Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s letadlem.
Odeslat odpověď

Re: Videa nejen začátečníků 3

úte 11.02.2020 21:53

Vítr neni překážka, je to jen veličina s kterou se musí při letu počítat :lol: :lol: :lol: .



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

úte 11.02.2020 22:06

Pepíno, lítáš jako za bezvětří. Klobouček.

Re: Videa nejen začátečníků 3

čtv 13.02.2020 23:02

Pepíno, Ty seš ďábel, já v tomhle nechtěl vylézt ven a Ty v tom lítáš :-)

Tady ve středohoří je spousta zajímavých míst a mám v plánu je letos všechny pěkně zachytit :-) Začínáme zříceninou hradu Ostrý.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

čtv 13.02.2020 23:06

Krásné záběry, paráda. Ta mlha tomu dává správnou šťávu.
Jen tak dál. :wink:

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 14.02.2020 10:50

Tohle jsou naprosto profesionální záběry. Krásna, vše sedlo. Objekt, počasí, střih. Za mě plný počet bodů!

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 14.02.2020 15:50

Yeah: klobouk dolů, to je fakt jak od profíka, ještě to ranní světlo, mlha, kopce v dáli, prostě paráda!
Já už venčil malého Mavika, ale teprv se s ním učím, zkoumám možnosti lineární optiky, sleduji varování o slabém signálu, silném větru a interferencích :lol: a snažím se dát dokupy pohyby malých kniplů a gimbalu, což je těžší, než se zdá :D


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 14.02.2020 19:37

díky za slova chvály, hoši :-)

pekacek77: zkus zjistit, jestli mavic mini je kompatibilní s litchi, dá se pak lítat pomocí VR brýlí (v nich telefon s litchi) a můžeš pohyb gimbalu ovládat pohybem hlavy :-)

Re: Videa nejen začátečníků 3

sob 15.02.2020 19:19

No nevím nevím, Mavic Mini má svou aplikaci, která není s ničím jiným od DJI kompatibilní (a bohužel i velkou částí mobilů), takže ani s DJI brýlemi a nebo DJI Smart Controller (ovladač s displejem) mluvit nebude. Uvidíme, jak to časem vymyslí :wink:

Re: Videa nejen začátečníků 3

ned 16.02.2020 23:35

aha, tak to jsem vůbec netušil, že to je takhle mimo hlavní linii produktů...myslel jsem, že to má nějakou appku jako třeba spark nebo mavic air...ale třeba to časem doladí, jak říkáš :-)

Re: Videa nejen začátečníků 3

úte 18.02.2020 21:02

Jedno polítání pro radost s JA37 Viggenem z depronu...to by člověk neřek, jak z pár desek vyrobený letadlo udělá člověku radost :-) To musím vždycky v duchu pochválit Libora, že kdysi přišel s tím nápadem, že si něco takového postavíme :-)



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

stř 26.02.2020 20:16

a ještě jeden deproňák - JAS39 Gripen s vrtulkou na zadku



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 06.03.2020 15:55

Obě videa parádní. Na roční dobu krásný počasí a dokonce i takový letní mraky. Díky za tento zprostředkovaný zážitek!

Re: Videa nejen začátečníků 3

sob 07.03.2020 9:58

děkuji :-)
přikládám zase něco nového - zříceninu hradu Oltářík
počasí vůbec nepřeje natáčení z letadla, už aby se to trošku umravnilo!



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

čtv 12.03.2020 21:55

V neděli se počasí trochu umravnilo, tak jsem opět vytáhl kolo a mrňouse Mavica. Přidávám také sobotní relax na louce doplněný o snímání modelu z létajícího stativu (opět mrňous). Na konci je malá nehoda.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Přílohy
fototerapie.png

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 13.03.2020 12:51

Pěkné to máš, i Yeah to má pěkné.

@Yeah: kde se berou plánky na tyhle letadýlka? Strejda Gůgl vrací odkazy na parkjets.com, což ale chce nějakou registraci a předplatné.
Odeslat odpověď