Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 461 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 09.10.2013 19:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2012
Příspěvky: 652
Bydliště: Pardubice, HK, Plzeň
Obrázky: 37
Hafan píše:
Vov tak to rád čtu :wink: asi si jí pořídím,láká mne právě ta nízká cena. A co fotky umí nebo neee :roll: Děkuju za informace :wink:

Fotit umí, rozlišení max 2304x1536 (vypadá to, že to je nativní rozlišení snímače), kvalita fotek ujde, co jsem četl tak lepší jak z kamery Sony. Zvládá i sekvenční focení, interval 0,25 - 60sec.
Možnosti videa:
1080p + 720p 30fps: široký zorný úhel
720p 60fps: úzký zorný úhel objektivu.


Přílohy:
Poznámka: výřez 1:1
IMAG0030.png
IMAG0030.png
[ 1.36 MiB | Zobrazeno 3363 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 18:51 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2012
Příspěvky: 143
Bydliště: Cerhovice
Obrázky: 1
Ďěkju za info, to jsem přesně potřeboval. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 12.10.2013 7:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.12.2012
Příspěvky: 38
Blog: Zobrazit blog (1)
Kridla od graupnera junior uz dorazili, najblizsie ked bude cas tak to prerobim, potom dam vediet info a fotky :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.10.2013 16:25 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.3.2013
Příspěvky: 7
Tak jsem skončil pobyt v lázních v Karlových Varech. Pochopitelně jsem s sebou táhnul i Betu, ať se holka podívá do světa. Po kolonádách mezi Rusama jsem ji jako začátečník neměl odvahu pustit, tak jsem pro ni našel kousek od golfového hřiště fajn plac s mírným svahem.

http://www.mapy.cz/s/8EJo

Jenom mi je líto, že jsem neměl na letadle kameru. Pohled shůry na golfové hřiště a Andělskou Horu mohl stát za to. Kousek od Andělské Hory jsou také pěkné louky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 15.10.2013 16:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.2012
Příspěvky: 50
Bydliště: Jesenicko
Obrázky: 1
Ahoj.
Poraďte, kde nejlépe a nejrychleji sehnat ND. Rozsekal jsem vrtuli a zlomil ten super bezva překližkový držák motoru. Betu jsem dostal dárkem a moc se neorientuji v prodejnách na netu. Ď

_________________
Momo


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 15.10.2013 18:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.9.2010
Příspěvky: 473
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 13
Zkus tel. 608 483 905 J.Homolka, Palackého 316 Klatovy. Přepážku pokud si pamatuju tam vyrábí, snad uspěješ i s vrtulí. Když tu adresu dáš do vyhledávače najde Ti to jeho www.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 15.10.2013 18:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2012
Příspěvky: 564
ja som objednaval tu: http://www.rc-foto.cz/produkt/nahradni- ... beta-1400/
kvitujem ustretovy pristup a rychle dodanie


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.10.2013 18:14 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.2012
Příspěvky: 50
Bydliště: Jesenicko
Obrázky: 1
Kluci, děkuji za rady, využil jsem odkaz od "sobi" a byl to frčák.
Mám objednáno, zaplaceno, zboží je na cestě.

_________________
Momo


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.10.2013 23:06 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.12.2012
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeň/Blava
Ahoj jelikož sem mezi předchozími 100 stránkami našel do Phoenixu soubor s BETOU kde fungujou křidélka, trochu sem ho upravil s rychlostí a přidal 2 možnosti barevných variací
dam to sem at ti co to nemaji to taky najdou já to našl náhodou a to sem to hledal kde šlo....

toto nakopirovat sem
c:/user/vase jmeno/dokumenty/phoenix RC/variants/fixedwing

http://uloz.to/xGZL6Ru2/easystar-beta-1400-pxv

toto nakopirovat sem
c:/user/vase jmeno/dokumenty/phoenix RC/Schemes

http://uloz.to/xbpCLwtg/easystar-betaferi-bmp

http://uloz.to/xVBaSxTd/easystar-beta-1400-bmp


Přílohy:
S3.jpg
S3.jpg
[ 140.79 KiB | Zobrazeno 2945 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Odpovědi na začátečnické otázky
PříspěvekNapsal: úte 22.10.2013 10:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.10.2013
Příspěvky: 2
Dobrý deň, mal by som jednu začiatočnícku otázku.
Mám Betu 1400 MK III. a mám taký problém že ak dám plyn na viac ako cca 50% Betu to začne ťahať hrozne nosom hora. Ak dám plyn skoro na maximum takmer ju to ťahá kolmo hore. Je to hrozne nepríjemné a vždy si lietadlo dosť rozhojdám, trochu to korigujem výškovkou ale aj tak mi je to nepríjemné.
Čím alebo ako by som to mohol ak nie odstrániť tak aspoň trochu korigovať. Bolo mi povedané že pri Bete je to normálne ale aj tak by som to chcel trochu upraviť ak sa dá.
Beta mi inak lieta pekne aj pekne sama plachtí na veľké vzdialenosti ak ovládanie pustím, ťažisko mám v poriadku 62mm. Motor je tam originál a vrtuľa je tam 6x4


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2013 10:55 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2011
Příspěvky: 191
Bydliště: Domažlice
lacoryb píše:
Dobrý deň, mal by som jednu začiatočnícku otázku.
Mám Betu 1400 MK III. a mám taký problém že ak dám plyn na viac ako cca 50% Betu to začne ťahať hrozne nosom hora. Ak dám plyn skoro na maximum takmer ju to ťahá kolmo hore. Je to hrozne nepríjemné a vždy si lietadlo dosť rozhojdám, trochu to korigujem výškovkou ale aj tak mi je to nepríjemné.
Čím alebo ako by som to mohol ak nie odstrániť tak aspoň trochu korigovať. Bolo mi povedané že pri Bete je to normálne ale aj tak by som to chcel trochu upraviť ak sa dá.
Beta mi inak lieta pekne aj pekne sama plachtí na veľké vzdialenosti ak ovládanie pustím, ťažisko mám v poriadku 62mm. Motor je tam originál a vrtuľa je tam 6x4


Důkaz, že ti Beta létá jako správný elektrovětroň. :) Posuň si akumulátor trošičku dopředu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.10.2013 10:29 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.10.2013
Příspěvky: 2
Budem musieť niečo skúsiť teda aj toto, zle sa mi takto lieta a nebude vadiť že posuniem ťažisko už bude určite menej ako 62mm. Žiaĺ nemám čas to teraz odskúšať ale keď bude určite skúsim.. Mohlo by pomôcť aj vyosenie motora ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.10.2013 10:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.3.2011
Příspěvky: 171
no skus. Ak mas pocit ze tazisko ti vyhovuje tak ako je, skus vyosit motor


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 26.10.2013 11:05 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.10.2013
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha
Chtěl bych se zeptat, jak je to s orig. vrtulí pro Betu. Někde jsem četl, že vrtule má obdobný profil jako křídlo - náběžnou "tlustší" hranu a odtokovou ostrou. Orig. vrtule pro Betu má nesymetrickou díru na unašeč, takže je možné ji nasadit jen jedním směrem dopředu. Pokud se ale točí tak, aby byla tlačná, tak se točí tou ostrou hranou dopředu, takže opačně, než je to u křídel. Špatně jsem to pochopil, nebo je vrtule špatně udělaná?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 26.10.2013 11:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.12.2012
Příspěvky: 38
Blog: Zobrazit blog (1)
nieje zle urobena, ten asymetricky stred je preto, ze ti tam pravdepodobne chyba vystredovaci kruzok (malo by to ist aj bez neho)... normalne daj vrtulu tak aby bola spravne, neboj sa, ked to dobre dotiahnes nikam sa nepohne a bude dobre


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 461 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz