Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 5:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
Roman_rc.pilot píše:
Bojkas: Ty jo, tak jsem precetl posledni stranku vlakna a gratuluji, po tvem poslednim prispevku jsem pochopil, ze uz letat umis :)
Ano, jak rikas v radach, neni to nadarmo, rikat ze letadla typu beta jsou na zacatek nejlepsi. Uz jsem narazil i na nazor, ze pro zacatecnika je dobre treba samokridlo TORO900. Sam ho mam, ale myslim, ze pro zacatecniky uplne nejvhodnejsi neni.
Nicmene jak jsi psal, tak ja byl jeste odvaznejsi pri svych zacatcich. Jako prvni letadlo jsem si koupil RTF set F4U Corsair od Horizon Hobby. Byla to polomaketa stihacky 2 sv valky, takze dolnoplosnik, jeste se zalomenymi kridly a kolecky na pristani :D Snad asi nejhorsi kombinace, co mohla byt. Pamatuji, ze jsem to koupil a bylo to v MOD1, tudiz plyn a smerovka vpravo, ostatni vlevo.
Dnes nechapu, jak jsem to mohl zvladnout. Letam ted MOD2 (plyn+smerovka vlevo, ostatni vpravo). Nejak mi to prijde logictejsi, protoze i v letadlech z valky maji plyn na leve ruce a knipl pro vyskovku a kridelka. Pokud si ten Mod1 nepletu :)
Takze letu zdar ;)


Tak to já se na Toru 300 nad polem s obilím naučil lítat. Oproti jiným letadlům vydrželo takřka cokoliv, zvláštní bylo, že jsem párkrát spadl až když jsem se trochu otrkal. Přežilo pád s 10m kolmo k zemi, jen pokrčilo a opět narovnalo nos. To následovník, Toro 900 při pádu přišlo o trup. Oproti pádům s Betou a podobných letadel s dutými trupy , kdy dochází k deformacím a různým trhlinám. Jediné, na co je třeba dát si pozor je to, že Toro se muselo stále řídit, dobře zaletěná a vytrimovaná beta se po puštění kniplů srovná sama.
Letu zdar!

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Nahoru
 Profil  
 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz