalancovat (srovnat pri nabijeni jednotlive clanky na stejne napeti). Nabijec by mel tudiz zvladat nabijet i balancovat a zaroven by mel mit i vlastni zdroj.
Z tech levnych, ale splnujicich vyse uvedena kriterie se da pouzit treba nabijec Equilibrium 3.5
Nabijec s vystupnim proudem max 6A s moznosti nabijet az 6S (6ti clankove baterie) vam v pripade, ze nebudete mit tendenci nabijet vyssim proudem nez 2C vam tim padem staci na bezne baterie do 3000mAh (pro Bixler 2 se pouzivaji zejmena 3S 2200mAh)
Samozrejme plati stejne jako u vysilacu, na vyssi naroky uz nebude dostacujici...

Baterie jsou trosku sekce sama pro sebe a je dobre volit takove, ktere vam nekdo doporuci a ma na nich alespon 200 nabijecich cyklu. (pak vite, ze vam aspon chvili vydrzi)
Je dobre zohlednit vahu vuci kapacite, u trosku pocitat, protoze napriklad 25C baterie pri 2200mAh vam je shopna dodavat 55A, coz diky bezne pouzivanemu setovemu 20A ESC je vice jak dvojnasobek toho, co je schopno ESC vubec zvladnout :)
U Bixlera 2 se podle vseho doporucuje pouzivat vsak 30A ESC a v pripade ze chcete model pozdeji trosku potrapit nakladem ve forme FPV vybavy pouzit 40A ESC. Z toho ale vypliva, ze baterie muzete volit stale s vybijecim proudem 20C pri kapacite 2200 mAh (44 A). Pokud ale budete chtit pouzivat kapacitu mensi napriklad 1300mAh (je levnejsi a lehci a vhodnejsi do termiky a svah kde budete mit mensi naroky na motorovy cas letu), uz musite pocitat, protoze vam 20C baterie stacit nemusi (ano, bavime se o dlouhodobem zatizeni baterie naplno, coz baterie sice snese, ale regulator uz muze vyhodnotit ze ne a ustrihne vam stavu ze zbytku modelu, coz se rovna ve vetsine pripadu nekontrolovanemu padu).
Ale baterie je mozna to jedine, kde se da pro zacatek trochu setrit, jelikoz je to stejne spotrebni material, ktery obvykle vice nez 2-3 sezony stejne nevydrzi, nebo je alespon vhodne, je delsi dobu nepouzivat.
Z tohoto duvodu nejsou u nize uvedenych konfiguraci modelu baterie uvedeny.

Ale dost plkani o vybaveni, pojdme se podivat na jednotlive mozne co mozna nejidealnejsi konfigurace, jake je vidi zdejsi uzivatele tohoto modelu ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro uplneho zacatecnika, ktery si netroufa na stavbu a nema ambice jit do FPV. Idealni, pokud je to vas prvni model vubec.

Kód:
ARF (NL warehouse) - celkove nejlevnejsi diky nizsimu postovnemu z NL do CZE

Bixler 2 - $83.48
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__32405__Hobbyking_Bixler_2_EPO_1500mm_w_Brushless_Motor_Servos_and_Optional_Flaps_ARF_NL_Warehouse_.html


ESC 30A - $14.89
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__33617__TURNIGY_Plush_30amp_Speed_Controller_NL_Warehouse_.html

Postovne - Registered (Tracking) Parcel - Netherlands to Czech   $9.43

Celkem $107.80 (cca 2100 CZK)


Pro zacatecnika, ktery si netroufa, nebo nechce stavet KIT, ale ma ambice pro FPV

Kód:
ARF (NL warehouse) - celkove nejlevnejsi diky nizsimu postovnemu z NL do CZE

Bixler 2 - $83.48
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__32405__Hobbyking_Bixler_2_EPO_1500mm_w_Brushless_Motor_Servos_and_Optional_Flaps_ARF_NL_Warehouse_.html

ESC 40A - $24.95
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__32432__TURNIGY_Plush_40amp_Speed_Controller_NL_Warehouse_.html

Motor D2826-6 2200kv Outrunner - $8.97
(setovy to asi zvladne, ale je vhodne mit vykonovou rezervu)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=12919

Postovne - Registered (Tracking) Parcel - Netherlands to Czech   $9.43

Celkem $126.83 (cca 2500 CZK)


Pro ty, kteri preferuji KIT bez FPV

Kód:


Pro ty, kteri preferuji KIT a FPV

Kód:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 337 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz