Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s letadlem.
Odeslat odpověď

HK regulátor nereaguje na plyn

sob 04.08.2018 23:28

Ahoj,
mám tento regulátor: https://hobbyking.com/en_us/hobbyking-4 ... tore=en_us Programoval jsem ho přes programovací kartu od HK (https://hobbyking.com/en_us/hobbyking-e ... tore=en_us) přesně dle daného postupu. Potvrzení ohledně naprogramování to vydalo. Problém přišel až, když ho připojím k přijímači. Když jsem chtěl naprogramovat dráhu plynu (vysílač zapnutý s plynem na max), tak to jednou krátce píplo a pak to hned odpípalo články v baterii. Žádné další pípnutí už nepřichází ani, když stáhnu plyn, motor prostě neběží. Při zapnutí s plynem dole to odpípá jen baterii a dál už nic. Přijímač mám spárovaný a serva normálně fungují, ale nejsem schopný rozběhnout motor. Věděli byste prosím někdo co s tím?

Re: HK regulátor nereaguje na plyn

ned 05.08.2018 1:58

Asi je něco blbě naprogramovaný. Možná vypínací napětí nebo počet článků nebo typ baterie LiPol/NiCd. Zkus to přes programovací kartu poslat do defaultního (fabrickýho) nastavení, jestli tam tedy je taková možnost.

Re: HK regulátor nereaguje na plyn

ned 05.08.2018 5:37

Zkus stáhnout trim plynu. Jednou se mi to stalo na čínským reglu, měl jsem trim plynu vysoko a regál si neuměl najít spodní hranici signálu. Po stažení se normálně zkalibroval. Marek

Re: HK regulátor nereaguje na plyn

ned 05.08.2018 9:20

Trim jsem zkusil a pořád to nereaguje. Bohužel je to ta levná karta, a v manuálu nikde není možnost továrního nastavení. Baterka je správně. Minimálně jsem to kontroloval na videích na netu.

Re: HK regulátor nereaguje na plyn

ned 05.08.2018 9:45

zkus jiný přijímač . Mě například E-Max se chová podobně s Orange přijímačem . S origo chodí normálně .

Re: HK regulátor nereaguje na plyn

ned 05.08.2018 9:51

Tak už se to rozběhlo. Nevím co s tím bylo. Pravděpodobně jak jsem si s tím večer hrál tak jsem někde udělal chybu, kterou jsem teď neudělal. Všem moc děkuju za pomoc.
Odeslat odpověď