Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 17.09.2017 18:38 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Omlouvám se všem mazákům kterých se moje nepochopení tazatele dotklo,jinak jsem před branou 60tky a se svojím zdravotním nezdravotním stavem bych se nebál soutěžit(zrak,pohyblivost rukou).Docela jsem tušil že šlápnu do vosího hnízda jako začátečník ale už se stalo a fotky mích amatérských prvovýrobků už na foru mám a zanedlouho dodám k poměřění jak jsem se zlepšil nebo nezlepšil nové výtvory.Je to tak jednoduchá a laciná výroba že je ani nestačím rozbíjet(coby i začátečník s vysílačkou v ruce)Tolik asi pro vysvětlení mé troufalosti dát sem k něčemu svůj komentář,omlouvám se všem dr.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 17.09.2017 18:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
Dodám jen dvě věci pro vysvětlení: EPP je úplně jiný materiál než depron a je dražší. Hodnost Mazák neříká vůbec nic o tom, jak je uživatel fóra zkušený ve stavění modelů, je to automaticky přidělené pojmenování podle počtu příspěvků.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 17.09.2017 19:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2008
Příspěvky: 2560
Bydliště: Hlohovec, Člen RCMK Trnava
rampa_mckvak píše:
Hele drátku, to, jak, z čeho a za kolik si vyrábíš éra je v pořádku. Nic není na tom špatného, že jdeš svou cestou, ale já zase nechápu, že ty nechápeš přístup zkušeného modeláře (tazatele) a zabýváš se tím. Víš on k tomu může mít nějaký svůj důvod, proč to tak řeší, třeba zdravotní. Nevím kolik ti je, ale napadlo tě, pokud jsi mladá, nebo mladší generace, že tazatel může být o mnoho let starší, ač hodně zkušený, přesto může mít k tomu svých tisíc důvodů o kterých tu nehodlá vyprávět proč zrovna chce pro tebe nepochopitelně dráhé stavebnice?
Raději sem hoď nějaké fotky tvých výtvorů. Jeden obrázek řekne kolikrát víc než tisíc slov :wink:


Ahoj, dost si to trafil. Skutocne poznam alternativu a vyrobu roznych poletuch z Depronu a pod, no mam svoje dovody preco potrebujem stavebnicu. Vyhody EPP materialu su zname tak preto tento material.

_________________
... čo purex spojil, človek nerozdeľuj...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 17.09.2017 22:22 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Nechci tady být za nějakého nepřítele stavebnic a jejich protagonistů.dle mého názoru jsou ty stavebnice předražené,ale to už je vedlejší jen mě mrzí že špatně čtete nebo se já špatně vyjadřuji.Nikde jsem nepsal o EEP jen jsem se zmínil o deskách pod plovoučky,soklpolystyrenu a Depronu že mě zklamal (čekal jsem větší pružnost a odolnost za tu cenu desky) a proto jsem hledal náhradu,dokonce jsem našel materiál který je trošku těžší ale absolutně nerozbitný a stejně dobře opracovatelný.A k oněm hodnostem bych jen dodal že to asi způsobila moje celá neznalost funkce fora


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 18.09.2017 8:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4017
Bydliště: SK
Obrázky: 6
Nieje to presne podla tvojho zadania, ale tiež zaujímavý model:
Master Stick - Hacker (ten by ťa tak rýchlo neomrzel)
https://www.youtube.com/watch?v=lqoNq03iOvY

_________________
FrSky Tandem X20


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 18.09.2017 21:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 1.10.2008
Příspěvky: 432
Bydliště: Roudnice, Srdov
Obrázky: 0
Co třeba Flop od ŠAD modely? Ušaté, hodné, levné.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 05.02.2018 21:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4017
Bydliště: SK
Obrázky: 6
MINIOWL 810

Já budem osádzať, keď bude čas tento model 2S pohpnom z F3P ktorí my ostal. (S,V,M)
Motor: Dualsky Xmotor XM2215MA-17
ESC: Dualsky Xcontroller XC12-L (12A)
Servo: 2x Blue Arrow SO 4310
Aku.: Dualsky Xpower 400-2S EX (35C)
Vrt.: GWS 8x4,3
Bude to taký vetroník pre ženu do bezvetria.

http://produce.va-models.com/modely-let ... niowl-810/


Přílohy:
hazedlo_s800_zel-768x528.jpg
hazedlo_s800_zel-768x528.jpg
[ 37.32 KiB | Zobrazeno 1251 krát ]


_________________
FrSky Tandem X20
Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz