Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 17:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 11.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Ten Accipiter Badius má při tak malém rozpětí opravdu 500g? Já si postavil o R-1720mm a měl 550g s 8čl.NiCd-850mAh. Koukám že ten polist. vyjde těžkej.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 17:33 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.5.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Pardubice
Wau, takovou odezvu sem vubec necekal. Diky moc vsem. Easy Star vypada docela hezky, jenze je to uz dost penez, proteoze se vsechno musi kupovat zvlast. Ten Wild Hawk vypada hodne zajimave a 3000 mi jako investice prijde akorat :)


arda1 píše:
TO hoki: Nic se neděje už jsem to opravil-nebylo to na tebe ale na zakladatele tohoto threadu-dal tam dlouhý link a natáhl stránku. :wink:


Omlouvam se, snad se to uz nestane :oops:

_________________
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý..."

http://www.rcalbum.com/index.php?sum=1124


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 17:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
Flozik píše:
Wau, takovou odezvu sem vubec necekal. Diky moc vsem. Easy Star vypada docela hezky, jenze je to uz dost penez, proteoze se vsechno musi kupovat zvlast. Ten Wild Hawk vypada hodne zajimave a 3000 mi jako investice prijde akorat :)


arda1 píše:
TO hoki: Nic se neděje už jsem to opravil-nebylo to na tebe ale na zakladatele tohoto threadu-dal tam dlouhý link a natáhl stránku. :wink:


Omlouvam se, snad se to uz nestane :oops:

TO ze to vyjde draho tomu sa len tazko vyhnes.Kup si uz vsetko profi na zaciatku ako RC komplet... :idea:

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 17:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
Flozik píše:
Omlouvam se, snad se to uz nestane :oops:

Nic se neděje- vidím že jsi tady nový- vítej mezi RC Blázny :lol: :lol: :lol:
S těmi linky to dělaj i staří pardáli a můžeš do nich hučet jako do vrby........ :roll: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 18:07 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.5.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Pardubice
SrAjni píše:
TO ze to vyjde draho tomu sa len tazko vyhnes.Kup si uz vsetko profi na zaciatku ako RC komplet... :idea:


Jenze ja to letadlo chci jen tak pro volnou chvili, neplanuju se tomu venovat nejak hodne a tak RC komplet je pro me dostacujici :wink:


arda1 píše:
vítej mezi RC Blázny :lol: :lol: :lol:


Mezi RC blazny se pohybuju uz skoro rok, i kdyz se drzim na zemi na ctyrech kolech :lol: Ale i tak dik za privitani :D

_________________
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý..."

http://www.rcalbum.com/index.php?sum=1124


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 18:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2007
Příspěvky: 318
Bydliště: Přerov
Zasadne bych NEdoporucil Accipter Badius. Vysilac ma kniply, ze se oba pohybuji jen v jedne ose a plyn je zespod na ukazovacek. Zacatecnik si muze lehce zvyknout, ze knipl vyskovky jde jenom od sebe a k sobe. A pak az chytne nejakou "normalni" soupravu, tak s tim bude kvedlat do vsech smeru.

Ja osobne jsem zacinal se Skylady. Pro zacatky je super ze je tak strasne lina. Kdyz mi letela naproti a potreboval jsem korigovat naklon do strany, tak jsem mel dost casu vyzkouset si malym vychylenim kniplu, jestli si nepletu strany a pak teprve zacit tocit.

Jinak si myslim ze dat za to, coby smejdovsky vybaveni, 2500,- nejsou vyhozeny penize. Skylady porad pouzivam na praseciny pri kterych hrozi poskozeni nebo destrukce modelu (silny vitr, nocni letani, foceni, obveseleni pripiteho osazenstva becky...) a vysilac od ni na simulatory. Takze investice nelituju. Jak budu mit klid od skoly, tak z ni vykucham vybaveni a narvu ho do elektrovetrone vlastni stavby.

Wild hawk vypada dobre, ale zkusenosti s nim nemam...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 20:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2007
Příspěvky: 476
Bydliště: Zvole, Praha-Západ
Badiuse bych taky nedoporučoval jako první model. Je poměrně rychlý a není to s ním úplně nejjednodušší. Pravda, když ho trochu upravíš http://tocna.jetady.net/?action=items&id=011-Tuning_a_osvetleni_modelu_Accipiter_Badius, lítá výborně i při hmotnosti 630 gramů! Dá se s ním udělat výkrut, let na zádech, zaviset....:D :D :D

Vážně, pakliže nechceš do budoucna moc investovat, můžu doporučit SkyLady. Mám pár známých, několikrát jsem ji měl v ruce.
Za ty prachy se s tím dá celkem dobře zalítat.

_________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm
Mustang P51B (LM), Dualsky 2826/12
Accipiter Badius - Night Flyer, osvětlení


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 20:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 11.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
TO Stuclik: jezdil jsem lodě a auta (ty závodně) a při přechodu na éra mi nevadilo přeučení na normální křížové ovladače. Nedávno jsem zalítával Easy Star s takovou soupravou. Je to sice nezvyk mít plyn zespod, ale jde o zvyk.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 21:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.5.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Pardubice
Vosy píše:
Vážně, pakliže nechceš do budoucna moc investovat, můžu doporučit SkyLady. Mám pár známých, několikrát jsem ji měl v ruce.
Za ty prachy se s tím dá celkem dobře zalítat.


Na SkyLady sem cet ruzny nazory. Jak pochvalny ta i ty opacny. Prej na ni dost casto odchazej prevody v servech??

_________________
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý..."

http://www.rcalbum.com/index.php?sum=1124


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2007 2:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2007
Příspěvky: 318
Bydliště: Přerov
Flozik píše:
Vosy píše:
Vážně, pakliže nechceš do budoucna moc investovat, můžu doporučit SkyLady. Mám pár známých, několikrát jsem ji měl v ruce.
Za ty prachy se s tím dá celkem dobře zalítat.


Na SkyLady sem cet ruzny nazory. Jak pochvalny ta i ty opacny. Prej na ni dost casto odchazej prevody v servech??


Odchazi prevody smerovky. A to proto, ze spodni hrana smerovky je v jedne rovine se spodni hranou trupu. Pokud nekdo pristane stylem "zabrzdim a ono to dosedne" tak to dosedne prave na smerovku a prevody jsou predplaceny :(

Ja jsem jenom menil 2x vrtuli...
...jinak si hodne lidi spis stezuje na odchazeni regulatoru...nevim, moje ma nalitana asi 10 hodin a je hodna...asi jsem mel stesti na kus...a i servo smerovky prezilo jeji prelomeni. Pak jsem si z balzy udelal vlastni (zvetsenou, spodni hranu zkosenou - puvodni je mala a byl problem otocit to proti vetru) a od te doby jsem krome prelomeni kridla o pritelkyni (lasko, promin) nic nemenil ani neopravoval.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2007 2:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2007
Příspěvky: 318
Bydliště: Přerov
Hoki píše:
TO Stuclik: jezdil jsem lodě a auta (ty závodně) a při přechodu na éra mi nevadilo přeučení na normální křížové ovladače. Nedávno jsem zalítával Easy Star s takovou soupravou. Je to sice nezvyk mít plyn zespod, ale jde o zvyk.


Tak to celkem hledim. Ja jsem si jako prvni koupil auticko (Celica 1/10, 2,5 ccm od Tamiye) a ovladal ji krizovyma ovladacema. Pak jsem se pri prechodu na eroplan (Faster 20) setsakramensky divil tem "vedlejsim produktum" pohybu kniplu, ze jsem po vykopani motoru ze zeme a poskladani letadla do igelitky radsi koupil skylady a naucil se litat.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2007 7:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 11.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
TO Stuclik: A řídíš palcema či prsty? Já jsem pultovej pilot a tak řídím prsty, což mi samo nějak vede kniply v rovině (lítám 15let). Jen ty dvoukanály u aut jsem řídil palci.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2007 9:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2007
Příspěvky: 476
Bydliště: Zvole, Praha-Západ
A nebo se podívej po něčem starším. Na Modelbazaru se čas od času objeví vybavený Easy Star i s vysílajdou za rozumný peníz. Novej se v "setu" dá koupit tuším k šesti tisícům. To je už ale asi moc, co?

_________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm
Mustang P51B (LM), Dualsky 2826/12
Accipiter Badius - Night Flyer, osvětlení


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2007 9:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Flozik píše:
Vosy píše:
Vážně, pakliže nechceš do budoucna moc investovat, můžu doporučit SkyLady. Mám pár známých, několikrát jsem ji měl v ruce.
Za ty prachy se s tím dá celkem dobře zalítat.


Na SkyLady sem cet ruzny nazory. Jak pochvalny ta i ty opacny. Prej na ni dost casto odchazej prevody v servech??

Nejen prevody. Alespon kamos co ji mel tak odeslo vic veci. Holt elektronika v ni stoji za prd. Nejvice me vadilo na skylady ze bez upravy smerovky je dost spatne ovladatelna a kdyz uz bouras tak to kridlo nic nevydrzi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2007 11:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2007
Příspěvky: 318
Bydliště: Přerov
Hoki: Driv palcema, ale ani za nic jsem mohl dosahnout pozadovane presnosti (viz to kvedlani) tak jsem zacal ridit prsty a vim ze s dalsi soupravou si koupim i pult...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz