Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stavba letadla
PříspěvekNapsal: sob 05.06.2021 10:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9141
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
P.S. Tím vším nechci říct, že moje metody a postupy jsou jedinečné, lepších není a ostatní špatné, naopak, i tvůj přístup má něco do sebe. Ale jak vidíš, kluky, aspoň určitou část (jako ostatně všude), to baví (tam i tady) a vrací se. Na tebe se "nalepili" kluci, které to nějak táhne. Ale věřím tomu, že se tam také objevil někdo, kdo přišel párkrát a pak jsi ho už neviděl, že by to bylo nudou? Takové jsem měl také. Jejich odchod nebyl z nudy, prostě je to nechytlo (možná i proto, že hned nestavěli toho vysněného Spitfira, nebo si pod tím představovali něco trochu jiného - kluk chtěl jen skládat "Lego", ne pracovat s nářadím). A, jak jsem už psal jinde, několika jsem musel říct, že je tam pro jejich přístup nechci. Myslíš, že to bylo nudou? Ne, oni by se tak chovali, a vím, že se tak chovají, i jinde. Ti byli většinou do kroužku skutečně "odkládáni".
A ještě poznámku, to, že jedni rodiče nechtějí, aby kluk stavěl doma, docela chápu. Jednak nevím, jak velký byt mají a jestli má paní naklizeno, tak se nedivím, že nechce, aby jí tam poletovaly piliny z broušení a smrděla lepidla a laky. Ne každý má dílnu, nebo přístup do ni.
A dál už to nehodlám řešit, přijímám nápady a inspiraci, ale budu si vybírat.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba letadla
PříspěvekNapsal: sob 05.06.2021 10:30 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Tak tohle jsem psal před tvým a odeslal až po tvým posledním příspěvku Dafe,takže se něco bude tlouci.
S tou neměnností názoru jsem to Kuta33 nedovysvětlil.Tzn. že bych i v tom Práglu dělal stejně jako třeba na té vesnici,zabavit dítka po všech směrech. Zatím jsem nedostal protiargumenty u kterých bych musel svoje názory měnit. Prosím Dafe moje připomínky vůbec nezmenšují tvoje zásluhy a ohlasy rodičů ale v mnoha předchozích příspěvcích si sám dával své poznatky od rodičů mmj.co zakazují domu nosit letadla,nebo že převládají mobily před srtavbou,nebo že co postaví tak si dají doma do vitríny atd. Na toto je moje reakce a že jsou rodiče rády že jsou kluci pod dohledem je asi samozřejmostí. Když ti tady nedávno někdo předložil něco o zápujčce mikrobusu tak jsi to taky odvrhl a zároveń jsi i omlouval malou prostorovou kapacitu svého auta.Vždyť není důležité aby všichni najednou musely jet létat ale aby byli v terénu víc nežli na konci školního roku kde prezentujete své výtvory a pokud tě rodiče takto kladně hodnotí tak si myslím že jednou za měsíc by se někdo na střídačku měl najít kdo by odvoz kluků pomohl zajistit. Takto to u nás na vesnici vždy fungovalo. Jinak se naprosto zbytečně urážíš ,moje slova nehodnotily to co předáváš dětem ale jak to předáváš a dle mě je to prostě zastaralé ,ve vyježděných kolejích a mnohdy pro tebe i zbytečně časově náročné ale chápu že se ne každému chce něco měnit. A s tím polišem to taky není tak jak sis to přebral.Nikde jsem nehlásal "okamžitě vyměň" balsu za poliš.Pokud nemáš na něj chuť protože je rychlejší , snadnější a levnější na výrobu poletuch tak i z balsy se dají dělat jednodušší létající RC éra bez složitých konstrukcí. Za mně taky basta.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz