Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sky King F959
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2021 22:39 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.1.2021
Příspěvky: 5
Zdravím profíky v létání.
Přemýšlím, že bych si pořídil toto letadélko pro volné chvíle 1-2x týdně. Nikdy jsem RC model letadla neměl. Mám drona Spider R10, malou Heli. Jaký máte názor na toto letadélko? Kolem firmy ho vidím létat a líbí se mi a hlavně cena. Jen občas zkrátit dlouhou chvíli.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Sky King F959
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2021 23:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.12.2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Olomouc
Jako první letadlo dobrá volba. Materiál skoro nerozbitný. Tlačná vrtule netrpí při pádech, které budou. To je normální.
Jedině bych promyslel je velikost. Možná bych se rozhlidnul po stejném uspořádání, ale aspoň cca 120 a víc rozpětí. Model bude výrazně stabilnější, nebude mu tolik vadit vitr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sky King F959
PříspěvekNapsal: pát 22.01.2021 0:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9141
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Čím menší, tím lépe se vejde do auta, ale to je tak všechno. V podobné koncepci je Beta 1400, Easy Fly a další "sourozenci, bratranci a sestřenice" z této rodiny. Dosah 200m je také dost málo. Pokud se na tom chceš učit létat, je lepší létat trochu vys, tzv. výška na tři chyby. Cena není vždy rozhodující.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sky King F959
PříspěvekNapsal: pát 22.01.2021 0:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.1.2021
Příspěvky: 5
Děkuji za odpovědi, jo samozřejmě že větší asi lepší na ovládání všude píšou. Já zase tolik času nemám tak opravdu občas se odreagovat za barákem :D . taky mi jde o to, že je to starší model, aby byly třeba za dva roky dostupné nějaké díly. Tu Betu třeba za rok ,když mě to chytne a vnoučata povyrostou a budou chtít kouknout :D .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sky King F959
PříspěvekNapsal: pát 22.01.2021 14:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.12.2016
Příspěvky: 302
Bydliště: Liberec
Jako vždy musím odpovědět STEP-ONE od RC factory https://www.rc-factory.cz/letadla/komplety/rc-factory-kompletni-set-pro-uplne-zacatecniky nebo https://www.rc-factory.cz/homepage-folder/rc-factory-kompletni-set-pro-uplne-zacatecniky-2.

1) Letadlo létá samo.

2) Jako jediný začátečnický set má RC soupravu použitelnou i pro další modely ( paměť na modely).

3) Když se člověk s ním začne nudit, tak vymění motor a regulátor za výkonější a zase má chvíly o zábavu postaráno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sky King F959
PříspěvekNapsal: čtv 18.03.2021 21:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.3.2021
Příspěvky: 1
Dobrý den, zajmalo by mě jaký motor by jste poradil? Tento Model mám a za mě super na naučení a stačí na zažrání se do rc letadel. Mám ho již půl roku a už je to dost nudný model. Chybý mu výkon, nechce se mu stoupat po 10minutách vypadává motor z důvodu varování nad sníženým napětím baterie přičemž by se na baterii dalo létat dalších 10minut. Nejde létat bez přistání. Ale na začátek super věc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz