Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s letadlem.
Odeslat odpověď

pon 09.07.2007 8:57

Jasně že jo. Měj pak u sebe nachystané nějaké podložky pod křídlo a zbytek nastavení doděláš při zalétávání. Někdy se zalítává i na několikrát. Mě éro lítalo kolem 10min a po úpravách jsem se dostal na 15-17min. Chce to trpělivost.

pon 09.07.2007 14:37

Hoki píše:Moc malá váha ve větroni někdy bývá i na škodu.(nejsem u Dusiho registrovanej).

Plánek na Elektrovětroně se ještě kreslí, al ečas mo bere lítání a stavba nového, lepšího křídla ;)

Proč nejsi? :roll:

pon 09.07.2007 15:19

dusi píše:
Hoki píše:Moc malá váha ve větroni někdy bývá i na škodu.(nejsem u Dusiho registrovanej).

Proč nejsi? :roll:
Já Ti ani nevím :oops: :oops: :oops:

pon 09.07.2007 15:40

Hoki píše:
dusi píše:
Hoki píše:Moc malá váha ve větroni někdy bývá i na škodu.(nejsem u Dusiho registrovanej).

Proč nejsi? :roll:
Já Ti ani nevím :oops: :oops: :oops:


taky nejsem. prici se mi registrovat jen proto abych si moh neco precist na nekomercnim webu. nevidim v tom smysl, ale je to kazdyho vec. nicmene takhle se majitel/pisatel/provozovatel webu pouze obira o ctenare.... a ctenar si najde k informacim jednodussi cestu.

pon 09.07.2007 19:24

wroum píše:taky nejsem. prici se mi registrovat jen proto abych si moh neco precist na nekomercnim webu. nevidim v tom smysl, ale je to kazdyho vec. nicmene takhle se majitel/pisatel/provozovatel webu pouze obira o ctenare.... a ctenar si najde k informacim jednodussi cestu.

Bez registrace si můžeš přečíst na mém webu, co jen chceš. Pouze nemůžeš psát komentáře k článkům a soukromé zprávy a nemůžeš stahovat soubory (videa, plánky a návody).
Nemyslím, že bych se obíral o čtenáře, stačí se kdykoli podívat. Pravděpodobně sem se trefil do vkusu mnohých :wink:
Kdysi jsem hledal podobné informace na webu a neměl sem pocit komplexnosti a jednoduchosti :wink:

Právě proto, že je to nekomerční web a věnuji mu volný čas, tak když už sem si dal tu práci s tím, tak by někomu, kdo má zájem o mé vysledky, nemuselo dělat problém se registrovat.

To pro ty, co v tom nevidí smysl. Jen vysvětluji. Nenutím.

pát 13.07.2007 15:34

mam tu motor BM2410-12 s reglem v setu od BELu. Nevim co za vrtuli a baterku, chci spis mit vetsi vydrz nez super vykon, prece jen to je cvicny ero. Vrtule mam ted 2 APC 7x4, ale to je asi moc maly a GWS Indoor 8x4,3 coz asi taky nebude vyhra, baterka neni, pres zimu jsem na ni zapomnel a nabijecka mi ji uz nevezme :(
Mam zitra cestu pres Pecku, tak bych rad dokoupil vybavu, co byste tam dali?

Re: Junior

stř 29.04.2020 16:25

Zdravím,
narazil jsem na toto vlákno i když je dost staré, tak se chci zeptat, kde se můžu zaregistrovat u "dusiho". Jestli to ještě funguje. Dík za případné rady.

Re: Junior

pát 01.05.2020 8:16

Díky dusimu za odkaz ke stažení plánku, který mě poslal v SZ. Všem pěkný májový den.
Honza

Re: Junior

úte 05.05.2020 15:00

To jsi stáhnul zde?? http://rcmodely.nasehobby.sk/download/
Odeslat odpověď