Switch to full style
Pracovní postupy, technologie, finty, grify, nástroje, poznatky jak co nejlépe něco vyrobit, opravit a tak podobně.
Odeslat odpověď

Mini kotoucova pila

ned 18.02.2007 19:37

Nevite o nejake mini kotoucove pile za dobrou cenu , neco jako dela Proxxon, ale ta stojí 3600 :-( . Balsořiz na 5mm balzu mi neudela vzdy rovný řez. Potreboval bych to na rezani balzových list a sklolaminatu..
Pokud pouzivate nejake samodoma udelatka, nechcete se dát nejake foto pro inspiraci ? Ja jsem si poridil od Dremela drzak na spodni frezku a funguje to uplne skvele, frezovani do balsy je zabavou :-) Dremel je drahy ale proti Proxxonu to jeste jakztakz jde. Proxxon dela ale plno udelatek, kdyz bych se mohl odvazat , koupil bych temer vse:-)
jen tak pro inspiraci http://www.rf-technik.cz/proxxon/proxxo ... oduktu.htmObrázek

ned 18.02.2007 19:51

Jo nasel jsem jeste toto ale nema sitovy napajec , coz ale nemusi byt nevyhodou, ma ale mensi prorez ( 5 mm proti 8 u Proxxonu ) a pilový kotouc pouze jeden typ
Cena ale o tretinu mensi - ale neni tak sexy jako Proxxon :-)
Nemate ji nahodou nekdo ?


Obrázek

ned 18.02.2007 21:53

Tak jsem šel do dílny se svým historickým foťákem a než jsem vyšteloval blesk, aby to bylo optimální, tak mi došly baterky :lol: takže jen jedna...

http://www.uzi.ic.cz/Fotky/pilka.jpg
Naposledy upravil smoke dne ned 18.02.2007 22:21, celkově upraveno 2

ned 18.02.2007 22:12

Hezky kousek , jaky tam mas motor a jaky kotouc, jak je uchyceny ?

ned 18.02.2007 22:14

nasel jsem jeste minicraft - cena jeste lepsi , rovnez bez sítového napajece a dva druhy kotoucu


Obrázek

ned 18.02.2007 22:27

No kotouc mi nekde sehnal tatik (jeste upresnim), motor tam je z mixeru :lol: ma neco kolem 40 000 otacek - slusnej bzucak :lol: , puvodne tam teda mel bejt zprevodovanej z vetraku z Berlinga, ale tenhle se tam sikne vic...je na primo (takze to ma malej prorez - jak je videt na obrazku) a to ulozeni to ti kdyztak zejtra vyfotim-jak rikam, vic jsem toho nestihl kvuli baterkam...
Odeslat odpověď