Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 03.12.2021 22:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Ty kruhový čtyřčelisťový mám podobný, všechny jsou ale na stejný brdo. Jedině že by je někdo dělal z nějakýho bláta oceli. Výhoda je, že jsou univerzální na dutinky od průřezu lícna 0,5 do 6 mm2. Ale zase není definována síla stisku, takže můžeš dutinku až roztrhnout. A jsou jen na dutinky na zakončení slaněných vodičů, na nic jinýho.
Pak existují dvoučelisťový, který se rozvírají podobně jako kombinačky. Tyhle jsou na fástony ale na dutinky jsou ty samý jen jiný čelisti https://s-mania.com/v1/cz/krimpovaci-sada-sparkmark U nich je pro každej průřez samostatná lisovací drážka s popisem. V čelistech bývají drážky pro 4-5 průřezů. Síla stisku je definovaná nastavením mechanizmu kleští. Do těhle kleští je možno namontovat čelisti i pro jiný kabelový prvky, třeba na fáston nástrky, různý speciál nebo auto konektory a třeba taky čelisti na JR servokonektory. Prodávají se i kleště s několika sadama různých čelistí. Někdy je ale pakárna ty čelisti neustále přehazovat.
Víc už k tomu nemám co dodat.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2021 8:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
Kruhové mě zaujali a ve videích (reklamních) vypadají skvěle. To rozdrcení malých koncových trubiček, by mi vadilo (samozřejmě nikdo to neuvádí). Neplánuji krimpovat nic velkého.
Mám kleště na servokonektory a JST konektory. A popravdě komu se chce přehazovat čelisti? Mě teda ne. Proto chi další i když jednoúčelové na koncové dutinky.

_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2021 8:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2011
Příspěvky: 768
Bydliště: Odolena Voda
Obrázky: 4
Blog: Zobrazit blog (9)
občas jde zmáčklá dutinka, na placato, špatně strčit do svorkovnice, pod šroubek, je třeba hodně povolit. Když to je čtvereček, půjde to líp? Pokud tam přidáš ještě jeden drát, tak ho neutáhneš. Je to hezký, ale asi bych to nechtěl.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2021 10:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Mý dvoučelisťovky mačkají dutinky do tvaru D a tak jdou do "čokolády" strčit dvě pootočený o 180 st. Po zatažení šroubků se to ale samozřejmě zdeformuje.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2021 16:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2011
Příspěvky: 768
Bydliště: Odolena Voda
Obrázky: 4
Blog: Zobrazit blog (9)
jj, ve svorkovnici se licna s dutinkou ještě zalisuje šroubkem. Takový kleště by jsem bral třeba na drátování nového rozvaděče, kdy se všechny dráty dají do jedné dutinky. Pokud je potřeba tam potom něco přidat, jde to blbě.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz