Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 659 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 19.12.2006 22:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
vybereš si dvě éra(né každé umí vlekat)tedy jako I. motoráka třeba toho žlutého CAPa a jako II. libovolného větroně.Pak až je oba budeš mít na dráze zmáčkneš " F " a pokud se ti éra za sebe nezařadí neni to vhodné éro pro vlekání můsíš vybrat jiné.Pokud se ti seřadí a schází šňůra tak zmáčkní "7" pozor musí být zapnutí "NumLock" a znova "F" a už to pofrčí jam má :wink: Tohle nastavení je default po instalaci.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2006 8:33 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.9.2006
Příspěvky: 16
NO JO ALE jak děláte aby jste mohli ovládat i vlečnou i větroně. zkoušeli jsme s kamošem připojit dva převodníky a nějak se nám ten druhý nechytal při tom ale každý sám létáme na svém PC bezproblémů.navíc to rozdělení obrazovky je tak trochu na prd ale to bych překousnul. víte někdo jak zajisti ovládání dvěma vysílači na jednom PC. nebo dá se to spojit po síti,netu? nebo tak nějak?? díky Ríša


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2006 8:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2005
Příspěvky: 927
Bydliště: Kľačany, SK
no s cestinou je to zbytecne. Ja sem na to rozchodil moji vlastni vysilacku primo cez LPT port. Jedine co mi nefunguje dobre je podvozek. Jelikoz pri serizovani vysilace se simulatorem chce po mne stredni polohu, kterou vlastne podvozek nema, tak mi ho zasune jen do pulky.
Ale spis bych poterboval poradit zda nemate nekdo do AFD model P-38, na velikosti v podstate nezalezi i kdyz by bylo fajn kdyby byla troska vetsiho razu.Dikes


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: NOVÉ MODELY
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2006 21:52 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Pardubicko
Nevíte někdo kde by se daly stáhnout nová letadla do AP.


díky moc 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2006 22:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
www.rcsim.de


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 13.01.2007 14:17 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 1
Death píše:
Zdravím - nevíte kde se dá stáhnout čeština do simulátoru APD ??
Díky moc... :wink: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.01.2007 22:43 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2006
Příspěvky: 3
Nevíte někdo jak je to s instalováním patchů do AFPD. Musí se instalovat popořadě nebo je to jedno? Jaký je patch na verzi 1.8.0.9. :?: Dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16.01.2007 9:23 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 23.5.2006
Příspěvky: 578
Obrázky: 18
flyhawk píše:
... Jelikoz pri serizovani vysilace se simulatorem chce po mne stredni polohu, kterou vlastne podvozek nema, tak mi ho zasune jen do pulky...


Mam USB od Pelikana a Hitec vysilace kde je podvozek na prepinac. Prepinac nema stredni polohu a naprosto bezproblemu mi zasouva podvozek. Staci jen pri kalibraci v AFP prepnout "tan a zpet" a chodi to jak ma.

Jediny kamen urazu je pokud si kalibrujes vysilac i jako herni ovladac v samotnejch windoze. Pokud to udelas pak kalibrace v simu zlobi a nebo je primo nemozna.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: AFPD - Aircraft I & Aircraft II
PříspěvekNapsal: pát 19.01.2007 19:34 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 9
Richard král píše:
NO JO ALE jak děláte aby jste mohli ovládat i vlečnou i větroně. zkoušeli jsme s kamošem připojit dva převodníky a nějak se nám ten druhý nechytal při tom ale každý sám létáme na svém PC bezproblémů.navíc to rozdělení obrazovky je tak trochu na prd ale to bych překousnul. víte někdo jak zajisti ovládání dvěma vysílači na jednom PC. nebo dá se to spojit po síti,netu? nebo tak nějak?? díky Ríša


Ahoj

Dnes som prvy krat vyskusal lietat vo dvojici. Pouzili sme gamepad od HAMA do usb a druhy bol vysielac graupner mx-12 cez DSC kabel do usb.
Aerofly Deluxe ich obe hlasi ako analogove joysticky. Obe bolo nutne nakalibrovat a navolit im kanale ku funkciam. To znamena ze kazdy joystick musi mat svoju konfiguraciu v controls.Tak isto bolo nutne prejst obe kalibraciou.

Tak ma napadlo ze skoda ze nemoze dojst ku kolizii lietadiel. Inak naozaj keby to slo hrat aj po sieti mohol by sa lietat virtualny kombat.To by bola bomba a netreba nam uz EPP :DDDDD

Mozno som pomohol mozno nie ale urcite to mne funguje... :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 20.01.2007 9:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
A myslite ze by slo kdyz mam na pc 2 monitory poslat vystup kazdeho pilota zvlast? Co jsem videl tak ve dvou to stale sleduje toho prvniho a druhy se musi hlidat aby nevylit z obrazu... Asi se daji nastavit i jine pohledy ale nak jsem se tim zatim nezabyval. Otazka uz tu padla: Chodi to po inetu? Myslim ze ne ale pokud nekdo vi o opaku tak sem s tim :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Problém s modely do aerofly
PříspěvekNapsal: pát 26.01.2007 21:46 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2007
Příspěvky: 28
Stáhnul jsem si pár modelů do aerofly ale kdyz je nainstaluju tak je ale nemuzu nijak pouzivat ve výberu modelů nejsou nevím vůbec co stím kdyby kdokoli vedel co s tím tak prosím poradte


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém s modely do aerofly
PříspěvekNapsal: pát 26.01.2007 21:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
Black Blade píše:
Stáhnul jsem si pár modelů do aerofly ale kdyz je nainstaluju tak je ale nemuzu nijak pouzivat ve výberu modelů nejsou nevím vůbec co stím kdyby kdokoli vedel co s tím tak prosím poradte

to aj mne robi ak to mas original tak si stiahni update najnovsi ak nemas a mas cracknutu mas smolu :wink:

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.01.2007 9:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 432
Bydliště: Chomutov
Chlapi, najděte si ten model na disku a utevřete složku s modelem, tam bude i soubor TMD, ten otevřete v např v poznámkovém bloku a přepište si verzi z 1.9.0 na 1.8.0 nebo na tu verzi kterou máte. Pokud ale nemáš originál AFPD tak modely 4D stejně nepůjdou.

_________________
http://rc.nareks.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.01.2007 12:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.10.2005
Příspěvky: 238
Bydliště: Pezinok
Zháňam do AFPD model P51 Miss America o rozpätí cca 1700mm a váhe okolo 4kg. Nemáte niekto? Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.01.2007 14:34 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
no uz idu tie co nesli kopec to napisal dobre ale pri niektorych modeloch mi robi ze s nimi lietam tak 2 minuty potom mi komp napise nejaky error a restartne sa je to modre pozadie a biley text cez cely monitor ale neviem co to je nestiham citat :(

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 659 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz